היפנים, עם כל מוזרויותיהם, הם אנשים בעלי מוסר עבודה קפדני מאוד – שעולה להם בלא מעט שעות שינה, ובלחץ נפשי שפוגע באיכות השינה המעטה שהם מצליחים להשיג. קוקה-קולה יפן זיהתה את הצורך הלאומי בשינה טובה יותר, והשיקה לאחרונה מוצר חדש בשם "Glaceau Sleep Water", שאמור לספק פתרון לבעיה.

המים מועשרים במרכיב בשם L-Theanine, חומצת אמינו שאמורה להיות בעלת השפעה מרגיעה על הגוף ולסייע בהפגת מתח נפשי. תיאורטית, הדבר אמור להתבטא בשינה איכותית יותר, כך שזה אמור לעזור גם לאנשים שלא יכולים להרשות לעצמם שמונה שעות מלאות של שינה. החברה טוענת שכמה שעות בודדות של שינה, בעזרתו של המשקה החדש, מספיקות כדי להרגיש ערניים ורעננים בבוקר.

בניגוד למוצר הדגל של החברה, מי השינה אינם כוללים קפאין. החברה טוענת כי מדובר במשקה קל ונעים לשתייה לפני השינה, ושצריכה אופטימלית שלו תהיה בשעת ערב, או מייד לאחר מקלחת בלילה. הקמפיין שהושק לקידום המוצר מציע ללוות את השתייה גם בריחות נעימים (כמו נרות ריחניים), מוזיקה מרגיעה וכרית נוחה.

מדובר במוצר חדש למדי, אז עוד לא נאספו עדויות בקשר ליעילותו – אבל הוא עושה רושם של מוצר לא-מזיק, גם אם לא תרופת קסם. מצד שני, זאת הפרסומת שלו. (מצד שלישי, הם עדיין יפנים.)