לאו קים האוסטרלי זכה לביקור פתע של אורחים מפחידים למדי: עכבישים אדומי-גב שמצאו להם משכן חדש בגינה שלו. למי שלא יודע, העכבישים האלה, קרובי משפחה של האלמנות השחורות, אולי נפוצים מאוד באוסטרליה, אבל הם מהיצורים המסוכנים ביותר שאפשר לבוא איתם במגע. בכל שנה נעקצים מהם 250 אוסטרלים, ובעוד בשנים האחרונות אף אחד מהנפגעים לא מת מזה, נפגע שלא מקבל טיפול באופן מיידי עלול להיות בסכנה גדולה.

זו כבר הפעם השנייה שהעכבישים האלה מתקיפים את גינתו, אחרי שבפעם הקודמת מצא אותם בין הצעצועים של הבן שלו. אז הפעם הוא החליט לא לקחת שבויים, ולהילחם בהם מלחמת חורמה לחיים ולמוות. לצורך העניין הוא בחר להשתמש בכלי מעניין למדי: להביור.

הלהביור הזה הוא כלי מוזר אשר קים יצר בעצמו, והוא השתמש בו כדי להבעיר את האדמה במקום בו נמצאו העכבישים. כן, זה אומר גם שחלק מהצמחים נשרפו, אבל זה הכול למטרה טובה.

חלק מהעכבישים שלא נשרפו נלכדו על ידו והושמו במיכל מיוחד. "העכבישות שתפסתי הוכנסו לבקתת העכבישים הקטלניים שלי כדי שכל הנקבות יוכלו להכיר אחת את השנייה", הוא אומר. "לזכר היחיד יש עכשיו מספר עצום של נקבות לספק, ואם הוא לא יעשה את זה - הוא יהפוך לארוחה הבאה שלהן". טוב, אפשר לומר שהבנאדם לא לגמרי שפוי, או לפחות מונע מיצר נקמה בוער, תרתי משמע. אבל הוא כן היה אמיץ מספיק כדי לצלם סרטון ארוך ומפורט בכיכובם של העכבישים האלה, אם אתם בקטע של סרטי אימה.