בגיל 13 בלבד, אנני לבלנק הצליחה לגרום ליותר מ-4 מיליון אנשים לעקוב אחריה באינסטגרם, ולמיליוני צופים לצפות בעמוד ה-YouTube שלה, לאחר שקיבלה את התפקיד הראשי בסדרה הרשת של YouTube –  "We are Savvy". מדובר בהישג אדיר עבור נערה כל כך צעירה, ועכשיו היא החליטה לסכן את הכל, ולשחרר לעולם שיר מקורי ראשון!

הסיכון נובע מכך שלאנני הצעירה אין כל ניסיון קודם בשירה, וגם כי המילים לשיר הן, איך לומר, לא מאסטרפיס. השיר "Ordinary Girl" (נערה רגילה) נפתח במילים – "אוהבת את החיים עם הג'ינסים הקרועים שלי/ מצלמת סלפי בסנאפצ'ט/ אני חוגגת בכל יום/ מנסה להיות רק נערה נורמלית". ומשם זה ממשיך למסרים של איך לקחת כל יום ביומו, ולתת לזמן לעשות את זה שלו.

COMING SOON! #ordinarygirl #musicvideo PC: @reelmikejones

A post shared by ♡Annie LeBlanc♡ (@annieleblanc) on

מאז שפורסם לראשונה לפני מספר ימים, הוא הספיק לגרוף יותר מ-2 מיליון צפיות ברשת, ולהתמתג כ-"Friday" החדש – השיר שכולם אהבו לשנוא באותה תקופה, שבוצע על ידי הזמרת רבקה בלאק בצעירותה.

חייבים להודות שבין שני השירים קיים דימון מסוים. שניהם נכתבו על ידי זמרות צעירות בתחילת דרכן, שניהם מעוצבים במילים פשוטות במיוחד ולחן קליט, ושניהם הפכו לוויראליים בטירוף. כאשר "Friday" שוחרר הוא ספג אש מתגובות שנורו כלפי בלאק, שחלקן הקיצוני אף עודד אותה פשוט לסיים עם הסבל הזה ולהתאבד. מאז בלאק הספיקה להתבגר, להוכיח למעריצים שנותרו לה שהיא למעשה זמרת די מוכשרת, אך אין ספק שהיא לא מצליחה להשתחרר מהתדמית שנדבקה לה כבחורה שביצעה את השיר הגרוע בהיסטוריה.
במקרה של אנני, לעומת זאת, נראה שהרשת הרבה יותר סובלנית כלפיה. התגובות ביוטיוב הן מפרגנות ברובן, ונראה שלמרות ש-"הייטרס גונה הייט", לבלנק זה ממש לא משנה. היא ממשיכה לפרסם וולוגים מוצלחים במיוחד ולמתג את עצמה כסוויטהארט אמריקאית, שכמו שהשיר אומר, לא מחפשת ריגושים מיוחדים – רק להתבגר כמו כל נערה רגילה.

מה אתם חושבים?