אנחנו בקושי הספקנו להתמודד עם החדשות המצערות על פירוק הזוגיות ארוכת השנים של בלה ת'ורן עם גרג סולקין, אבל נראה שהכוכבת כבר מזמן עברה הלאה. מאז היא הספיקה לצאת מהארון כבי-סקסואלית, ואף העלתה תמונות שלה מתנשקת עם בחורה (כנראה אקסית שלא שמענו עליה), אבל כעת יש לה חבר חדש – וכשאמרו לנו מי הוא היינו בהלם טוטאלי.


השמועות בדבר הרומנטיקה המלבלבת בין ת'ורן לכוכב "זאב צעיר" טיילר פוזי כשהשניים התמזמזו בפומבי ברחוב ווסט הוליווד. בלה לבשה מכנסיים צבאיים עם מגפיים חומים וגופייה ירוקה, וטיילר הלך על קז'ואל עם כובע צמר אפור, חולצה שחורה וג'ינס.

מקור הלשין לאתרE!  ש"הזוגיות של השניים התחילה לפני כחמישה שבועות, והיא לא משהו רציני כרגע: הם רק יוצאים וכבר יראו לאן זה יתפתח".

יתפתח לאן שיתפתח, כרגע הרשת די מתחרפנת מכל העניין. "אין לה חברה?" תהתה צייצנית אחת בטוויטר, בזמן שאחרת העירה שהיא ראתה את זה מגיע כבר לפני הרבה מאוד זמן, ונוספת ציינה שכנראה יש לבלה קטע עם אנשי זאב, אחרי גרג סולקין ב"המכשפים מווברלי פלייס ועכשיו עם טיילר פוזי ב"זאב צעיר". אנחנו בעיקר בהלם מהזוג הכי יפה ומתבקש שראינו כבר מי יודע כמה זמן.