בשנה שעברה השתאינו לראות כיצד בנים ובנות הופכים מתכלית הכיעור (סליחה) ליפהפיים ב-10 שניות. מאז ועד היום הסרטונים המדהימים האלו החזיקו בתואר "המייקאובר הקיצוני ביותר שתועד מול המצלמה אי פעם", אבל הנה הגיע הקיץ, ונערה אחת עם הרבה זמן פנוי הצליחה לשבור את השיא ולקחת לעצמה את הגביע – וכל זה, יש לציין, בשניות מעטות.

שמה של הנערה לא ידוע – ידוע רק ששם המשתמש שלה ברדיט הוא Achoo_Gesundheit. אנחנו מניחים שהיא התלבטה מה כדאי לה יותר להיות, ברונטית או בלונדינית, ובסופו של דבר החליטה שהיא לא צריכה לבחור – כי היא חשבה על רעיון גאוני שיאפשר לה להיות הן בלונדינית והן ברונטית בו זמנית. וזה בדיוק מה שהיא עשתה. בסרטון הקצר והמדהים שהעלתה לפורום היא מחייכת למצלמה ומשוויצה בשיער הברונטי המהמם שלה – ואז היא פשוט הופכת אותו לצד השני, ובדרך קסם הוא הופך לבלונדיני. כן, זה מהפנט בדיוק כמו שזה נשמע.

הסרטון זכה למעל ל-3.5 מיליון צפיות ומעל ל-2,000 תגובות ברדיט, וקנה לנערה האנונימית די הרבה מעריצים. אנחנו מניחים שהטריק שלה הוא לצבוע את השיער לבלונד רק מהצד הפנימי, כלומר לצבוע רק חצי מהשיער – ועדיין, הרעיון הפשוט הזה דורש ביצוע לא פחות מווירטואוזי, וזה בדיוק מה שקרה. אם הבחורה הזו תכין מדריכי ביוטי, אנחנו נהיה המעריצים מספר 1 שלה!

צפו בסרטון כעת:

 

והיא לא לבד - שי מיקה, זוכת העונה האחרונה של "האח הגדול", החליטה לעשות לביתה - והאמת, די הפציצה גם היא:

A video posted by Shaymika (@shaymika) on