השבוע התקיימה מסיבת הסיום של צילומי הסדרה "פוראבר", סדרת הנוער הכי מדוברת של הזמן האחרון מבית היוצר של אורי גרוס ("או בוי", "השיר שלנו") ובכיכובם של אליאנה תדהר, לי בירן, עומר חזן ועוד כוכבי נוער שהילדים שלכם הולכים להתאהב בהם.

את הסדרה החדשה יצר גרוס במיוחד עבור הזוג הצעיר, בה הם יגלמו זוג נשוי בני 45, הורים לשלושה מתבגרים, שבעקבות תאונה הופכים לבני נוער בני 17, בזמן שילדיהם הופכים לאנשים מבוגרים. נשמע הזוי? אין לכם מושג עד כמה!
קפצנו להתמנגל עם כוכבי ויוצרי הסדרה, ותפסנו את אליאנה תדהר ועומר חזן לשיחה על העבודה המשותפת, החוויות המוזרות מאחורי הקלעים ואיך זה מרגיש לגלם מישהו שגדול ממך ביותר מעשור?

אליאנה מזל טוב על סיום צילומי הסדרה! איך את מסכמת את החוויה?
"היה מצחיק ברמות וכיף. זו סדרה מאוד מיוחדת כי תמיד כל סדרות הנוער מדברות על נערים שמתאהבים אחד בשני ובדרמות נוספות של גיל 17, ופה הדמויות שאנחנו מגלמים הם אנשים מבוגרים בני 45, אז רוב הסדרה הזאת היא בכלל על יחסים של הורות והמורכבות של זה, ויש בזה משהו מאוד מרענן בסדרת נוער. נלי תגר משחקת את הבת שלי, זה בכלל הזוי".

איך העבודה המשותפת שלך ושל לי?
"מדהים. אם אתה יודע איך לעשות את זה, זו המתנה הכי טובה שיכולה להיות. כשאני עם לי אני לא מרגישה שאני באמת עובדת, אלא סתם עושה איזה משהו – זה הכי כיף".

לי בירן ואליאנה תדהר (צילום: אור גפן)
מתייעצים ונעזרים אחד בשני. אליאנה תדהר ולי בירן | צילום: אור גפן

אתם מתמודדים עם תאקלים בעבודה? בכל זאת, אתם בני זוג
"תאקלים בטוח אין. הרבה פעמים אני מתייעצת איתו ושומעת את דעתו, לוקחת את מה שיש לו להגיד ולפעמים הוא מביא לי איזושהי זווית אחרת לסצנה שלא חשבתי עליה לפני. אני רק נעזרת בו ולהפך".

עומר אתה נמצא בתקופה לחוצה בטירוף לאחרונה, עם שתי סדרות וההכנות לפסטיגל. איך אתה מתמודד עם כל הדבר הזה?
"אני בעיקר לא ישן (צוחק). אבל האמת היא שאני מאוד נהנה ומעריך את כל מה שאני עושה. זה לא מובן מאליו. חוץ מזה שזו גם למידה מדהימה על התמודדות עם לחץ ולמידת טקסטים אינטנסיבית, וזה חלק מהכיף".

עומר חזן ואור גרוס (צילום: אור גפן)
רגעים מצחיקים מאחורי הקלעים. עומר חזן ואור גרוס | צילום: אור גפן

איך היו הצילומים?
"היה מדהים, וגם מאוד ארוך, אבל בקושי הרגשתי את זה מרוב שהיה כיף והייתה אווירה כל כך טובה עם האנשים וההפקה. זה הרגיש יותר כמו קייטנה מאשר צילום סדרה".

מה אתה יכול לספר על הדמות שלך?
"אני מגלם את עומר, שזה שם שמאוד קל להתחבר אליו. הוא באמת כמוני רק שהוא עף 10 רמות מעל על עצמו. הוא בחור מקסים ומוכשר שמתאהב בדמות של אליאנה תדהר "הצעירה", כשהבת האמתית שלה בעצם מאוהבת בו, אז יש הרבה דרמה".

יש סיפורים מביכים מהסט?
"וואו יש כל כך הרבה! אבל הכי מביכים היו מהרגעים שהיינו צריכים לשיר. עכשיו, אני לא זמר, והסצנה הראשונה שלי בסדרה הייתה לשיר יחד עם אליאנה – לא הפסקנו לצחוק".

"פוראבר" צפויה לעלות בתחילת 2019 בערוץ טין-ניק, בלעדית לצופי HOT