תשאלו כל אחד שבחר במגמת פסיכולוגיה-סוציולוגיה והוא יגיד לכם שכל דבר שאתם עושים עשוי לומר משהו על האישיות שלכם - מהאופן בו אתם עושים את שיעורי הבית ועד הזווית בה אתם אוחזים את מברשת השיניים. וכשמדובר במשהו שאתם עושים בתדירות כל כך גבוהה כמו לבדוק את הטלפון הנייד שלכם, חייבת להיות לזה משמעות, לא?

מתברר שהאצבע בה אתם משתמשים כדי להחליק או ללחוץ על מסך הסמארטפון שלכם יכולה לומר משהו על האישיות שלכם. 

אם אתם משתמשים באצבע המורה...

אתם אנשים ממוקדים מאוד. אתם נוטים להעניק את מלוא תשומת הלב לדבר בו אתם עוסקים ברגע מסוים ולהצליח בכל מה שאתם עושים. למרות שאתם אנשים שקטים, אחרים רואים בכם דמות מנהיגה, וכישורי התקשורת הטובים שלכם יכולים לעזור לכם לממש את הפוטנציאל הזה.

אם אתם משתמשים באמה...

אתם אנשים כנים מאוד. יש לכם אישיות חזקה שמרשימה אנשים אחרים, גם אם היא יכולה להרתיע לפעמים. אתם לא מפחדים לומר בדיוק מה אתם חושבים, ולא מהססים להתעמת עם הפחדים שלכם.

אם אתם משתמשים באגודל...

אתם אוהבים שהלו"ז שלכם צפוף ושאין לכם רגע לנשום. אין ספק שעדיף לתזז בין מיליון עיסוקים שונים מאשר לשבת בבית ולבהות בקירות, אבל אל תשכחו לקחת פסק זמן מדי פעם כדי להירגע - זה מגיע לכם!

ואם אתם משתמשים בזרת או בקמיצה...

אתם לא אוהבים שאומרים לכם מה לחשוב או לעשות, ותמיד מוצאים דרכים חדשות ומקוריות לעשות דברים. אם תנסו את מזלכם בתחומי האמנות, אנחנו מהמרים שתגלו שאתם לא רעים בכלל.