כוכב הנוער דניאל ליטמן חוזר אלינו בעונה חדשה של "צפוף". הצלחנו לתפוס אותו על הסט של העונה החדשה (ותאמינו לנו – זה לק קל...) לראיון אישי קצר על הסדרה ועל החיים האישיים שלו.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

רוצים להיות מוזמנים לפרימיירה של העונה החדשה של צפוף ולפגוש את כל הכוכבים? ספרו לנו בתגובות למה דווקא לכם מגיע ואולי תזכו להיות גם אתם שם! יהיה @zoomtvil #צפוף3

A post shared by מעריב לנוער - העמוד הרשמי (@maarivlanoar) on

"העונה השלישית ממשיכה את השפה של שתי העונות הקודמות",  אומר ליטמן, "כי זה עבד, אז משהו שעובד לא צריך לשנות, פשוט משפרים, רואים מה הדברים החזקים ועוד יותר מגדילים אותם. ההבדל היחידי בין העונה הזו לקודמות, שהפעם הכל  נהיה יותר ויותר מהודק. יש לא מעט סיפורים חדשים, ביניהם, דניאל הבן גדל והוא מתגייס לצבא ודניאל הבת משתלטת לו על החדר".

דניאל ליטמן (צילום: דניאל ליטמן, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
צילום: דניאל ליטמן, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר
 

"צפוף" עלתה לאוויר ב-2017 והפכה לסדרת הילדים הראשונה ששודרה גם בVOD של המבוגרים, מתוך הבנה שזוהי סדרה משפחתית שהילדים צופים בה יחד עם ההורים שלהם.  הסדרה בכיכובם של אלי פיניש, יעל שרוני, דניאל ליטמן, שירה נאור ועוד, זכתה בפרס היוקרתי של מועצת הכבלים והלוין כסדרה שמייצגת באופן המובהק והראוי ביותר את כללי האמנה לשידורי טלויזיה לילדים ונוער לשנת 2018. כמו כן, באותה שנה זכתה הסדרה בפרס הסדרה הקומית של השנה בטקס נבחרי הילדים. ב-2019 קטפה הסדרה את הפרס לסדרה קומית לילדים ונוער ואת פרס התסריט הטוב ביותר בסדרת ילדים ונוער של האקדמיה הישראלית לטלוויזיה. 

צפוף חוזרת לעונה חדשה! (יח''צ: באדיבות ערוץ Zoom)
קטפה שלל פרסים מאז עלייתה לאוויר בשנת 2017 | יח''צ: באדיבות ערוץ Zoom
 

איך זה לשחק בסדרה שנמשכת כל כך הרבה זמן?

ליטמן: "כשמשהו טוב אז זה מאד מאד כיף, ובמקרה הזה זה באמת נורא טוב, אז אנחנו מאוד נהנים. אני מאד אוהב קומדיה ולכן שמח על ההזדמנות שנתנו לי פה אשמח בעתיד לעשות עוד קומדיות".

איך ההרגשה לשחק לצד שחקנים כל כך ותיקים כמו אלי פיניש ואורי גוטליב?

"כבוד גדול להסתכל עליהם ועל צורת העבודה שלהם ואני מאוד שמח ללמוד מהם. זה כיף".

דניאל ליטמן (צילום: דניאל ליטמן, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
צילום: דניאל ליטמן, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר
 

האם הדמות שאתה משחק היום דומה לדמות שלך במציאות או שונה?

"כל דמות ששחקן משחק בסופו של דבר הוא מביא משהו מעצמו, אז אני מחפש את המקום הזה ונותן לו ביטוי. בשורה התחתונה הדמות שלי שונה במציאות אבל גם דומה... ".

כתבת שיר בשם "בדיוק כמו שהיא", האם אנחנו נראה אותך גם בתור זמר?

ליטמן: "פחות התחום שלי אבל אני מאוד מאוד מתחבר למוזיקה. בינתיים אני מתרכז בקריירת המשחק ומנסה את מזלי גם בחו"ל".

דניאל ליטמן (צילום: דניאל ליטמן, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
צילום: דניאל ליטמן, מתוך האינסטגרם של ניבר מדר
 

בסדרה ה"מדרשה" שיחקת סצנת עירום האם זה משהו שהיית עושה שוב?

"אם זה משהו שמצדיק את הסיפור אז כן".

על הסט לא תראו את ליטמן ללא כובע והוא אכן מודה: "גם מחוץ לסט יש לי המון כובעים ואני הולך איתם כל יום ונהנה להחליף כל הזמן".

עד כמה אתה לוקח ללב תגובות רעות ברשת?

"לפעמים יש ביקורות רעות ולפעמים טובות. צריך עם הכל להתמודד. אני מנהל את הרשתות החברתיות שלי לבד ומבין שהכל בסוף חולף. היו לפניי ויהיו אחריי, לפעמים אתה ביום שזה יותר נחמד לך שמעריצים אותך ולפעמים פחות".

דניאל ליטמן (צילום: דניאל ליטמן, מעריב לנוער)
צילום: דניאל ליטמן, מעריב לנוער
 

קצת על הסדרה...

הסדרה מספרת את סיפורם של מיקי, גרוש עם שתי בנות, ונירית, גרושה עם שלושה בנים, שמתאהבים ומחליטים לעבור לגור יחד עם ילדיהם, וכששבעה אנשים גרים ביחד יש תמיד יש מי שיריב עם מי, מי שיגנוב למי בגדים, מי שירביץ למי, מי שירביץ למי בחזרה, מי שיחטט למי בטלפון, מי שיכעס על מי ומי שיסלח למי, וכשמדובר בשתי משפחות – הבלגן כפול.

צפוף (יח''צ: ערוץ zoom, hot.net.il)
העונה הזאת תסתיים בהפתעה. | יח''צ: ערוץ zoom, hot.net.il
 

לעונה החדשה אנחנו מצטרפים לדניאל הבן (דניאל ליטמן) כבר אחרי שהתגייס לצבא, הוא משרת לא רחוק מהבית, מגיע הביתה בעיקר בסופי שבוע. דניאל הבת מנצלת את העובדה הזו ולאט לאט משתלטת לדניאל הבן על החדר, כי די, היא רוצה חדר לעצמה, אבל נירית ומיקי לא ממש בעניין של לעבור דירה אז היא מעבירה את החפצים והחיים שלה לחדר שלו בלי ממש לשאול אותו. בסופי שבוע היא מוצאת את עצמה בבעיה. או יותר נכון הוא מוצא את עצמו בבעיה. לא נעשה ספוילרים, אבל תתכוננו לזה שהעונה הזאת תסתיים בהפתעה שתשנה את משפחת חי-בר לנצח.

 העונה השלישית של "צפוף" תעלה ב-29.12.19 בערוץ ZOOM (ערוץ 83), רק ללקוחות HOT.