1. הבחור שהחליף את הצ'יטוס בגזרים, במתיחה הבריאה ביותר של המאה.

2. האנשים שרוצים להקים להקה בשם "music", שתוציא אלבום ראשון בשם "Unknown album" עם הלהיט "track 1".

3. האדם שהציע שב-1 באפריל פייסבוק תחליף את קופסאות החיפוש ועדכון הסטטוס, כך שכולם ידעו את מה ומי חיפשתם.

4. הבחור שחשב על מתיחת הנוטלה והשירותים.

5. החבר'ה שמאחורי הסדרה ההיפותטית "לעולם לא תגלו", בה כל פרק מציג עלילה חדשה עם דמויות חדשות, נגמר במתח מטורף - ולעולם לא ממשיך. עד הפרק האחרון, שפותר בבת אחת את התעלומות מכל פרקי הסדרה ומראה איך הם קשורים זה לזה. 

6. הגאון המרושע שרוצה לכתוב ספר עם עשרה סיומים שונים, ולהפיץ בכל עותק סוף שונה באופן רנדומלי - מבלי להודיע על כך מראש לקהל הקוראים. אחרי שהם יגלו את זה, הוא יאמר להם שהוא כתב 11 סיומים שונים, ויצפה בהם משתגעים למצוא את הסיום האחרון. 

7. המורה האכזר שכתב מבחן אמריקאי שכל התשובות בו הן ג'. 

8. האדם שעשה את זה. זה לא אמור להיות כזה נורא, אבל זה איכשהו כן. 

9. האיש הזה.

10. הגאון השיווקי הזה.

11. מי שחשב לשים תיבולית בתוך הראש של הדוש במקלחת.

12. הבחור הזה, שמספר שהשותף שלו יצא לדייט שלישי עם בחורה ותכנן להביא אותה הביתה בסוף הערב. הוא ניצל את שעת הכושר, הדפיס מלא תמונות של הבחורה מפייסבוק - ותלה אותן בכל רחבי החדר של השותף. והדובדבן שבקצפת - הוא שם את תמונת סיום התיכון שלה על השידה שליד המיטה. 

13. חר. דל.

14. "אם הייתי שחקן מפורסם עם עדר של מעריצות, הייתי נשאר רווק, ובכל פעם שהיו שואלים אותי בראיון על חיי האהבה שלי, הייתי עונה ש'יש בחורה אחת שראיתי במפגש עם מעריצים. אני לא יודע איך קוראים לה, בגלל כל הבלגן עם החתימות, וראיתי אותה רק פעם אחת, אבל אני מאוהב בה'. הייתי אומר את זה, ונראה עצוב ובודד". 

15. "האקס שלי עדיין מחובר לטוויטר דרך הטלפון שלי. יכולתי להיות קלישאתית ולצייץ 'אני מפגר חחח' אבל לא. במקום זה, בכל כמה ימים אצייץ משהו שהוא לגמרי עשוי לומר, אבל הוא אף פעם לא יזכור שהוא פרסם את זה. לאט לאט הציוצים האלה יוציאו אותו מדעתו. ניצחון".

16. "כשאהיה הורה לא אקח את המכשירים של הילדים שלי כעונש, אלא אקח את המטען כך שאוכל לצפות בפחד בעיניים שלהם כשהם ישתמשו במכשירים פחות ופחות ככל שהבטריה תתחיל למות". 

17. האבא שהחליף את כל המסטיקים בחבילה בוואסאבי.

 

http://theplanlaugh.tumblr.com/post/46203235305/so-my-dad-has-this-new-idea-take-this-wonderful
 

18. "היום למדתי שאם אתה רוצה לפנצ'ר את הגלגלים של מישהו, אל תפנצ'ר את כל הארבעה, אלא רק שלושה - כי אם תפנצ'ר את כולם אז הביטוח ישלם על זה, אבל אם תנפנצ'ר רק שלושה הוא יצטרך לשלם על זה מכספו שלו".