לא קל למעריצים לשמוע שהאיידול שלהם כבר לא פנוי לזוגיות – אבל היוטיובר הגרמני קרל ג'יימס לקח את זה קשה במיוחד.

קרל הוא המעריץ מספר 1 של השחיין הבריטי טום דיילי (21), זוכה מדליית הארד באולימפיאדת לונדון 2012, שהתארס לאחרונה עם בן זוגו דאסטין בלאק (41). את תגובתו לחדשות המסעירות תיעד קארל בסרטון שהעלה לערוץ שלו ביוטיוב, ואפשר בהחלט לומר שדברים קצת יצאו משליטה.

קארל מסביר בסרטון את אהבתו לדיילי: "לפני שבע שנים ראיתי מישהו בפעם הראשונה והתאהבתי בו. אני אוהב את החיוך שלו, את הדיבור שלו, אני אוהב את זה שהוא כל כך קטן שאני יכול להרים אותו ולשים אותו בכיס שלי ולקחת אותו איתי לכל מקום".

אין תמונה
טום דיילי

מובן, אם כן, שכששמע שהוא התארס, קארל היה "הרוס" - "איך יכולת לעשות לי את זה?! אני אוהב אותך, אני באמת אוהב אותך!". את כעסו הוא שילח בבן זוגו של דיילי, בלאק, ושאל אם יש לו קשר משפחתי לזמרת רבקה בלאק ("Friday"). לאחר מכן הוא סיפר שיש לו את כל המרצ'נדייז של דיילי, כולל לוח השנה שלו, ושיולי הוא החודש האהוב עליו – הוא נוהג לנשק את תמונתו של דיילי העירום בכל לילה לפני השינה. הוא אפילו הראה את כיסוי-העיניים המיוחד שלו, שעוזר לו לחלום על דיילי בלילות.

יפה, אפוא, לציין שקארל לא איבד תקווה, ומצפה לשתף פעולה עם דיילי בעתיד בסרטון יוטיוב משותף. כולנו תקווה שהמשאלה תתגשם – וששני הצדדים ייהנו מזוגיות אוהבת ובריאה בחייהם.