לפרימיירה החגיגית שנערכה לרגל עליית העונה השלישית של כדברא שעלתה ממש אתמול לצופי YES, הגיעו מאות בני נוער נרגשים, לצפות בהקרנת בכורה בפרק כפול של פתיחת העונה ולהצטלם עם השחקנים ועם יוצרת הסדרה- מיכל קופר קרן.

העונה קירקי, לילה ולוק נלחמים באיגניסים, רעים על-טבעיים חדשים, שמאיימים לגרום להתפרצות הר געש שתשמיד את כל היצורים החיים מלבדם. כדי להביס אותם, הם חוברים לשותף מפתיע: אירה, הכדברא הראשון ממין זכר. האם יצליחו לעצור את האיגניסים לפני שהעולם ייחרב? 

בנות הקאסט (צילום: רפי דלויה)
בנות הקאסט | צילום: רפי דלויה

אבל כמו סינדרלות אמיתיות, גם מהפנטזיה צריך להתעורר, וכך הדימיון פוגש במציאות, כשביציאה מהפרימיירה , בעודם נרגשים מאירועי המלחמה ברעים העל-טבעיים, האינגסים, נשמעה אזעקת צבע אדום בגוש דן, וקיבלנו תזכורת למציאות חיינו ולערבוב בין השניים.

אל הקאסט הקבוע והמוכר הכולל את דניאל ליטמן, גילי איצקוביץ', דנה לב, אביה מלכה, רועי ניב ושלר, דין גרבר, אור גרוס, מור סרוסי, עדי הימלבלוי, מולי שולמן, סיגל שחמון ואייל שקרצי, מצטרפים העונה- בר גרוצקי, נופר סלמאן, יובל שבח, יעל אלקנה, טל מוסרי, ורד פלדמן, נדב גדג', אודי פרסי, עומר עציון, מיכל תל צור. 

בר ודנה גרוצקי (צילום: רפי דלויה)
בר ודנה גרוצקי | צילום: רפי דלויה

עבור בר גרוצקי מדובר בתפקיד משחק ראשון. אחותו, הלא-פחות מפורסמת, דנה גרוצקי, אמרה כי "כל המשפחה נרגשת לקראת הכניסה של בר לעולם המשחק. מעכשיו יתחילו לבקש ממנו חתימות וסלפי ואני אהפוך להיות אחות של..."

טל מוסרי שישחק בכדברא בתפקיד מורה לג'ודו, סיפר כי נפגש עם יעל ארד כדי לעשות הכנה לתפקיד . ארד גם תככב העונה בתפקיד עצמה. 

נופר סלמאן (צילום: רפי דלויה)
נופר סלמאן | צילום: רפי דלויה

מי שהגיעה באיחור של שעה והספיקה להיכנס לפגוש את המעריצים, היא נופר סלמאן שנחתה היישר מחזרות להצגה, שם היא תשחק בתפקיד ראשי. עם זאת, זכות הראשונים למשחק שמור לכדברא ובעונה החדשה נופר הופכת לחלק מהרכב מוזיקלי עם דנה לב ורועי ניב ושלר.

גם נדב גדג' היה שם, ומעבר לקריירה המוזיקלית, הוא מצטרף לסדרה בתפקיד משחק ראשון שלו, וכן משיק שיר חדש. 

טל מוסרי ונדב גדג' (צילום: רפי דלויה)
טל מוסרי ונדב גדג' | צילום: רפי דלויה

ומי שככל הנראה הקריב הכי הרבה (בכל הקשור לרעמת השיער), זה יובל שבח ("ראש גדול", "כוכב הצפון" ו"כיפת ברזל"), שיתגלה העונה ככדברא הזכר הראשון, עם כוחות אל טבעיים. לרגל הפרימיירה הסתפר שבח וגם ויתר על רעמה ג'ינג'ית מכובדת.

אז מה איתכם? מתרגשים? מתעלפים? הרוסים? דברו אלינו!