חושבים שיש לכם מזל? חושבים שהמזל שלכם מספיק כדי לבטח אתכם מצלקות נפשיות אם תלחצו על לינק רנדומלי ברשת?

האתגר החדש שסוחף את הפורום רדיט נקרא אתגר ה-50/50. במסגרת האתגר אתם מוזמנים ללחוץ על לינקים רנדומליים בלי לדעת מה הולך להיות בהם – כלומר, איזה אחד משני התיאורים שנכתבו ללינק הוא הנכון. אחד מהם יהיה מתוק או מצחיק ויהפוך את היום שלכם לנפלא; השני יהיה מחריד או מגעיל ויהרוס את היום שלכם לחלוטין. האם תיקחו את הסיכון?

אם אתם חושבים שאתם אמיצים מספיק, זה הלינק לפורום. אבל חכו, אל תלחצו עליו עד שאתם מסיימים לקרוא!

>> הנה 21 טיפים לשיפור המזל שלכם

כל פוסט בפורום מפרט את שתי התוצאות האפשריות לקליק שלכם; תצטרכו להקליק עליו כדי לגלות אם היום שלכם הולך להשתדרג או להיחרב. פוסטים שמתויגים True מכילים באמת את שתי האפשרויות – הלינק המתוק והלינק האיום – כשהשרת יבחר עבורכם באופן רנדומלי אחד מהם. כל שאר הפוסטים הם סתם הטעיה. בנוסף, פוסטים שמתויגים NSFL – Not safe for life, צעד אחד אחרי Not safe for work – מכילים תוכן שאמור להיות מזעזע במיוחד.

אנחנו מכינים אתכם מראש – אנחנו יודעים שכבר נתנו לכם את הלינק לפורום, אבל הכניסה לשם היא על אחריותכם בלבד, ועלולים להימצא שם תכנים קשים. תכנים קשים מאוד. אנחנו רציניים. באמת.

אם אין לכם את האומץ אבל הסתקרנתם, הנה כמה לינקים שפויים יחסית שמצאנו בפורום, ושאמנם יכולים להרוס לכם את היום (!), אבל לפחות לא יותירו בכם צלקות לנצח:

קרוקודיל עם פרפרים על הראש / אצבע שתקוע בה קרס דיג

החברים הכי טובים בעולם / שועל אוכל חתול

כלב חמוד אוכל בוריטו / נחש מנסה לטרוף נמייה

סוס בגודל של ברווז / סוס מקבל רעל נחשים

עוגה מעוררת תיאבון / גבר מקיא דם

נשיקה רומנטית / בחורה משלשלת בג'קוזי

פעלול אופנועים מצליח / פעלול אופנועים נכשל

עיזה חמודה נבהלת מחתול / איש אוכל קקי של כלב

אם תחפשו את האתגר ביוטיוב, תגיעו לכמה תוצאות. הסרטון הפופולרי בנושא הוא סרטון של היוטיובר מארקיפלייר לוקח על עצמו את האתגר. התמונות המזעזעות שהוא נחשף אליהן טושטשו לחלוטין, כך שאין סיבה לדאגה. צפו בו כעת: