סלינה גומז  

"התקרבתי במטרה לנשק אותו, אבל סגרתי את העיניים שלי מוקדם מדי והסתבר שפספסתי בערך חצי מהשפתיים שלו. מהר מאוד זה הפך לנשיקה הכי מביכה בעולם… אבל הייתי בת 12, אז זה בסדר". (אגב, זה קרה מול המצלמות על הסט של "החיים היפים של זאק וקודי" - מה שבוודאי הוסיף למבוכה.)

סלינה גומז (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
סלינה גומז | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

טיילר פוזי  

"מיילי סיירוס הייתה הנשיקה הראשונה שלי ובעצם גם החברה הראשונה שלי. נפרדנו כשהיינו בני 11. אחרי שלוש שנים ראיתי אותה בטלוויזיה והתחרפנתי לגמרי".

ניק ג'ונאס  

"האדם הראשון שנישקתי היה מיילי סיירוס. זה היה מחוץ לפיצרייה בהוליווד, כמה רומנטי. בדיוק אכלתי פיצה עם בצל ואני בטוח שהיה לי ריח נורא מהפה. אני לא יודע אם היא זוכרת את זה, אני חייב לשאול אותה".

ריהאנה  

"הנשיקה הראשונה שלי הייתה בתיכון וזה היה הדבר הכי גרוע בעולם. הוא פחות או יותר העביר לפה שלי את כל בלוטות הרוק שלו. אפשר להגיד שזה השאיר בי סוג של טראומה".

ריהאנה  (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ריהאנה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מייגן טריינור  

"הנשיקה הראשונה שלי הייתה נוראית. הייתי בשנה הראשונה בתיכון, הוא הצמיד אותי לקיר ואמר  'אני יכול לנשק אותך?'. עניתי 'בטח, אבל תשמור את המחשבה הזאת רגע', רצתי לשירותים והקאתי. לא בגלל שנעלבתי או נגעלתי, פשוט כי הייתי חולה באותו הזמן".

זאין מאליק  

"שלי הייתה כשהייתי בן 13. הייתי נמוך והיא הייתה גבוהה, אז נאלצתי לעמוד על אבן כדי להגיע לפנים שלה".

זאק אפרון  

"הייתי בן 11 בערך, שיחקנו 'אמת או חובה' בתוך בית עץ ומהר מאוד זה הפך למשחק מזמוזים. הייתי הבן היחיד מול חבורת בנות".

אין תמונה
זאק אפרון

טיילור סוויפט  

"הייתי בת 15, אחת האחרונות מבין כל החברות שלי שהתנשקה. זו לא הייתה נשיקה רעה, אני חושבת שזה היה חמוד. יצאנו במשך שנה".

טיילור לאונטר  

"זה היה מתישהו בחטיבת ביניים, לא זוכר באיזו שנה. אני חושב שזו הייתה מישהי רנדומלית מבית הספר. כאילו, זה לא שפשוט ניגשתי אליה ונישקתי אותה, אבל זו סתם הייתה מישהי שהיה בינינו משהו קטן בחטיבת הביניים, לא יותר מזה".

שון מנדס

"הייתי בכיתה ח', הייתי במסיבה ובגדול זה היה כלום, רק 'נשיקונת', אבל כולם עשו מזה עניין".

הארי סטיילס  

"הייתי בן 11. היינו אז בבית שלי עם חברים, צפינו יחד בסרט ואז פשוט התנשקנו. אני חושב שאמרתי שכבר נישקתי מישהי קודם כדי להישמע מגניב יותר".

הארי סטיילס עם שרשרת מגן דוד (צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL)
הארי סטיילס | צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL

אד שירן  

"אני חושב שאם צפית במספיק סדרות טלוויזיה, הנשיקה הראשונה שלך תהיה מדויקת, כי למדת איך לעשות את זה רק מצפייה. הנשיקה הראשונה שראיתי בטלוויזיה הייתה בסרט 'ג'יימס בונד', מה שאומר שזה היה משהו בסגנון - כלומר מאוד רטוב ומביך".

ג'סטין ביבר  

"זה היה די מביך… הייתי בן 11 או 12. זה היה על גבעה מושלגת, היה מאוחר וקר. היינו רק אני והיא, ואז נישקתי אותה. זה היה ממש מביך".

ג'סטין ביבר (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'סטין ביבר | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

שיילין וודלי  

"הייתי הכי לייט בלומר שיש בכל דבר - שיחקתי בבובות עד גיל 14 ולא התנשקתי עד גיל 15 וחצי. כשזה כבר כן קרה, זה היה מישהו עם שפתיים גדולות ויפות, וחשבתי לעצמי  'מה אני הולכת לעשות איתן?!'".

אדם לוין  

"השם שלה היה קייטי. זה היה במחנה קיץ כשהייתי בן 11. היא ביקשה ממני להצטרף אליה לסיבוב אחרי ארוחת הערב. הלכנו בערך שלושה מטרים מהקפיטריה, אבל זה הרגיש כמו נצח. היא יזמה את הנשיקה, והייתי מופתע מאוד. לקח זמן עד שהרגשתי בנוח והתחלתי לנסות בעצמי".

ונסה הדג'נס  

"הנשיקה האמיתית הראשונה שלי הייתה בגיל 15 - אחת רעה במיוחד. אתה לא יודע מה קורה איתך וזה כל כך מביך, פשוט נורא".

ונסה הדג'נס (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
ונסה הדג'נס | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

אנה קנדריק  

"אני זוכרת שניסיתי להתנשק במחנה הקיץ הדתי שנשלחתי אליו בגיל 12. חשבתי לעצמי שזה דבר נורא ואיום שאני לא יודעת אם אי פעם אצליח להתמודד איתו. בהתחלה קצת הסתבכתי עם כל המכניקה של זה, אבל בנקודה מסוימת הצלחתי להבין את העיקרון".

אשלי בנסון  

גם הנשיקה הראשונה של אשלי הייתה מול המצלמה, הפעם על הסט של אופרת הסבון "ימי חיינו": "הייתי בת 15 והבחור ששיחק את החבר שלי היה בשנות העשרים לחייו. חשבתי לעצמי, 'היי, זאת הנשיקה הראשונה שלך, אל תהיי מוזרה!', אבל כולם על הסט חשבו שזה היה הדבר חמוד שיש".

ג'סטין טימבלייק  

"הנשיקה הראשונה האמיתית שלי הייתה בגיל 11 בערך. היא הייתה טובה ונמשכה כמה דקות. ראיתי את הבחורה ההיא לא מזמן, זה היה רגע נוסטלגי. גם היום היא בדיוק כמו שהייתה פעם, בחורה מתוקה".

ג'סטין טימברלייק (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'סטין טימברלייק | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images