נראה שהדם הרע בין ג'יי-זי וריטה אורה לא מפסיק לזרום: רוק ניישן, חברת התקליטים של ג'יי-זי, תובעת את ריטה אורה על סך 2.3 מיליון דולר על בקשתה להשתחרר מהחוזה שחתמה איתה.

הבלגן התחיל עוד בדצמבר, כשאורה תבעה את רוק ניישן על "נזקים בלתי הפיכים" שנגרמו לקריירה שלה, לאחר שהכיוון החדש שלקחה חברת התקליטים גרם למוזיקה שלה להישכח.

רוק ניישן טוענים שהם החתימו את אורה בשנת 2008 כזמרת אלמונית לחלוטין והשקיעו בקריירה שלה מיליונים. בתמורה, היא הייתה צריכה לספק להם חמישה אלבומים, אבל החברה טוענת שהיא קיבלה רק אחד – אלבום הבכורה שלה, שיצא ב-2012. אתר TMZ טוען שמטרת התביעה הנוכחית היא להחזיר את ההשקעה, שכן חברת התקליטים השקיעה אפילו יותר מ-2.3 מיליון דולר באלבום השני שלה, שלא שוחרר נכון לשעה זו.

מצד שני, דווח גם שג'יי-זי הבטיח לשחרר את אורה מהחוזה שלה, כלומר ששני הצדדים יכולים להגיע להסכם ביניהם מבלי לערב בכך את בית המשפט. דובר מטעמה של ריטה מסר: "ג'יי זי הבטיח אישית ברוב טובו לשחרר את ריטה לחלוטין מרוק ניישן, שחרור שפרטיו נסגרים כעת. אנחנו מאמינים שחברת ההפצה של רוק ניישן, סוני מיוזיק, דרשה מרוק ניישן להגיש את התביעה הזו כדי לשמר את הזכויות שעדיין לא עברו לרשותה".

טוב, לפחות אורה אוספת חומרים לכתיבת האלבום הבא.