בת 16 מהוד השרון, זמרת. מוכרת בזכות להיטיה הרבים כמו "חשה", "ירח מלא" ו"משחק מחשב", ומנחה את התכנית "צ'מפיונסניק" בערוץ ניקלודיאון. השבוע יצא הסינגל החדש שלה, "לא מקשיב לי"

 

מה הכינוי הכי מצחיק או מטופש שנתנו לך?

"אני דווקא אוהבת את הכינויים שלי. דודה שלי קוראת לי 'דולה' מאז שאני קטנה ואני מתה על זה. הרבה מהחברים קוראים לי רק ביטי או עדידי או עדידוש, זה נחמד.  זה נותן תחושה של קרבה".

נפרדת פעם ממישהו בהודעה? או שאולי נפרדו ממך?

"האמת היא שעדיין לא היה לי חבר רציני ככה שעוד לא היה לי ממי להיפרד או להפך. בלי קשר, זה נראה לי ממש מגעיל להיפרד ככה ממישהו. מי שייפרד ממני בהודעה ממילא לא שווה את המאמץ".

מהי העצה הכי גרועה שאי פעם נתנו לך?

"אני גרועה בלקבל עצות. אני דעתנית מדי. אני צריכה לעשות את כל הטעויות בעצמי".

איזו סדרה היא הגילטי פלז'ר שלך?

"לגמרי סדרת הסרטים 'דמדומים'. אני עדיין מסוגלת לראות את הכול מההתחלה וליהנות מכל רגע אפילו שראיתי את זה כבר מיליון פעמים".

איזו קבוצת וואטסאפ שלך נמצאת על השתק ולמה?

"וואי, מלא. כל היום כל מיני חבר'ה מצרפים אותי למיליון קבוצות וזה מצפצף ללא הפסקה. אני יוצאת ומצרפים אותי מחדש.... אם לא הייתי שמה על השתק היו זורקים אותי מבית הספר או מהבית. אני מסתובבת עם מטען כל הזמן, כי אחרת תוך שעה אין לי סוללה".

כשמתקשרים אליך מחסום – מה את עושה?

"לא עונה, אלא אם כן אני יודעת שצריכים להתקשר אליי מחסום. אני שונאת שאנשים לא מזדהים".

אם היית יכולה לשנות משהו אחד בגוף שלך – מה זה היה?

"את הגובה! הייתי מתה לעוד איזה עשרה סנטימטרים. אני מתנחמת בעקבים כשאפשר, ומתרגלת סיבולת לכאבי רגליים".

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on

עם מי לעולם לא תסכימי לצאת לדייט?

"וואו... שאלה קשה. נראה לי שכל אחד לא יסכים לצאת עם מישהו שפשוט לא מוצא חן בעיניו ולא משנה מה הסיבה - כימיה בין אנשים זה הדבר שקובע. אם יש כימיה וכיף לי, אז אני מוכנה לנסות. בסך הכול דייט, יש לי עוד מלא זמן עד החתונה".

מה הדבר הכי יקר שקנית אי פעם?

"אני לא ממש בחורה של מותגים, ואם יש לי פריטים יקרים בארון זה רק בגלל שאמא שלי קנתה לי מאיזה יום צילום אם היו דברים שווים. אני הכי נהנית ממציאות ומדברים שווים שלא עולים הרבה ואז אפשר 'להעמיס'. הייתי עכשיו בספרד עם הכיתה הזוכה מהצ'מפיונסניק וזה היה כיף גדול למלא  מזוודה שלמה במיליון פריטים שווים באיזה 1,500 שקל. אני חושבת שזה הכי הרבה שבזבזתי בחמישה ימים".

מהו הסגנון המוזיקלי השנוא עליך?

"אין באמת מוזיקה שאני שונאת. מוזיקה זה עולם כל כך גדול ואינסופי ובכל פעם אני מגלה שיש עוד סגנונות שכיף לי לשמוע ושעושים לי משהו בלב. זה גם עניין של בגרות וצמיחה. מוזיקה קלאסית לדוגמה הכי פחות מדברת אליי כרגע, אבל זה כל הזמן משתנה. תשאלו אותי את זה שוב בעוד עשר שנים".

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on

אם נשאל את החברה הכי טובה שלך מהי התכונה הכי מעצבנת שלך – מה היא תגיד?

"שאני פרפקציוניסטית, חופרת ברמות ולא משחררת עד שאני לא משיגה בדיוק את מה שאני רוצה בלי פשרות. זה ממש מתסכל לפעמים ואני חייבת ללמוד לשחרר קצת".

לאיזו תקופה בחיים שלך היית חוזרת?

"לא חוזרת לאף תקופה! מעדיפה  ללכת קדימה. נראה לי הרבה יותר שווה להיתקע על גיל 18, כשיש לך כבר רישיון לרכב למשל, מאשר לחזור לגיל 3".

מה את מעדיפה – להתחיל עם אחרים או שיתחיל איתך?

"אין לי ממש העדפה. אני לא בן אדם ביישן. ברור שזה יכול להיות קצת מביך לפעמים לפתוח בשיחה עם מישהו שלא מכירים רק על סמך חיוך או מבט חטוף, אבל בגדול אין לי שום בעיה לגשת אל מישהו שנראה לי חמוד ולהתחיל שיחה. אני מעריכה אנשים שמסוגלים לגשת אליי ולדבר בגובה העיניים עם משפטי פתיחה נחמדים, ואפילו שעד כה זה לא נגמר בסיפור אהבה, הרווחתי חברים טובים שאני בקשר טוב איתם עד היום. הם הכירו את המשפחה והחברות שלי ואנחנו יוצאים כחבורה לבלות ביחד".