יש אנשים שמריחים פלוצים למחייתם, ויש כאלה שמציירים על בננות ועושים מזה הון. כן, המציאות כבר עלתה על כל דמיון – והנה היא עושה זאת שוב.

דבונטה ווילסון, המוח שמאחורי "Bananas Gone Wild", התחיל להפוך בננות לאנשים קטנים בזמן שעבד כטכנאי אלקטרוקרדיוגרמה (מכשיר המשמש לאבחון אי סדירות בפעילות הלב) בבית חולים. עד מהרה הוא נעשה "הבחור ההוא שמצייר על בננות", ולא מעט קולגות צחקו עליו. אבל כעת הוא צוחק כל הדרך אל הבנק, כשהעסק שהקים צפוי להכניס לו לא פחות מ-100,000 דולר.

וילסון פתח עסק שמוכר בננות מקושטות בעשרה דולר לאחת. הוא עובד מהבית, ומאפשר ללקוחותיו להזמין בננה בהפתעה או לעצב אותה בעצמם כדי שהוא ייצר את בננת חלומותיהם. ישנה גם אפשרות להוסיף טקסט מותאם אישית. קצב התפוקה שלו הוא 75 בננות ליום, אותן הוא עוטף בניילון ומזדרז לשלוח בדואר לבעליהן המאושרים.

"אני נותן לבננה אישיות", סיפר ל-NBC News. "תמיד היה בי צד יצירתי. אנשים עברו ליד השולחן שלי בעבודה ושאלו אותי, 'למה אתה מצייר על בננות?' די צוחקים עליי". הוא הודה כי הדבר אכן התחיל כגחמה משועשעת, וכי מעולם לא חשב שיוכל להקים מזה עסק. "אני בשוק שאתה יכול לקחת משהו כל כך פשוט ולהציג את זה לעולם ושהעולם יאהב את זה", סיפר.