מה לא נאמר על הלוקים של נועה קירל? על התסרוקות המשוגעות, על התלבושות הצבעוניות, על האיפור שגורם לה להיראות נוצצת בכל מצב. אוהבים או לא אוהבים, אי אפשר להתעלם מהסטייל הייחודי שלה. ועכשיו, רגע לפני שהיא הופכת לשיחת היום מעבר לים בעקבות החתמתה בחברת התקליטים הגדולה ביותר באמריקה, "אטלנטיק רקורדס", המייצגת כוכבים ענקיים ובינלאומיים כמו קארדי בי, אד שירן, סיה, ברונו מארס ועוד רבים, החלטנו לבדוק איך הלוק שלה נבנה.

מצד אחד, כשופטת בתוכנית בית ספר למוסיקה ובקליפים שלה, אנו רואים את נועה בסטייל צבעוני, מוחצן, עם פריטים מיוחדים שנותנים השראה, ומצד שני בחשבון האינסטגרם הפרטי שלה, אנחנו נחשפים לנועה פשוטה, עם מעט איפור ולרוב בבגדי ספורט וטרנינג. אז מי היא באמת הנערה הזו, שמושכת את תשומת הלב של כולם?

נועה קירל (צילום: ערן לוי, מעריב לנוער)
מעורבת בכל הלוקים שלה. נועה קירל | צילום: ערן לוי, מעריב לנוער

"הסטייל של נועה הוא שילוב של היפ הופ ופופ קוטור" מספר איתי בצלאלי, הסטייליסט האישי של נועה ומגלה:  "נועה מעורבת מהבחירה של הבד ועד הדגם, ידה בכל".

כל אנשי הצוות, מודים  שקירל מעורבת לחלוטין בהחלטות על הלוק שלה, ואוהבת לקחת חלק בכל פרט קטן. "היא אוהבת להיראות וואו. אני אוהבת תמיד להוסיף טוויסט שעוד לא נראה. גם אם אנחנו לוקחים השראה מהקוקו הגבוה של אריאנה גרנדה, אני אוסיף גוונים בקוקו", משתפת אותנו עינת סברלו, מעצבת השיער האישית שלה. "אבל, לנועה כמובן יש מקום להביע דעה, היא יושבת בפגישות הסטיילינג ויש לה את המילה האחרונה".

"הסטייל של נועה הוא שילוב של היפ הופ

ופופ קוטור"

איתי בצלאלי

למרות שקירל מאוד מעורבת בבחירות הלוק, היא עדיין קשובה להצעות. תהילה גוטליב, המאפרת שמלווה אותה כבר שנים רבות, מספרת: "מה שהיא אוהבת באמת זה הגיוון בין לוק ללוק. הרבה פעמים היא אומרת מה בא לה ומה מסתדר לה עם הלוק, והכל יפה עלייה. היא אוהבת להיות מעורבת, והיא באמת מבינה. היא עברה מספיק ויש לה כבר ניסיון, היא אוהבת להביע את עצמה, אבל גם פתוחה לשמוע הצעות". 

איך מתאימים נכון לוק לנערה בת 19, שגדלה ככוכבת?

תהילה: "כשהכרנו היא הייתה בערך בת 16, וקיבלתי החלטה שלמרות שהיא כוכבת פופ והיא יכולה להתאפר,  אני לא רוצה לבגר אותה. אפשר לעשות דברים מגניבים, אבל בעדינות. התפתחנו וגדלנו יחד ובכל תקופה עשינו דברים בטוב טעם שישדרו אופנה וכוכבות בגבול הנכון".

והאם יש דברים שהיא לא לובשת, שלא מתאימים לאישיות או למבנה הגוף שלה?

איתי: "יש לה ראש מאוד פתוח, אבל לפעמים משהו לא מסתדר, השיזוף לא מספיק בשביל הצהוב הזה או שפתאום לא בא לה על פריט זה או אחר. אבל, אין משהו שאנחנו 'לא לובשים'. אם היא תרגיש בנוח היא תשים, אם לא אז לא. אנחנו לא לובשים פרובוקטיבי, זה לא הקו שלנו, אבל בגדול היא תלבש הכול".

נועה קירל (צילום: ערן לוי, מעריב לנוער)
היא תלבש הכל, אבל לא מנסה להיות פרובוקטיבית | צילום: ערן לוי, מעריב לנוער

ובכל זאת, מבנה הגוף של נועה הוא לא מבנה גוף של דוגמנית, האם קיבלתם הערות בעניין הזה?

איתי: "אני לא שמעתי על משהו. אני חושב שכל מה שנועה לובשת, אנשים אוהבים ומכבדים והיא מהווה דוגמא להרבה בנות שמבינות שגם אם את לא 1.80 ושוקלת 50 קילו, אם את שלמה עם עצמך- לא משנה מה תלבשי, זה יראה מדהים. הכול נראה על נועה מושלם".

תהילה: "אני מאוד אוהבת את מבנה הפנים והגוף של נועה, יש בה משהו בריא ונכון לנוער של היום. באמצעי התקשורת תמיד מוכרים פנטזיה ונועה משדרת בריאות ואני אוהבת את זה מאוד".

"אני מאוד אוהבת את מבנה הפנים והגוף של נועה, יש בה משהו בריא ונכון לנוער של היום.

תהילה גוטליב

בקליפ האחרון של קירל, "מיליון דולר" ניתן להבחין בלוקים ייחודים, שמושכים את העין ואפילו אחד הלוקים הפך להשראה לפילטר ולתמונת הפרופיל של נועה באינסטגרם. מדובר כמובן על הפריים בו נועה לובשת חליפת ניילון בתוספת שטרות דולרים, בעיצובו של גל אולמן. גם האיפור לוקח חלק גדול בלוק, כאשר כל פניה של נועה מלאות בסימני דולר קטנים.

"אני עובד בעיקר עם מעצבים צעירים, אפילו כאלה שלא התחילו לימודים", מספר איתי, "בתור בחור צעיר שהתחיל בתחום הסטיילינג ולא כל כך שיתפו איתו פעולה, היום חשוב לי להשתמש במקום שלי ושל נועה, שיש בו כוח, לתת במה למעצבים צעירים שלא מכירים".

נועה קירל (צילום: ערן לוי, מעריב לנוער)
לוק של מיליון דולר | צילום: ערן לוי, מעריב לנוער

חוץ מהפירגון למעצבים צעירים, גם מאחורי האיפור בקליפ מסתתר סיפור מעניין וכמעט הזוי. "הרבה זמן רציתי לעשות לוק כזה, וכשראיתי את חליפת הדולרים אמרתי שחייבים ללכת עם הלוק הזה עד הסוף", מספרת לנו תהילה גוטליב, המאפרת של נועה. "מאחורי הקלעים בפגישת הקונספט אמרתי שאני רוצה להכניס את זה וכולם התלהבו, אבל תוך כדי עבודה בלחץ אמרו לי, 'עזבי את הלוק הזה, יש רק 5 דקות להתארגנות'. התאבדתי על זה, עשיתי את זה הכי מהר שאפשר וכולם היו בשוק שיצא מה שיצא. הם לא ציפו לראות את האיפור המתוכנן, זה סיפור שאף אחד לא יאמין לו אבל לא וויתרתי על הלוק. הייתי אסרטיבית וזה הוכיח את עצמו". 

לאחר 5 שנים בתעשייה, לנועה כבר יש לוקים רבים בלתי נשכחים, שמגיעים משלל העיסוקים שלה, גם מתפקידה כשופטת בתוכנית "Got Talent". על לוק אחד ספציפי, שאחריו הגיעו תגובות רבות ברשתות החברתיות, מספרת לנו עינת סברלו, מעצבת השיער: "בתוכנית 'Got Talent' עשיתי לה תסרוקת עם 4 גולגולים, זה משהו שלא ראיתי לפני והרעיון הגיע לנו על הסט. הבגד שנועה לבשה היה פשוט ובטלוויזיה חייב לתת קצת אובר. באתי לעשות לה קוקו ואמרנו 'לא, זה לא מספיק, צריך משהו חזק יותר' וכך הגיעו הגולגולים. התגובות היו מצחיקות, אבל זה באמת משהו שלא עשו בעבר".

איתי זוכר דווקא לוק אחר, צבעוני ומיוחד מתוך הופעה ב"YouTube". "הלוק שאני הכי אוהב .הוא צעיר, הוא חדשני ובכלל נועה אוהבת צבעים". 

נועה קירל (צילום: ערן לוי, מעריב לנוער)
אוהבת צבעים | צילום: ערן לוי, מעריב לנוער