"אני לא לסבית או משהו כזה, אבל החלום הכי גדול שלי הוא למשש את הישבנים של קים קרדשיאן וניקי מינאז', סתם כי מאוד מעניין אותי איך זה מרגיש". (שי, בת 15, רחובות)

"החלום שלי הוא להיות מורה. רק כדי לגרום לכל התלמידים שלא מאמינים בעצמם, להאמין. הבעיה ברוב המורים של היום זה שהם לא מבינים אותנו עד הסוף. רק אכפת להם ממעמד וממשכורת. זה דפוק”. (לילי, בת 15, קריית גת)

"אני רוצה להיות מפורסמת. בעיקר בהוליווד. כל כך מפורסמת עד שלא אוכל לסבול יותר את אנשי האבטחה שיהיו לי, את המעריצים ואת צלמי הפפראצי. אני תמיד מדמיינת לעצמי איך זה מרגיש למפורסמים כשהם יורדים מהמכונית ואנשים מתחילים ללכת מכות כדי לקבל תמונה איתם". (רומי, בת 16, ראשון לציון)

"לעבוד במקדונלד'ס רק כדי להביך את ההורים שלי ולנער אותם ממני. נמאס לי שהם כל הזמן אומרים לי מה לעשות כי הם חושבים שהם שולטים בי עם הכסף שלהם”. (ליאן, בת 17, הרצליה פיתוח)

"החלום הכי גדול שלי הוא שבנים יבינו – גם אנחנו רואות פורנו, גם אנחנו מאוננות, וגם אנחנו יכולות להחפיץ בנים, אנחנו פשוט לא מספיק מטומטמות ורדודות כדי לעשות את זה". (טל, בת 15, נתניה)

 "החלום שלי הוא להיות נהגת אוטובוס. זה אולי נשמע לאנשים כמו מקצוע עלוב, אבל אני חושבת שענף התחבורה זקוק לעוד נשים שיהיה כיף לנוסעים לראות". (שיר, בת 12, שדרות)

"החלום הכי גדול שלי הוא לעבור לניו יורק, אבל רק כדי לאמץ חזיר כוס תה. כלומר, חזיר בגודל של כוס תה. אני חושבת שזו החיה הכי חמודה בעולם וכל כך מעצבן אותי שאי אפשר לגדל כאלו בארץ". (נועה, בת 17, חולון)

"חלום שכנראה אחלום לאורך כל חיי זה שאנשים יפסיקו לתייג אותי כפרחה. מה נעשה, אנשים גזענים, הם רק אוהבים לשחק אותה כאילו הם לא. זה שקוראים לי תאיר וזה שאני תימניה וזה שאני שומעת מוזיקה מזרחית ולא מדברת בשפה גבוהה - לא אומר שאני פרחה. אנשים לא מבינים שגם לי יש רגשות ושהחזות שלי היא בסך הכול נובעת מהחינוך שקיבלתי בבית. כשחושבים על זה אני משתדלת להיות בן אדם טוב וחבל שאת זה אחרים לא רואים”. (תאיר, בת 15, באר שבע)

"לשבת לארוחה במוזס עם אלי קרן-אסף ויניב פולישוק. כלומר, רוני וגרי המבורגרי מ'הפיג'מות'. הם אלילי הילדות שלי". (קרן, בת 13, אשדוד)

"החלום שלי הוא להיות לנצח עם בת הזוג שלי בלי ההתנגדות של אימא שלי”. (שיר, בת 17, רמת גן)

"אני עדיין צעירה בשביל לחתן זוגות, אבל כשאהיה גדולה, אני רוצה לעבור לתל אביב כמו כל המגניבים ולהיות אישה שהתפקיד שלה זה לחתן זוגות גאים”. (דנה, בת 13, אילת)

"החלום שלי הוא להיות מירי רגב ליום אחד, רק כדי שאוכל לשלוח לזהבה גלאון SMS עם המילה 'ערה?' באמצע הלילה. וגם כדי להניף דגל. וכדי להצטלם עם אייל גולן”. (מיכל, בת 16, אור יהודה)

"החלום שלי הוא לתפוס את כל הפוקימונים. ושלום עולמי". (עדי, בת 14, בת ים)

"אני ביסקסואלית, אז אם הייתי צריכה לבחור חלום זה להיות גבר ליום אחד, רק כדי לעשות סקס עם אישה בתור אדם עם גוף גברי. מאוד מעניין אותי איך זה מרגיש. וגם מעניין אותי איך זה מרגיש להשתין בעמידה”. (אור, בת 16, בית שמש)

"החלום הכי גדול שלי הוא לחזור בשאלה. אני מניחה שאגשים אותו בשנים הקרובות”. (שני, בת 18, ירושלים)

"אסתפק בחלום שקל להגשים - לא לגמור את החיים כתוצאה ממנת יתר או נפילה מצוק בזמן צילום סלפי”. (קארין, בת 15, גבעת שמואל)

"החלום הכי גדול שלי הוא לאהוב את עצמי כמו שקנייה ווסט אוהב את עצמו”. (בר, בת 14, חדרה)

"החלום הכי גדול שלי הוא לחזור אחורה בזמן ולשכב עם צוות השחקנים של 'חברים'". (דניאלה, בת 18, תל אביב)

"להיות אחת מהבנות האלו שכל הבנים רוצים להשכיב וכל הבנות רוצות להרוג. החברה הכי טובה שלי כזו. זונה”. (עדינה, בת 18, יקנעם)

"שלהקת ג'יין בורדו תפשוט את הרגל, אמן! התלמידים בכיתה שלי לא מפסיקים לשיר לי 'עינב עינב' והם כל הזמן אומרים לי 'לכי תחזרי אל המושב' וחושבים שזה מצחיק. ג'יין בורדו, אם אתם קוראים את זה, בבקשה תחליפו את השם של בחורה בשיר!" (עינב, בת 14, תל אביב)

"לחיות לנצח. ממש עצוב לי שיבוא יום וכבר לא אהיה פה”. (פלג, בת 12, כרמיאל)

"זה יכול להיות ממש מגניב אם ניצן מהכיתה המקבילה יזמין אותי לרקוד סלואו בבר מצווה שלו”. (ריף, בת 13, רמת השרון)

"נולדתי בתוך גוף של בן והחלום שלי הוא לבצע תהליך לשינוי מין כדי להוציא את האישה שבי החוצה. זו ההגשמה הכי אמיתית שאני יכולה לבקש. לאחרונה התחלתי להתאפר וזה כבר היה צעד אחד שעזר לי". (רחל, בת 17, דימונה)

"חלום גדול שלי? הגשמתי אותו די לאחרונה כשהתחלתי לא להוריד שערות מבית השחי, לא לעשות גבות ולא להוריד שערות מהרגליים. אם לגברים מותר, אז גם לי מותר”. (נטע לי, בת 16, יבנה)

"לאמץ ילדים מאפריקה ולהרגיש כמו אנג'לינה ג'ולי. גם כי אני חושבת שצריך להטיל הגבלת ילודה על האנושות וגם כי אימא שלי ממש תכעס אם אאמץ ילדים ולא אביא משלי”. (חני, בת 18, רמת אביב)

"להחליף פנים. ולא כי אני מכוערת, אלא כי אני יותר מדי יפה, מה שגורם לאנשים לחשוב שאני טיפשה על בטוח”. (פולינה, בת 17, חולון)

"חלום שלי ובכלל של האנושות הוא להפסיק להיבהל כשהדיילות של הסופר-פארם מציעות עזרה. משהו בשילוב של הקול שלהן והאיפור מפחיד אותי ממש, לפחות כמו הג'וקר החתיך ב'יחידת המתאבדים'. ההבדל הוא שהן פחות עושות לי את זה ממנו. הו, הנה עוד רעיון לחלום – לצאת עם הג'וקר החדש מ'יחידת המתאבדים' ולהיות לוהטת לפחות כמו הארלי קווין”. (תמי, בת 16, גבעתיים)

"להיות מוזמנת לארוחת ערב עם ביבי ושרה נתניהו. הם נראים כל כך חמודים והם תמיד מחייכים בטלוויזיה. אפילו הייתי מסכימה שהם יאמצו אותי לכמה ימים וייקחו אותי לחו"ל. אני לא צוחקת. הם באמת מושלמים בעיני. ממש”. (אורלי, בת 13, ראש פינה)

"לצאת עם מישהו שיחזיר הודעה ברגע שיש וי כחול בוואטספ. זה שווה יותר מהכול”. (דידי, בת 18, אופקים)

"לעבור לעיר הגדולה תל אביב, לעשות תואר ולהצליח. אני רוצה להוכיח שלמרות שבאתי ממקום ממש פשוט ומשכונה לא כל כך טובה, אפשר להצליח בגדול ולהגשים את כל החלומות”. (שרה, בת 18, באר שבע)