1. קחי איתך בתיק סוכריות "תיק-תק". "רוצה אחד?" זו הדרך הטובה ביותר לשבור את הקרח.

2. היי ספונטנית. סמסי לו "יש לי דודא משוגעת לסושי, בא לך לצאת לג'פניקה?". בלי רשמיות, תכנונים ויותר מדי חשיבה מראש - אתגרי אותו פשוט לזרום.

3. כתבי לו פתק. את יכולה לרשום בו "רק אומרת שלום", או, אם בא לך ללכת על כל הקופה, את מספר הטלפון שלך. זה הרבה יותר חמוד מאשר לשלוח הודעה.

>> ספרי לנו איזה יעד את רוצה לכבוש וצאי לשופינג על חשבוננו

4. לכי לאיבוד. את לא באמת צריכה ללכת לאיבוד, אלא פשוט לתת לבחור החמוד שפגשת את התחושה שאת לא בטוחה איפה את ושהוא ממש יכול לעזור לך עם זה.

5. מצאי משהו שהוא אוהב והשתמשי בו. "היי, חשבתי ללכת להופעה של ג'יין בורדו בשבת. רוצה לבוא?". כמה טוב שיש פייסבוק כדי לברר מה הוא אוהב.

6. החמיאי לו על משהו. אם את כבר מכירה את הבחור - תראי לו שאת שמה לב אליו. את יכולה להחמיא לו על התספורת שלו או על חולצה חדשה שהוא קנה - זה לא באמת משנה, העיקר שתתני לו יחס.

7. הקניטי אותו. בטאקט ובלי לפגוע בו באמת, כמובן. הקנטות קטנות כאלה שמראות שאת שמה לב אליו לגמרי יכולות להעביר את המסר - וחוץ מזה, גברים אוהבים נשים שלא מפחדות מהם.

8. הציעי הצעה תמימה. "חברים שלי כבדים ולא רוצים לצאת לראות את יחידת המתאבדים. רוצה לבוא?". אופס, יש לך דייט.

9. שלחי לו הודעה כשאתם באותו החדר. נמצאים במסיבה - כל אחד עם אנשים אחרים? את יכולה לשלוח לו הודעה שכתוב בה: "כחול זה לגמרי הצבע שלך" עם סמיילי קורץ. הוא מחייך ומסתכל עלייך? כנראה שזה מצא חן בעיניו.

10.  שלחי הודעה שלא משתמעת לשתי פנים. לפעמים אפשר פשוט להיות ברורה. את יכולה לכתוב לו: "אני כל כך עסוקה, תפסיק לגרום לי לחשוב עליך כל הזמן!". נראה איך הוא יגיב.

11. תציעי לו ללמוד ביחד למבחן. אבל לא יום לפני, כי את לא באמת מתכננת ללמוד איתו, נכון?

12. במקום לכתוב לאן את רוצה לצאת - שלחי תמונה. למשל, צלמי כרזה של סרט וכתבי: "אתה ואני, מחר בערב?". גם צילומסך תופס.

13. פלרטטי לפני שאת פוגשת אותו. "כדאי לך ללבוש את החולצה הכחולה ההיא הערב... היא גורמת לעיניים שלך להיראות מדהים". זו לגמרי הצהרת כוונות.

14. שאלי אותו משהו. נתקלת בבחור חמוד? את יכולה לשאול אותו כל דבר, תלוי בסיטואציה. אין לך רעיון? שאלי אפילו מה השעה. אנחנו מציעים לך לוותר על ה"אתה בא לפה הרבה?", במיוחד אם אתם בבית הספר.

15. היתקלי בו "במקרה". יודעת שהוא ממש אוהב לבלות במקום מסוים? זה הזמן לקחת את החברה הכי טובה לשם ולקוות לטוב.

16. השתמשי בחבר הכי טוב שלו. את יכולה לשאול את החבר הכי טוב שלו אם יש לו חברה כי את חושבת שהוא ממש חמוד. היי בטוחה שהמסר יעבור.

17. לביישניות: חייכי אליו עם מבט ארוך. איך יותר טוב מחיוך כדי לרמוז למישהו שאת בעניין שלו. אבל נסי כמה פעמים, כי לפעמים לוקח להם זמן עד שהם קולטים.

18. פשוט תגידי את האמת. "אתה ממש מוצא חן בעיניי. רוצה להיפגש מתישהו?". אם לא תמצאי חבר, לפחות תמצאי את האומץ, הכנות והביטחון העצמי שלך, ולעולם לא תאבדי אותם.