הו סינדי היקרה – מזלך שנולדת באגדה, כי היום לא היית שורדת שנייה. קודם כל, אישה, איבדת נעל וחיכית לנסיך שימצא לך אותה? נו באמת. שמעת על המושג פמיניזם? אנחנו בטוחים שגם ביחידת הדיור שהאמא החורגת המרשעת שלך כלאה אותך בה יש wifi  או לפחות טלפון חכם עם חיבור לאפליקציה Find My Shoe, וכנ"ל לגבי השמלה. ברור לך שהפיה הטובה שחשבת שדיברת איתה, הכרכרה והעכברים זה הכול תוצר של אדי האקונומיקה ששאפת, נכון? במציאות, הנסיך שלך מקסימום יחכה לך עם רב קו, את השמלה תרכשי ב- eBay והבאושר ועושר עד עצם היום הזה יסתיימו כשפרינס צ'ארמינג יגלה שבחצות את הופכת מגל גדות למירי רגב... 

מצד שני, את לא היחידה שחל בחייה מהפך ענקי; אנחנו יכולים לספור עוד חמישה אנשים לפחות שהפכו את עורם.

ברוס/קייטלין ג'נר

מסכנה קים קרדשיאן. לא מספיק שהיא נאנחת תחת עול כרסה ההריונית ולא מצליחה להכניס את כל תפארת חמוקיה לתוך סלפי אחד, עכשיו היא נאלצת גם להתחרות בעוד קרובת משפחה על הצומי, כשהאישה הזו הייתה עד לפני פחות משנה בכלל איש. ולא סתם איש – אביה החורג. דאדי הו הפך להוט מאמא כאשר ברוס ג'נר, אביה החורג של קים, החליט אחרי 65 שנים של קיום כגבר (כולל קריירה אולימפית מרשימה) ללכת עם האמת הפנימית שלו ולהפוך לאישה. ויקרא שמה בביצה קייטלין, ותהלך בשמלות צמודות, ותככב לה בריאליטי טראש.

אין תמונה
קייטלין ג'נר

חייבים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו בפייסבוק!

ניק ג'ונאס

מי היה מאמין שמתחת לתלתלי הכבשה והבייבי פייס, ניק ג'ונאס מסתיר קוביות שרק חיכו לאות לזנק החוצה מהחולצה ולעשות בונדינג צמוד עם אוויר העולם? אחרי שחלק את הבמה עם אחיו קווין וג'ו כחלק משלישיית הג'ונאסים,  ניק פצח בקריירת סולו מצליחה, שכללה מהפך מילד כנסייה חמוד לגברבר צעיר וחתיך שמצטלם עם מעט מאד בגדים, יוצא עם דוגמניות על ושר על דברים שהם לא ג'יזס ופאפי לאב. הלו מכבי אש, יש פה גבר לוהט!

אין תמונה
ניק ג'ונאס

אנג'לינה ג'ולי

אם אנג'לינה של היום הייתה נתקלת באנג'לינה של לפני עשור פלוס, סביר להניח שהיא הייתה מתקשרת לשירותי הרווחה, מדווחת על משיגנע מקועקעת שמנשקת את אחיה בצרפתית ומסתובבת עם בקבוקון המכיל את דמו של בעלה הטרי ומבקשת כאקט של רחמנות לשלם על האשפוז שלה בבית משוגעים. אנג'לינה של המאה העשרים ואחת היא צדקת: עושה ילדים יפים לבראד, משמשת כשליחת האו"ם, מתמודדת בגבורה עם מחלת הסרטן, מגייסת כספים, מאמצת יתומים ואפילו מנהלת מו"מ עם הקארמה שלה שתסלח לה על זה שגנבה לג'ניפר אניסטון את בראד. הולי ג'ולי!

אנג'לינה ג'ולי
אנג'לינה ג'ולי והילדים | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

רעבים לתמונות מגניבות נוספות? חפשו אותנו באינסטגרם!

אמנדה ביינס

איך נאמר זאת בעדינות? אם בית משוגעים הולך ברחוב ופוגש אותה הוא מבקש אשפוז כפוי. לא עבורה. עבורו. ביינס הייתה המאמי של הטינאייג'רים באמריקה, כיכבה בכל הסרטים המטופשים והמתוקים המתבקשים מאלילת נוער, זכרה להתלבש, ידעה לחייך ולדבר במשפטים שלמים ולא תאמינו, אפילו הצליחה ללכת (בדרך ה)ישר . ואז, שומו שמיים, משהו שם למעלה בחיבורים קיבל מכה והתכופף, וביינס התחרפנה ביג טיים: השתכרה, הסתובבה מסוממת, הסתבכה עם המשטרה, לכלכלה על המשפחה והקולגות, התאשפזה שוב ושוב במכוני גמילה ובאופן כללי הפכה ממודל לחיקוי ליצור לא שפוי...

אמנדה ביינס
אמנדה ביינס | צילום: Splashnews

מיילי סיירוס

אל תבכי האנה מונטנה. מיילי לא שכחה שפעם הייתן BFF,  פשוט, תביני – בחום הזה, פאות בלונדיניות זה מחמם ומגרד יותר ממה שאפשר לסבול. כן, נדמה שזה היה בגלגול אחר, אבל רק לפני כמה שנים מיילי עוד הייתה ילדה סוכר שכל ההורים רצו לחבק. היום ההורים יעדיפו שכדור ההרס של מיילי ייפגע להם בראש לפני שיסכימו שהילדים המושלמים והמחונכים שלהם ילכו בדרכיה של מיילי, שכוללות מעט מאוד בד, הרבה מאוד טוורקינג, יותר מדי רמזים על שימוש בחומרים אסורים, קליפים פרובוקטיביים ובאופן כללי תדמית של טראבל מייקרית.

מיילי סיירוס
מיילי סיירוס על שער מגזין "פייפר"

לחצו כאן לגיליון של "מעריב לנוער" במתנה!