"קן נראה טוב": במילים אלה שיתפה מאפיית Freeport Bakery מסקרמנטו, קליפורניה תמונה של עוגה בדמותו של קן, בן הזוג של ברבי – כשהוא לבוש בשמלה ורודה.

העוגה הוזמנה במיוחד על ידי לקוח, אך המאפייה בחרה שלא להתעלם מהבקשה הלא-שגרתית ופשוט לספק את הסחורה, אלא להשוויץ בתוצר המרשים בעמוד הפייסבוק שלה. מה שהיא כנראה לא צפתה זה שהתמונה הזו תעורר סערה גדולה ברשתות החברתיות – ותוציא את הטרנספובים ממחילותיהם.

התמונה זכתה ללא מעט תגובות עוינות שלא נצטט, רק נאמר שהעדינה ביותר שבהן העירה כי כנראה ש"אין כזה דבר פרסום רע", וכי מספר הלייקים בעמוד של המאפייה צנח דרמטית. כי עוגה בצורה מיוחדת זה מגניב, אבל גבר לבוש שמלה? זה כבר אסון.

בעלי המאפייה כתבו באתרם: "לקוחה ביקשה מאתנו בובה בדמותו של קן ושמחנו להכין אותה. היא אהבה מאוד את העוגה. היינו גאים בה בעצמנו, אז החלטנו להעלות תמונה שלה לעמוד הפייסבוק שלנו, כמו שעשינו עם הרבה עוגות אחרות. קיבלנו תגובות מלבבות לצד תגובות שליליות. מחקנו את אלו שהרגשנו שלא הועילו בכלום. כמה ימים לאחר מכן, הבחנו שמספר הלייקים בעמוד שלנו ירד, ושהדבר הוא תוצאה של התמונה".

אלא שהצעד הבא שלהם היה לא מתנצל – "החלטנו להעלות את התמונה בשנית ולבקש את תמיכתם של חברינו בפייסבוק. למרבה המזל, קיבלנו תמיכה אדירה".

הם חתמו במילים הבאות: "אנחנו מאמינים שאין דרך טובה יותר לחגוג משהו מיוחד מאשר עם קינוח נפלא. אנחנו לא נפסיק להכין הגאווה עוגות טעימות ומיוחדות שיגרמו ללקוחות שלנו להרגיש נראים, אהובים ושמחים".