אם חשבתם שאתם יודעים הכל על בנים, והחזקתם עד עכשיו בדעה מגובשת והחלטית על מה הוא ומי הוא המין הגברי, אנחנו מצטערים לבשר לכם שככל הנראה טעיתם ואתם בכלל לא בכיוון. באנו לנפץ את כל המיתוסים שרק עושים נזק ומרחיקים בין שני המינים, ולנסות לקרב בינינו כדי שכולנו נחיה בעולם יותר נכון ואמיתי. הגיע הזמן להגיד את האמת ולגלות את כל מה שכל כך התאמצנו, אנחנו הבנים, להסתיר.

אנחנו לא באמת קשוחים 

גם אם אימצנו לעצמנו מראה מחוספס, זה ברוב המקרים דרך שלנו להתמודד טוב יותר עם העולם שבחוץ ולנסות למנוע כמה שיותר מצבים שבהם אנחנו נפגעים. זה שיש לנו פחות אומץ לחשוף את המקומות הכי עדינים אצלנו, זה לא אומר שהם לא קיימים. המעטפת החיצונית שלנו היא בדרך כלל קליפה גסה שרק צריך לדעת איך לקלף כדי להגיע ללב שלנו, הכי עמוק שאפשר. ואז, אז באמת נפתחים כל המחסומים ומי שטיפה מתאמץ יכול לגלות בנו עולם אחר, שונה במאה ושמונים מעלות מהתדמית שהתאמצנו כל כך ליצר לעצמנו.

איש קשוח ומאיים
זה שיש לנו פחות אומץ לחשוף לא אומר שאנחנו קשוחים | צילום: Zurijeta, Shutterstock

גם אנחנו מתרסקים 

הנה מיתוס שאנחנו ממש שמחים לנפץ. יש לא מעט שחושבים שלבנים יש פחות רגשות והם נוטים פחות להיפגע למשל מקשר רומנטי או אהבה נכזבת, והאמת שזה ממש לא נכון. גם אנחנו מתרסקים, בוכים, ונשבר לנו הלב לרסיסים כשאנחנו אוהבים וזה לא הדדי או לא מסתדר. אנחנו לא באמת יוצאים לקרוע את העיר ומחייכים לכל בחורה שנקראת בדרכנו שניה אחרי פרידה. קשה לנו, כואב לנו, ואנחנו עוברים תקופת החלמה מייסרת בדיוק כמוכן, בנות.

גבר בוכה
גם אנחנו מתרסקים | צילום: Shutterstock

גם לנו יש פחדים 

אנחנו לא מכירים אדם, בן או בת, גבר או אישה, שלא פחדו אף פעם מכלום. לכולנו יש פחדים. מי יותר ומי פחות. הניסיון לשייך את הפחד לבנות בלבד, הוא ניסיון שגוי ומנותק מהמציאות. גם בנים מפחדים, והפחד יכול להגיע מכל נושא או סיטואציה שבעולם. אין "פחדים גבריים" ו"פחדים נשיים". אנחנו, בדיוק כמוכן, יכולים גם לפחד מג'וק וגם לרעוד מסרט אימה. כולנו מפחדים. פחד הוא רגש טבעי שנמצא בכולנו.

ילד בלונדיני באפור צורח מפחד
לכולנו יש פחדים. מי יותר ומי פחות. | צילום: eurobanks, Istock

מאוהבות במראה? גם אנחנו 

עוד מיתוס שכדאי מאוד לנפץ. השנה היא 2020, והגיע הזמן לדבר על עולם היופי והטיפוח באופן גלוי וברור. גם אנחנו הבנים מתעסקים בטיפוח, מייחסים חשיבות רבה למראה החיצוני, חוטאים מדי פעם בדיאטה, אוהבים להתלבש טוב, להריח טוב, ולהוריד שערות ממקומות שאנחנו פחות אוהבים אותן צומחות שם. גם אם אמרנו לכן שלא נגענו בשערה אחת מהגבה שלנו, ואנחנו חלקים ככה, טבעי, וואלה יש מצב לא רע בכלל שרק אתמול ביקרנו אצל "רבקה גבות".

גבר מטופח
גם בנים מתעסקים בטיפוח | צילום: shutterstock| Kleber Cordeiro

אנחנו לא תמיד מתים על כדורגל 

כדורגל הוא ענף ספורט מדהים שבטעות נתפס כענף "גברי" שבנים חייבים לאהוב באופן אוטומטי ובנות חייבות לתעב באופן טבעי. אז האמת היא שזה לא ככה. בנים שלא אוהבים כדורגל הם לא פחות בנים מכאלה שכן, ובנות שמחבבות כדורגל הן לא פחות בנות מכאלה שמעדיפות לראות טלנובלה בויוה. כדורגל הוא אהבה שלא תלויה בדבר, בטח שלא במין. ואם אתם שואלים אותנו, אנחנו בכלל מעדיפים כדורסל.

חברים רואים כדורגל
בנים שלא אוהבים כדורגל הם לא פחות בנים

אנחנו מחכים להצעות 

עוד הנחה בסיסית מוטעית היא שבנים חייבים להיות תמיד אלה שיוזמים ומציעים. אבל האמת היא שברוב המקרים אין לנו את האומץ ליזום ולהציע ולא פעם אנחנו מאוד רוצים שקשר רומנטי יקרה, אבל אנחנו מתביישים לגשת, נבוכים מלהציע, ומתים מפחד לקבל "לא". בדיוק כאן, אתן בנות, המין החזק באמת, נכנסות לתמונה. אל תתביישו להציע לנו. אנחנו רק מחכים לזה. אל תמתינו שההצעה תבוא תמיד מהכיוון של הבנים. תיזמו גם. בניגוד מוחלט לדעה הרווחת, אנחנו מעריכים ואוהבים את זה מאוד.

דחיינות, בחורה עם טלפון
אנחנו רק מחכים להצעות | צילום: Yulia Grigoryeva, shutterstock