ג'יי זי

בלו אייבי היקרה – בפעם הבאה שאבא ישיר לך נומי נומי, תבקשי ממנו שישמיט את הבית על העבר האפל שלו, שכולל אקדחים, סמים, ילדות בשכונת פשע וכמעט כיפאק היי עם המוות שלוש פעמים. יו סי ליטל בלו, צר לנו לפזר אבק שחור על בועת הנצנצים היוקרתית שלך, אבל אבוש, שהיום הוא מולטי מיליונר, נשוי לאימוש המהממת ביונסה ובאופן כללי מלך העולם, לא תמיד ליקק דבש. למעשה, הוא שאף הרבה מאוד אבק שריפה מאקדחים והתעסק עם חומרים שאסור שאי פעם תדעי מה הם. בגיל 12 הוא ירה לאחיו, שהיה מכור קשה לקראק, בכתף (ואף כתב על התקרית בשיר "You Must Love Me"), וכנער שגדל בשכונת פשע ומצוקה קשה, גם מצא עצמו מוכר לאמו סמים ואפילו משתמש בחברה שלו כסוחרת סמים. למזלו, הוא התאפס על חייו בזמן, ובמקום למצוא את עצמו מחורר ומתחת לאדמה בגיל צעיר מדי, הוא לקח את עצמו בידיים והפך את עצמו לאימפריה. יו גו דאדי!

גלריה 8.7 - ביונסה וג'יי זי (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
ירה באחיו, לא פחות. ג'יי זי | צילום: אימג'בנק/GettyImages

חייבים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו בפייסבוק!

הארי סטיילס

הו, התלתלים, המבטא הבריטי, החיוך השובב, הפטמה הרביעית. רגע, מה?! דיר לורד, מתברר שגם הארי סטיילס לא נולד מושלם. במקום להתהלך ברחבי העולם עם שתי פטמות כאחד האדם, כשהארי חושף את פלג גופו העליון המעריצות צריכות רגע להסדיר את הנשימה כדי להבין שהן לא פוזלות או הוזות: להארי אכן יש ארבע פטמות. ­­­"כנראה שנולדתי עם תאום שהחליט להיעלם ולהשאיר לי רק את הפטמות שלו", התבדח בראיון לצהובון "סטאר". אם חשבתם לרגע שהארי רואה באקסטרה פטמות שלו פגם שיש להתבייש בו - דעו שההפך הוא הנכון: להארי אין שום בעיה לחשוף את העור הבריטי הלבנבן שלו לתפארת מצלמות הפפראצי. הארי, תעשה לנו נסיך!

לייטון מיסטר

הדרמות של בלייר וולדורף, האלטר אגו של לייטון מיסטר ומי שהזניקה אותה למעמד של כוכבת על בסדרת הלהיט "אחת שיודעת", הן בקושי חצי אפצ'י לעומת הדרמה האמיתית שלייטון סוחבת על גבה השדוף. לייטון נולדה למשפחת פשע של ממש, כשאמה, סבה, דודתה (כולם מצד אמה) ואביה הורשעו כולם בהשתייכות לרשת סמים וריצו עונש מאסר מאחורי הסורגים. למעשה, לייטון בעצמה נולדה בזמן תקופת מאסרה של אימה, שנאלצה לשוב לכלא לאחר שילדה אותה כדי להמשיך לרצות את עונשה. וזה לא הכול: דודתה ברחה מהכלא, והייתה לאישה הראשונה בארה"ב שמצאה עצמה מככבת ברשימת הפושעים המבוקשים של המרשל הפדרלי. וכאילו כל זה לא מספיק, שנים אחרי שחרורה של אימה וילדות "נורמלית" שכללה קריירת שואוביז מצליחה, לייטון, שתמכה באמה לאורך כל השנים, מצאה עצמה במאבק משפטי מר ומלוכלך מולה. אמה הואשמה באיומים ברצח על אישה ובנה, ובנוסף עשתה שימוש בכספים שלייטון העבירה לה לטיפול בבעיות הרפואיות של אחיה הצעיר כדי לממן לעצמה שלל טיפולים קוסמטיים. אמה תבעה אותה בדרישה לתמיכה כספית של אלפי שקלים לשארית חייה, ואילו לייטון החזירה בתביעת נגד על ניצול וסחיטה מצד אמה וזכתה. תודה לאל שהיום היא חווה נחת מנישואיה לאדם ברודי (סת' כהן מה-O.C) ועומדת ללדת את ילדם הראשון בקרוב.

לייטון מיסטר (צילום: Angela Weiss, GettyImages IL)
אין כמו אמא? לייטון מיסטר | צילום: Angela Weiss, GettyImages IL

>> עוד במעריב לנוער:
"הייתה לי הרגשה שזה פדופיל, אבל לא האמנתי"
18 צעצועים שעוצבו על ידי אנשים ששונאים ילדים
"אחי הקטן שוכב עם הרבה בנות ואני דואגת לו, מה לעשות?"

אשטון קוצ'ר

מי שאוהב לא פעם למתוח אנשים ולשחק אותה שטותניק מוחלט יודע גם איך זה מרגיש להיות בצד שממש לא צוחק. כנער, אשטון לא בדיוק היה טלית שכולה תכלת, ובגיל 16 פרץ לתיכון שלו יחד עם בן דודו במטרה לגנוב כסף. הוא נתפס ובסופו של דבר קיבל עונש של שלוש שנות מאסר על תנאי ורישום פלילי. חשבתם שפה נגמרת הדרמה? נו באמת, איפה הסיפור ההוליוודי האמיתי בלי עוד איזה טוויסט בעלילה? ב-2001, מי שהייתה חברתו באותה תקופה נרצחה באכזריות בביתה על ידי רוצח סדרתי. אשטון אמנם לא היה עד לרצח, אך כן היה בזירת הרצח מבלי להיות מודע בכלל לעובדה שהכתם האדום שראה מבעד לחלון דירתה כשזו לא השיבה לדפיקותיו ולניסיונותיו ליצור עמה קשר היה הדם שלה, תוצר של 35 דקירות סכין. שנים מאוחר יותר, קוצ'ר שימש כעד במשפטו של הרוצח הסדרתי. לא עלינו!

אשטון קוצ'ר (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
עבר טרגדיה עצומה. אשטון קוצ'ר | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

ריאן גוסלינג

אם להאמין לשמועות, לאחד הגברים הנחשקים והמוכשרים ביותר בביצה יש כמה הרגלים מוזרים, וכשאנחנו אומרים הזויים אנחנו מתכוונים ל-WTF ריאן, וואי לייק דיס? בואו נגיד ככה - בבית של ריאן ואווה מנדס אין צרחות על זה שהאסלה שוב נשארה למעלה, כי לפי השמועות הוא מתעקש להטיל את מימיו בישיבה. כאילו שזה לא מוזר מספיק, נשמות טובות מתעקשות שלריאן יש עוד הרגל יוצא דופן – במקום לעלות במדרגות על שתי רגליו, הוא מעדיף לעשות את זה תוך שימוש בכפות ידיו ורגליו משל היה הולך על ארבע ולא בן תמותה מסוקס. וסתם כדי שלא תרגישו שעבדנו עליכם כשאמרנו ששגרת חייו של ריאן היא הכול חוץ ממשעממת, אז דעו לכם שהלשונות הקשקשניות שמתעקשות שהן יודעות דבר או שניים מספרות כי הוא גם נוהג לישון תוך שהוא מצמיד את ראשו לרגלי המיטה ומכור לשעווה ולהסרת שיער ברמת האובססיה. אף אחד לא מושלם!

ריאן גוסלינג (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
משתין בישיבה. ריאן גוסלינג | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

לחצו כאן לגיליון של "מעריב לנוער" במתנה!