סלחו לנו שאנחנו לא מופתעים, אבל לא היה לנו ספק שהסדרה "ריברדייל", מותחן הנוער המבוסס על קומיקס בעל אותו שם וזמינה לצפייה בשירותי הצפייה של נטפליקס, תחודש לעונה שלישית (בכל זאת, אנחנו צופים שפרק הסיום של העונה השנייה הולך להיות די שוקינג).

אז למרות שהפקת הסדרה לא חשפה את רוב הפרטים על העונה החדשה, כמו מה תהיה התעלומה הגדולה בעונה השלישית, או האם אחיו התאום של קול ספראוס, המגלם את ג'אגהד, באמת יצטרף לקאסט, הנה כמה מהדיטיילס שכן הצלחנו להשיג עבורכם:

אז מתי העונה השלישית תשודר?
אין עדיין תאריך רשמי ליציאת העונה השלישית, אך אנחנו צופים שהיא תשודר בחודש אוקטובר, כמו העונה שקדמה לה.

כמה פרקים יהיו בעונה החדשה?
לפי השמועות הסדרה תמשיך לשדר 22 פרקים - מספר הנהוג ללהיט נוער ראוי. 

מתוך "ריברדייל" (צילום: נטפליקס)
שום דבר לא צפוי | צילום: נטפליקס

האם כל חברי הקאסט יחזרו לשחק בעונה השלישית?
למרות ששום דבר לא צפוי בעולם של ריברדייל, שבו דמויות יכולות להירצח, לברוח למדינות אחרות ולעשות משהו לא חוקי בכל יום שני וחמישי, אפשר להגיד די בביטחון שהדמויות הראשיות והאהובות יישארו אתנו גם בעונה השלישית. קיי ג'יי אפא, קול ספראוס, קמילה מנדז ולילי ריינהארט יחזרו לגלם את הדמויות האהובות, ולתכנן מזימות שיקפיצו לנו את הלב בכל פרק מחדש.

האם דמויות חדשות יצטרפו לסדרה?
נתחיל בזה – סביר להניח שכן. כל סדרה שרוצה לרענן קצת את קווי העלילה של הדמויות שלה, תאבזר אותם בדמויות משנה חדשות. כרגע השמועות בקרב המעריצים אומרות שבעונה השלישית נזכה לפגוש, סוף-סוף, את אמו של ג'אגהד ואת אחיו. למרות שלא ידוע מי תגלם את האמא, יש כבר דיבור על כך שאת אחיו של ג'אגהד יגלם דילן ספראוס, אחיו התאום של השחקן קול ספראוס. השניים כבר שיחקו יחד בסדרה "החיים היפים של זאק וקודי" ואנחנו מודים שזה משהו שממש נרצה לראות!

מתוך "ריברדייל" (צילום: נטפליקס)
יחזרו לעונה החדשה - קול ספראוס ולילי ריינהארט | צילום: נטפליקס

ומה תהיה בכלל העלילה?
אז במקרה הזה הניחוש שלכם סביר כמו שלנו. אנחנו צופים שתעלומת "הברדס השחור", שהולכת אתנו עוד מאז סיום העונה הראשונה, תיפתר כבר בסיום העונה השנייה – מה שיפתח את העלילה למקומות חדשים ולא צפויים. לא יכולים לחכות ריברדייל, לא יכולים לחכות.