גיל: 15

מקום מגורים: ראשון לציון

לומדת ב: תיכון מקיף י"א - ראשונים

פאשניסטה, בעלת עמוד אינסטגרם עם 156,000 עוקבים וערוץ יוטיוב עם למעלה מ-4 מיליון צפיות ו-48 אלף סאבים. שיתפה פעולה בשתי קולקציות קפסולה עם חברת TNT, ולאחרונה לוהקה לתפקיד בסדרה חדשה

קים, לצורך העניין אנחנו זקנים בני 70 ואין לנו מושג מה זה הדבר הזה שבזכותו התפרסמת. איך תסבירי לנו?

"זו לא בעיה. למבוגרים אני מסבירה ככה – נכון היה פעם את פייסבוק, שהיה פופולרי? אז עכשיו האינסטגרם החליף אותו - רגע שניה, אני מצלמת את השקיעה לסטורי, 'גולדן האוור' – אז באינסטגרם יש את העניין של מובילי דעת קהל. אני למשל מעלה דברים שאני אוהבת לעמוד שלי ואנשים מתחברים לזה. עכשיו נכון שבפייסבוק היה את הקטע של חברים? אז במקום זה יש עוקבים וככל שיש לך יותר עוקבים, ככה אתה עולה ברמה. חברות הפרסום מבינות שאלה האנשים שבאמת משפיעים, אז במקום להשקיע סכומים מטורפים בפרסומת טלוויזיה הם משקיעים בנו".

בן כמה חשבון האינסטגרם שלך? כמה עוקבים יש לך?

"החשבון שלי בן 5 שנים, ואני התחלתי עם אינסטגרם עוד לפני שזה היה טרנד. בכיתה ה' חברות שלי פז ושובל עלו ממיאמי ואני זוכרת שכל היום הן היו עסוקות באיזו אפליקציה, אמרו שהן פותחות לי גם - וכך בעצם נפתח חשבון האינסטגרם שלי. התחלתי להעלות תמונות בפנאן שלי ואפילו פתחתי חשבון לאנשים נוספים. כיום יש לי 160,000 עוקבים שזה נחשב למכובד מאוד. כולם נטו מהרשת, לא קניתי אפילו עוקב אחד. אני והעוקבים שלי זה כמו משפחה".

A post shared by WILDREAM⭐️ (@kimorazulay) on

וזו הייתה התחנה הראשונה שלך בעולם הבידור?

"לא. כשהייתי בת 10 השתתפתי ב'הבנים והבנות'. הגעתי על תקן הילדה הקטנה שיודעת אנגלית שוטף והייתי הכי צעירה בקבוצה. בסופו של דבר ניצחנו את העונה שלנו".

ומה עשית אחרי שהסתיימה התכנית? יש הרבה ילדים שמשתתפים בתכנית אבל לא כולם מתפרסמים...

"התחלתי לחפש סוכן. לקח לי המון זמן עד שהגעתי לסוכנות שלי שרית ולורנס. פתחתי בלוג וערוץ יוטיוב, ובנינו אותי לאט ונכון. כששאלו אותי מה אני רוצה לעשות, תמיד אמרתי ששחקנית זה ה-דבר מבחינתי, אבל גם אופנה היה התחום שלי ובאותו זמן אף אחד לא ידע מה זה בכלל כוכב רשת. עם הזמן הצטרפתי למשפחת 'MAC' ולמשפחת 'אדידס' שהבינו את הפוטנציאל שלי ובחרו לאמץ אותי. זה הישג מטורף לעבוד עם חברות בינלאומיות בגיל הזה. יש בסך הכול ארבעה בני נוער שעובדים עם 'אדידס' – אני, עומרי מזרחי, נועה קירל ועומר חזן".

רגע, מה הכוונה בחרו "לאמץ" אותך? את עובדת איתם בתשלום מן הסתם...

"זה מיותר בעיניי לדבר על כל נושא הכסף. לפעמים אנשים מדברים על סכומים רק כדי לעשות רעש. אני מאמינה שכדאי להתרכז בעבודה ושההצלחה כבר תעשה את הרעש".

את נראית כמו מישהי שמשתדלת כל הזמן להיות נחמדה וסופר שמחה. זה לא קשה לפעמים?

"אני אשאל אתכם הפוך - למה לי לא להיות נחמדה? אני מקרינה אנרגיה חיובית ומאמינה בזה. אם תהיה נחמד – יהיה לך נחמד, האנרגיה תחזור אליך בחזרה. לאחרונה למשל היה לי יום צילום ממש חשוב, ובמקרה לפני כן אני ויואב החבר שלי רבנו חבל על הזמן – פיצוצים! יכולתי לבחור להיות ילדה ממורמרת כל היום וככה גם יום הצילום שלי היה נראה, אבל במקום זה פשוט עשיתי את ההפך ובחרתי לראות את הטוב שיש לי בחיים – אני משתתפת ביום צילום, איזה כיף לי! זה ממש שיפר לי את מצב הרוח. כמובן שיואב ואני השלמנו אחר כך. גם הכוכבות הכי גדולות שפגשתי היו נחמדות – כשהייתי קטנה ניגשתי לגל גדות בתצוגה ובדיוק משכו אותה להתראיין והיא אמרה לי 'סליחה, מתוקה. אם תישארי אחרי התצוגה נצטלם בשמחה' והיא באמת חזרה אחר כך והצטלמה איתי. סיפור דומה קרה לי עם ג'יג'י חדיד".

A post shared by WILDREAM⭐️ (@kimorazulay) on

את לגמרי צודקת שגישה נחמדה יכולה לעזור בחיים, אבל התכוונתי לזה שבדקות הראשונות קצת לא ידעתי איך לעכל את האנרגיה הקופצנית שלך.

"לכל דבר בחיים יש יתרונות וחסרונות. עבדתי עם אין ספור אנשים במקצוע הזה ויש כאלה שלא הבינו למה אני כל כך אנרגטית והתעצבנו מזה. אני חושבת שצריך לקום כל יום בבוקר ולהגיד תודה שקמת, כי כל יום הוא הרפתקה חדשה".

אם כבר הרפתקאות - לפני שנה קיילי וקנדל ג'נר עשו לך כבוד באינסטגרם שלהן כשהעלו תמונה שלך. מה הלך שם?

"קבלו סיפור - ערב סוכות, חג שני, אני יושבת עם אבא שלי באוטו ופתאום חברה שולחת לי צילום מסך של תמונה שלי מהאינסטגרם של קיילי וקנדל. אני לא מאמינה. ביד אחת אני מחזיקה את הטלפון וביד השנייה אני מרביצה לאבא שלי בהיסטריה. צרחתי את נשמתי ומיהרתי לבדוק אם זה אמיתי. הן העלו תמונה שלי משבוע האופנה במילאנו עם כובע, חליפה מגניבה ונעלים של המותג שלהן. לפי מה שהבנתי הן בוחרות בקפידה את התמונות שהן מעלות, אז זה ממש כבוד".

A post shared by Kendall + Kylie (@kendallandkylie) on

תגידי, איך נראית התקופה האחרונה בחיים שלך?

"עמוסה. הרגע חזרנו לבית הספר, ואני במגמה מדעית שהיא תובענית מאוד. אני לוקחת שיעורי משחק אצל השחקן עופר חיון ('להיות איתה') ובנוסף גדלתי והתבגרתי, אז מבחינה חוקית יש עליי פחות מגבלות של משרד העבודה, כך שיש לי חודש די עמוס.  אני ילדה כזאת שמנסה לרקוד על כל החתונות - אם הייתי יכולה להיות באותה שעה בשלושה מקומות שונים, הייתי עושה את זה".

איך הכרת את עומר חזן?

"עומר חזן? מכוער, קוף כזה, בלי עין הרע. סתם נו, בצחוק. גם הוא מזכיר לי מדי פעם לגלח את השפם, זה מין הומור כזה של אחים. אנחנו קוראים זה לזו 'אחשליק'. הכרנו לפני שנה וחצי כשהצטלמנו יחד לקמפיין של TNT. עשינו כמה תמונות משותפות ובינתיים האימהות שלנו התחברו וגם אנחנו הפכנו לחברים הכי טובים. עברנו מאז ריבים, צחוקים, דמעות, הכול. הוא מסוג האנשים שאתה רואה ולא יכול שלא להיכבש. מעבר לזה שהוא חתיך הורס, הוא ילד מדהים. כשראיתי אותו קצת נדלקתי עליו, אבל הבנתי מהר מאוד שזה בגלל האישיות שלו. אני נערה שיש לה מלא חברים, אבל מעט חברים אמיתיים. יש לי את בן הזוג שלי, שתי חברות טובות, את עומר וכמובן את המשפחה שלי, ולהם אני נותנת את הלב והנשמה".

יצא לך לשדך לעומר חברות, עכשיו כשהוא רווק?

"לא יצא לי לשדך לו חברות, אבל אם הוא יספר לי שהוא נדלק על מישהי אני אזמין אותה אליי הביתה ואתחבר אליה כדי לגלות אם היא מתאימה לו ואם אני אחשוב שלא, אני אגיד לו".

המבוגרים אוהבים לומר ש"הנוער של היום זה לא הנוער של פעם" – מה את יכולה לספר לנו על הנוער של היום מנקודת מבטך? מה הכי מאפיין את הדור שלכם?

"הנוער של היום הוא הרבה יותר אינטליגנטי, חכם ויצירתי. לדעתי הוא יהיה בין הדורות הכי מצליחים שיש. אנחנו יוצרים הרבה, שואפים גבוה ופורצים יותר גבולות, לטוב ולרע".

מהי מידת ההשפעה שיש לרשתות החברתיות על החיים שלכם כבני נוער?

"הן משפיעות בטירוף, כל החיים שלנו סביבן. בתחום האופנה, למשל, מספיק שכמה בנות מסוימות יעלו תמונה עם איזה גרביונים ופתאום כולן יסתובבו איתם. לרשת יש גם כוח לשנות – לאחרונה נערך מצעד בעלי החיים והמון מפורסמים עדכנו שהם יבואו והאירוע קיבל יותר חשיפה. לרשת יש כוח לשנות ולהשפיע".

מהם האתגרים העיקריים שיש לבני נוער בישראל היום לפי דעתך?

"אני חושבת המודעות העצמית עלתה וזה גורם להמון ילדים ונערים להאמין שהם לא נראים מספיק טוב ואז הם מתקשים לקבל את עצמם. כולנו מתמודדים עם זה - עם הרצון להיראות כמו מישהי שנראית טוב באינסטגרם".

A post shared by WILDREAM⭐️ (@kimorazulay) onאיפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?

"בגיל 25 אני רואה את עצמי כבר בהוליווד וגם עם בניין בטיימס סקוור - אני שניה מפנטזת, סבבה? בבניין הזה יהיו כל מיני קומות – קומה ראשונה לבלוג שלי, שיכיל את כל מה שחדש ועדכני; קומה שנייה לערוץ היוטיוב שלי; קומה שלישית לליין הכובעים שלי, KWILDREAM, שבעזרת השם יהיה עד אז מהמצליחים בעולם; קומה רביעית שתהיה קשורה לקריירת המשחק שלי, וקומה נוספת שאני חולמת עליה תהיה כמו מרכז קליטה לילדים שאין להם הורים לא עלינו, פשוט כדי לתת להם עוד הזדמנות".

ולסיום, בואי נסגור את העניין הזה - קים שם פרטי, אזולאי שם משפחה, מה זה אור?

"ההורים שלי ארגנו לי בריתה, והרב לא הסכים לערוך את הטקס כי הוא אמר שקים זה שם לועזי. אמא שלי משום מה זרמה איתו והסכימה לקרוא לי קים אור".