בן 36 מהרצליה, שחקן, מנחה טלוויזיה וכוכב ערוץ הילדים. כיכב בסיטקום "הפיג'מות", השתתף בסדרה "גאליס", והנחה מגוון תכניות בערוץ כמו "ששטוס", "הצלצול האמיתי", "הפרעת קשב", "סתאאאם!" ואת העונה החדשה של "הבנים והבנות"

 

מה תמיד יש לך במקרר?

"בטריות. מישהו פעם אמר לי שזה מאריך את החיים שלהן. לדעתי זו אגדה אורבנית שאין לה שום בסיס - כמו הקטע הזה שאומרים לך שאם תשתין בבריכה זה יעשה כתם כחול או אדום כי יש חומר מיוחד שצובע את הפיפי".

נפרדת פעם ממישהו בהודעה? או שאולי נפרדו ממך?

"זה לא קרה, אבל פעם רופאת השיניים שלי נפרדה ממני בטלפון, היא טענה שיש לה יותר מדי לקוחות. אני פשוט חושב שהיא פחדה מהשיניים שלי".

מהי העצה הכי גרועה שאי פעם נתנו לך?

"מישהו פעם ייעץ לי לא לענות לשאלה על העצה הגרועה ביותר שאי פעם נתנו לי".

מה הכינוי הכי מצחיק או מטופש שנתנו לך?

"בתיכון כל החברים שלי היו קוראים לי 'שחיפי', כי אני רזה מאוד. לשמחתי הכינוי הזה לא דבק בי ואפילו זכיתי לכינוי האהוב עליי – 'מודד'. לפעמים אני פוגש את החבורה הזו מהתיכון והם תמיד מזכירים לי שבשבילם אני תמיד אהיה שחיפי".

איזו סדרה היא הגילטי פלז'ר שלך?

"'האח הגדול'!!! זו תכנית מאוד מציצנית והרבה פעמים גם עם תכנים קשים, אבל ערוכה מצוין ומעניינת - והיא ללא ספק הגילטי פלז'ר שלי".

A post shared by THE MODED (@odedpaz) on

איזו קבוצת וואטסאפ שלך נמצאת על השתק?

"וואו, יש מלא חפירות ומלא קבוצות מושתקות. קבוצה שהייתה אצלי בהשתק השנה הייתה הקבוצה של אמני הפסטיגל. הקבוצה הייתה פעילה מאוד בתקופת חנוכה, ולפעמים כשהוצאתי אותה מהשתק, היא הייתה מחסלת לי את הסוללה. מה שכן, שבוע אחרי שנגמר הפסטיגל כתבתי נאום בקבוצה והמלצתי לכולם לעזוב אותה כמו שאני הולך לעשות, ואז פשוט עזבתי. מאז קרה אחד משני דברים - או שכולם עזבו אחריי או שכולם מרכלים עליי".

כשמתקשרים אליך מחסום – מה אתה עושה?

"לא עונה!".

אם היית נכנס לכלא ומקבל שיחת טלפון אחת – למי היית מתקשר?

"שאלה לא טובה!!! שאלה הבאה בבקשה. למה שאכנס לכלא?! על מה?! על פיצוץ פצפצים כפייתי?? על זה שהעליתי למודעות של עם ישראל שיש חיה מוזרה שקוראים לה צ'ינצ'ילה?!".

אם היית יכול לשנות משהו אחד בגוף שלך – מה זה היה?

"הייתי מיישר לעצמי את הגב. אני כפופי כזה, כולי קיפולי".

עם מי לעולם לא תסכים לצאת לדייט?

"עם כל אחת בעולם, חוץ מאשתי המדהימה".

A post shared by THE MODED (@odedpaz) on

מה הדבר הכי יקר שקנית אי פעם?

"זה לא הכי יקר, אבל קניתי פעם נעליים ב-1,500 שקל. אני יודע שזה מלאאאא כסף, אבל אני חושב שאלה נעלי הערב שלבשתי הכי הרבה בחיים שלי. יש לי אותם כבר שש שנים, אז נראה לי שהחזרתי את ההשקעה".

על מה לעולם לא תסכים להוציא הרבה כסף?

"על מסע לירח. אני אחכה בסבלנות שזה יעלה שקל וחצי ואטוס לשם כמו גדול".

אם נשאל את החבר הכי טוב שלך מהי התכונה הכי מעצבנת שלך – מה הוא יגיד?

"הוא יגיד שאני לא מגיע לפואנטה בסיפורים שלי ושאני מושך אותם בלי סוף ונכנס לפרטי פרטים. תכל'ס הוא צודק, אבל אני אוהב לבנות את הסיפור".

לאיזו תקופה בחיים שלך היית חוזר ולמה?

"תקופת התיכון, קללללללל. אני בן אדם מאוד נוסטלגי, ותמיד אני נזכר בתקופה הזו כתקופה מדהימה. אני מציע לכל התיכוניסטים לנצור ולשמור כל רגע מהתקופה הזו. עכשיו אני חוזר לשם! שימציאו כבר מכונת זמן!!!".

A post shared by THE MODED (@odedpaz) on

יש משהו שעשית שאתה מתחרט עליו? או אולי על משהו שלא עשית?

"אני מתחרט על כך שלא עשיתי טיול אחרי צבא. זה היה בדיוק בתקופה שבה התחלנו לצלם את 'הפיג'מות' ומשם דברים התגלגלו ולא הגעתי לזה, אבל אולי יום אחד אני עוד אעשה את הטיול אחרי צבא שלי".