מי לא אוהב גלידה? אנחנו אוהבים גלידה בגביע, אנחנו אוהבים גלידה בכוס; אנחנו אוהבים גלידת שמנת, וגם גלידת פירות; גלידה שלא נמסה לעולם, גלידה בקונוס – רק תביאו. רק בקשה אחת יש לנו: כשאנחנו מרימים את הגביע אל הפרצוף, אנחנו רוצים שהוא יפגע לנו בפה, ולא במצח.

ברשתות החברתיות מסתמן טרנד חדש: #UnicornChallange. מה עושים במסגרת "אתגר חד הקרן"? קונים גביע יפה של גלידה, נותנים לק אחד – ואז תוקעים אותו לעצמכם במצח.

למה שתעשו כזה דבר, אתם שואלים? כדי להשתתף באתגר – ולזכות בפרס, כמובן. באופן רשמי, האתגר הוצע לרגל יום הגלידה הלאומי, שחל ביום ראשון השלישי של חודש יולי – כלומר, חל השנה ב-17/7. אבל אם תיכנסו למיוזיקלי, האפליקציה שמאפשרת לצלם קאברים מגניבים לשירים מוכרים ולייצא אותם לפייסבוק או לאינסטגרם, יציעו לכם להשתתף באתגר – ואולי לזכות בחולצת muser (הלחם של Musically וUser, כלומר, משתמש/ת מיוזיקלי).

אם תרצו לאכול את הגלידה, תמיד תוכלו להיכנס לאמזון ולקנות לעצמכם חולצה כזו (למה בעצם שתרצו אותה?), אבל היי, החופש הגדול הוא ה-זמן לעשות דברים מטומטמים, לא? כלומר, ביקום מקביל האתגר יכול היה להיות לקנות גלידה ולתקוע את זה במצח של מישהו אחר בהפתעה, אז זה בהשוואה די לא מזיק...

קבלו את סרטוני האתגר הטובים ביותר:

A video posted by annica here�� (@princejoely) on

A video posted by Elke Tjepkema (@xliefselke) on

A video posted by Vivian Gambrell (@vivo_g_all_about_me) on

A video posted by @musicallys.best on

A video posted by Bethany ~ Official Account (@ruizbethany) on

A video posted by Angie Mac (@angie_bae999) on

A video posted by ����Tyler���� (@tylervanourek) on

A video posted by ��nia�� (@nia.musical.lys) on