גייב אדאמס אך סיים את לימודיו בתיכון, ולא עזב את בית הספר לפני שהפציץ בגדול ודאג שכו-לם יזכרו אותו. לא, הוא לא בא בחליפת שלושה חלקים לפרום או הצטלם בפוזה מצחיקה לספר המחזור – אלא ביצע קטע ריקוד מדהים במחצית טורניר הכדורסל של בית הספר, עם להקה המורכבת מבנות בלבד. זה כשלעצמו די מרשים, אבל בהחלט לא מזיקה העובדה שלגייב אין לא ידיים ולא רגליים.

גייב בן ה-17 נולד לאם ברזילאית שמסרה אותו לאימוץ מייד עם לידתו, ומצא לו זוג הורים אוהב בדמותם של ג'אנל ורון אדאמס מיוטה, ארה"ב. את אהבתו לריקוד גילה בגיל 12, כשלימד את עצמו קטע היפ-הופ והופיע איתו בתחרות הכישרונות של חטיבת הביניים.

"התחלתי לרקוד כי רציתי להוכיח לעצמי ולסובבים אותי שאני לא רק הילד הזה עם כיסא הגלגלים, או הילד שאין לו תחביבים ודברים כאלה", אמר. הוא יודע שכרקדן חסר גפיים, הקהל הולך לנעוץ בו מבטים לאורך כל ההופעה – אבל לא אכפת לו, כי הוא פשוט אוהב לרקוד: "אני אוהב את התחושה שזה נותן לי... אני יכול להיות חופשי ולהיות מי שאני ולהביע את הרגשות שלי באמצעות הריקוד. אחרי ההופעות אני בן אדם אחר לגמרי".

ג'אנל, אמו, אמרה שזה "ממש מפתיע ומדהים" לראות את בנה מפתח את התשוקה שלו לדבר שהוא אוהב. אכן, אין כזה דבר מגבלות – רק בראש שלנו.

צפו בקטע ריקוד נוסף של גייב:


NUHD 2015 Bedtime from Foursite Studios on Vimeo.

A photo posted by Gabe Adams (@no_limbs_) on

A photo posted by Gabe Adams (@no_limbs_) on

 

A photo posted by Gabe Adams (@no_limbs_) on