"אני לוקחת הפסקה מהרשתות החברתיות. שוב." כתבה הזמרת בפוסט האחרון שהעלתה לאינסטגרם. "למרות שאני גאה בקול הייחודי שהרשתות נותנות לנו, אני גם שמחה לקחת צעד אחורה ולחיות בהווה שלי. זכרו – תגובות שליליות יכולות לפגוע ברגשות של כל אחד".

אז סלינה גומז, האקסית של ג'סטין והבחורה עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם בעולם (143.5 מיליון, אם תהיתם), החליטה לפרוש בפעם השנייה מהרשתות החברתיות.

View this post on Instagram

Mood lol (I was looking at myself in the mirror -like an idiot!) Update: taking a social media break. Again. As much as I am grateful for the voice that social media gives each of us, I am equally grateful to be able to step back and live my life present to the moment I have been given. Kindness and encouragement only for a bit! Just remember- negative comments can hurt anybody’s feelings. Obvi.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

נדמה שהזמרת מנהלת מערכת יחסים מורכבת עם הרשת החברתית, ולמרות שהיא מחזיקה בתואר הנחשק, היא חשפה שלא היא זאת שמעלה לשם את התמונות.

"לא נכנסתי לאינטרנט במשך חודשים!", היא מספרת בראיון למגזין ELLE מתחילת החודש. "אין לי שום אפליקציות של עריכת תמונות על הפלאפון. בכל פעם שאני רוצה להעלות משהו אני פשוט מצלמת תמונה ושולחת אותה לחברה שתעלה בשבילי".

אנחנו מודים שהמידע הזה הוא די שוקינג עבורנו, ומקווים שסלינה תחליט לחזור לרשתות החברתיות בקרוב!