1. להדגשת צבע האודם שלך, קודם מרחי על השפתיים שכבה דקיקה של קונסילר. כך הצבע הטבעי שלהן יטושטש והן יקבלו גוון צבעוני וחזק יותר.

2. אמנם עדיין חם, אבל בלילה כבר נהיה קריר וזה סימן שהחורף בפתח. חשוב להתאים את האיפור לעונה הקרה, ובייחוד את המייק-אפ. בחודשי החורף עור הפנים מאופיין ביובש וקילוף, וכדאי להשתמש במייק-אפים מיוחדים לחורף שמכילים מרכיבי לחות עשירים.

3. טיפ יעיל במיוחד לנמוכות מביננו ששוקלות לשנות תספורת: תספורת קצרה יותר, כמו קארה עד הכתפיים לדוגמה, יכולה להועיל ביצירת אפקט הגבהה. נכון, זה לא יוסיף לך סנטימטרים, אבל שווה לנסות.

4. מתהדרת ברעמה מתולתלת? כדאי לנסות להסתרק במקלחת עם מרכך. לאחר מכן יש לשטוף בעדינות את המרכך מהשיער ואז מומלץ למרוח קרם.

5. הרבה נאמר על קונטורינג, שיטת ההצללות וההארות שיכולה לשדרג את המראה, אך ידועה כלא פשוטה לביצוע. דרך טובה להתחיל היא בשרטוט הספרה 3 בגוון בהיר: קו מעוגל שמקיף את העין ואז מקיף את עצמות הלחיים.

6. את זה ששתיית מים חשובה לעור הפנים אנחנו יודעים, אבל מסתבר שחשוב במיוחד לשתות לפני השינה: המים יעזרו לסלק רעלים מהעור ויתרמו לשיפור האלסטיות שלו.

7. אור צהוב הוא לא אידיאלי לאיפור. העדיפי תמיד להתאפר באור לבן (של מנורת פלורסנט, לדוגמה) או באור שמש. אור צהוב עלול לגרום לך להשתמש בגוון לא נכון של מייק-אפ ולגרום לפספוסים ולאי-דיוקים.

8. מתברר שיש דרך קלה ופשוטה להקנות לשפתון נוצץ מראה מט: שימוש בטלק. לאחר המריחה יש לפדר את השפתיים במעט טלק, ולאחר כן כמובן לנקות אותו היטב. אגב, הטלק גם מגדיל את העמידות של השפתון, ומבטיח שהצבע לא יימחק לאורך שעות ארוכות.

9. הרבה נאמר על הפרצוף המדויק שצריך לעשות למראה כדי לשים את הסומק בצורה הכי נכונה. אחרי אין-ספור ניסיונות, גילינו את הנוסחה המנצחת: פרצוף של דג. ככה אין שום סיכוי שתצליח לפספס את עצמות הלחיים.

10. מתולתלת? הכירי את חברך הטוב ביותר מעתה והלאה: הגלייז. מדובר בחומר נוזלי, דומה לג'ל אך במצב צבירה נוזלי יותר. הגלייז מיועד לעיצוב ופיסול התלתלים, ובדרך כלל שמים מעט ממנו מעל קרם ומחדירים אותו מקצוות השיער פנימה כלפי השורשים.

11. כדאי ואפילו מומלץ לייבש את השיער באמצעות מגבת ולספוג את עודפי המים, אבל חשוב לבצע זאת בעדינות. לא מומלץ לטפוח על השיער בחוזקה עם המגבת, שכן שפשוף נמרץ שובר את השיער ופוגע בו.

12. סובלת משקיות מתחת לעיניים? את לא חייבת להסתובב איתן לאורך כל היום. הניחי בלילה שלפני כפית במקפיא, ושימי אותה מתחת לעין בבוקר. אגב, אפשר לנסות את זה גם עם תיונים, שכן הקפאין שבתה עוזר לכווץ את כלי הדם ובכך להקטין משמעותית את השקיות.

A photo posted by Zane Hercoga (@zane.hercoga) on

13. הטריק ליצירת שביל ישר בשיער הוא מהירות: החליקי במהירות חפץ מחודד, כמו קצה של מסרק, מאמצע הראש ועד המצח, כך שייווצר שביל. החלקה איטית תיצור שביל מעוקל, בעוד שהחלקה מהירה תיצור שביל ישר כסרגל.

14. טריק קטן וגאוני שיכול לשנות לחלוטין את הצורה שבה את משתמשת באייליינר: ליצירת קו ארוך ומראה חתולי, ציירי נקודה בקצה העין, בדיוק היכן שאת רוצה שהקו יסתיים, ואז משכי אליה את הקו.

15. אם את משתמשת בתוחם שפתיים, כדאי לטשטש אותו קלות אחרי שרטוט הגבול – כדי שאם האודם יימחק, לא תישארי עם קו עבה ומביך סביב השפה.

16. האירי בעזרת פנס הטלפון שלך על האיפור כדי לבחון כיצד הוא יראה בתאורות שונות. בחדר מואר באור שמש, לדוגמה, הידיים שלנו עלולות ליצור צל על הפנים, ובכך לגרום לאיפור להיראות כהה יותר. הארה בעזרת הטלפון תפתור את זה, וגם תעזור לך להבין איך האיפור ייראה בתאורה מלאכותית.