1. קיילי ג'נר

מספיק להסתכל על תמונות שלה מלפני שנתיים כדי להבין שהאחות הקטנה לבית קרדשיאן אמנם ידועה באהבה שלה לאיפור ולשינויים קוסמטיים, אבל דווקא את הצלקת הארוכה שיש לה על הרגל היא נמנעת מלהסתיר. היא קיבלה אותה כשנפלה ונפצעה במהלך משחק מחבואים כשהייתה קטנה, וכשנשאלה לגביה על ידי מעריצים בטוויטר, ענתה: "הייתי יכולה לנסות ולהסיר אותה, אבל אני חושבת שהיא חלק ממי שאני". למעלה מ-800 אלף לייקים קיבלה התמונה של הצלקת הזו באינסטגרם שלה, מה שמוכיח שהעוקבים שלה לגמרי מסכימים עם זה.

I love my scar

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

2. ג'ו ג'ונאס

אם תסתכלו טוב באזור שבין הגבות של סולן ההרכב DNCE, תגלו צלקת בולטת בצורת חצי עיגול שהוא לא מנסה להחביא בשום צורה. בשנת 2008, במהלך צילומי קליפ של האחים ג'ונאס, התנגש ג'ו בקיר, חתך את עור הפנים ונזקק לכמות של בין 50 ל-60 תפרים ממש מעל לגשר האף. אאוץ'!

3. קמרון דיאז

אחת מהשחקניות היפות ביותר בהוליווד, שכיכבה בלא מעט סרטים בתפקיד האישה שאי אפשר לעמוד בפניה, סבלה במשך שנים מפצעי אקנה שהותירו צלקות על פניה. רק אחרי שצלמי פפראצי העלו תמונות שלה ללא איפור, היא החליטה לדבר בגלוי על הנושא. במדריך שלה לאורח חיים בריא כתבה: "במשך שנים התביישתי מאוד בפנים שלי ועשיתי כל מה שאפשר כדי להסתיר את זה. רק במבט לאחור אני מבינה שלא הייתי צריכה לכעוס על הגוף שלי".

4. מיילי סיירוס

מכירים את זה שאתם מתעוררים בבוקר ומגלים חצ'קון חדש על המצח? גם מיילי. על שערי המגזינים ובאתרי האינטרנט הפנים שלה תמיד נראות נהדר, אבל מיילי נלחמת כבר שנים בעור בעייתי שמתאפיין בפצעי אקנה עקשניים שמובילים להצטלקויות. בחשבון האינסטגרם שלה כוכבת הפופ לא מתביישת לשתף עם העוקבים תמונות שלה כשהיא מורחת תכשירי פנים ומשחות לטיפול בבעיה, ואפילו בוחרת בגדים שיתאימו לאווירה.

when yiew match yo shirt ❤️����

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

5. ג'ונה היל

השחקן שכיכב ב"כלבי מלחמה" ו"רחוב ג'אמפ 22" ותרם את קולו לתפקיד הנקניקייה ב"מסיבת נקניקיות" עבר בגיל 15 תאונת רכב שהשאירה צלקת רצינית על המרפק שלו. כאשר התעורר בבית החולים שמע את הרופאים מנסים להחליט האם ניתן להציל את היד, וכיום הצלקת היא תזכורת ליום ההוא ולמזל הגדול שהיה לו.

6. צ'ארלי פות'

המוזיקאי הצעיר והמצליח החליט לאחרונה להגיב לאחת מהשאלות הנפוצות ביותר שאנשים שואלים לגבי המראה שלו, ושיתף בטוויטר שלו שלא, הוא לא מגלח את אחת מהגבות שלו בכוונה. "מדובר בסך הכל בצלקת", הוא כתב. "כשהייתי בן שנתיים נשך אותי כלב, לא צריך לעשות מזה סיפור." צודק.

A photo posted by Charlie Puth (@charlieputh) on

7. נייל הורן

לנייל מוואן דיירקשן אין בעיה לצחוק על הצלקת שמעטרת את הרגל שלו כתוצאה מניתוח באזור הברך שעבר לפני כשנתיים, ובגלל זה כשלואי תומלינסון צייר עליה חץ גדול, הוא מיהר לצלם ולשתף את התמונה בטוויטר שלו.


8. פרי אדוארדס

הארוסה-לשעבר של זאין מאליק היא גם גיבורה אמיצה שהשלימה עם הצלקת שיש לה על הבטן ולא מפחדת לעלות על ביקיני ולהשוויץ במראה שלה בבריכה. "כשהייתי קטנה עברתי כמה ניתוחים בוושט כדי שאצליח לאכול כמו שצריך, והרגשתי מאוד חסרת ביטחון לגבי הצלקת שנותרה אחריהם", אמרה בעבר. אין ספק שהרגשות השליליים כבר לא מלווים אותה כיום.

9. קיילי קווקו

כשקיילי קווקו, פני מ"המפץ הגדול", נפלה מהסוס עליו רכבה והוא דרך עליה, היא מספרת ששמעה את עצמות הרגליים שלה נשברות. התאונה הזו הסתיימה בשתי צלקות על אחת מהרגליים ובניתוח במהלכו קיבעו את העצם השבורה באמצעות מוטות ברזל. בראיון טלוויזיוני היא סיפרה שהקיבוע הפך אותה לרגישה לשינויים בטמפרטורה, וצחקה כשהסבירה ש"ככה לפחות אני יודעת מראש שעומד לרדת גשם!".

10. אריאל וינטר

כוכבת הסדרה "משפחה מודרנית" עברה בגיל 17 ניתוח להקטנת חזה מסיבות רפואיות, אבל גילתה שמעריצים ציפו ממנה להסתיר את הצלקות שנותרו אחרי ההליך הרפואי. במקום להתגונן או להתעלם מהביקורות, היא פשוט צייצה בטוויטר שלה: "יש סיבה שלא ניסיתי להסתיר את הצלקות! הן חלק ממני ואני לא מתביישת בהן בכלל".