אמנם פחות פרגנו לטיילור כשיצא אלבומה האחרון "1989", אבל חייבים להודות שכשהיא מפציצה - אף אחד לא יכול עליה. בחירת סינגלים מצוינת הפכה את ארבעת השירים המוצלחים ביותר מהאלבום ללהיטים (כן, כולל Style המעולה שמשום מה פחות הצליח מסחרית), ועם כל מה שהיה לומר על Shake It Off ועל Blank Space - הסינגל החדש שלה עסיסי יותר משניהם יחד.

זוכרים ששמענו על ריב ענק בין טיילור סוויפט לקייטי פרי? סוויפט לא היססה לפתוח את הפה בפומבי לגביו - בלי לציין במפורש את שמה של פרי, כמובן - ואמרה על "קולגה" שלה ש"במשך שנים לא הייתי בטוחה אם אנחנו חברות או לא. היא הייתה באה אליי בטקסים, אומרת משהו והולכת, ואני הייתי חושבת, 'אנחנו חברות, או שהיא העליבה אותי הרגע בעלבון הקשה ביותר של חיי?'" ואז נעשה מעשה ונחצה הקו - "היא עשתה משהו כל כך איום, שהייתי כאילו, 'או, אנחנו אויבות ללא ספק'". המעשה האיום הזה הוא כנראה "גניבת" שלוש רקדניות, שכבר רקדו עם פרי בעבר, מטיילור - אבל הוא הספיק כדי לתת לה השראה לכתיבת השיר הזועם ביותר בקריירה שלה, Bad Blood.

כבר בגרסת האלבום היה ברור שמדובר בלהיט עצבני, אבל גרסת הסינגל המפתיעה רק חידדה את זה. כל הבתים של טיילור הושמטו, ובמקומם נכנס ראפ של עילוי ההיפ-הופ קנדריק לאמאר; הפזמון הממכר, שנשמע קצת ילדותי, חוספס באמצעות בייס-ליין חדש ואגרסיבי. והקליפ - וואו! בהפקתה של טיילור ובביומו של ג'וזף קאהן (שביים גם את הקליפ היפהפה ל-Blank Space) הורם מיני-סרט אקשן מהשורה הראשונה, עם אווירה מחשמלת, אפקטים מדהימים וכל החברים הסלבס שטיילור הצליחה להביא - ביניהם סלינה גומז, היילי סטיינפלד, אלי גולדינג, קארה דלווין וזנדאיה - וזו רק רשימה חלקית. ככה מנצלים את מעמדך כאחת הדמויות החזקות ביותר בפופ כדי להרים הפקה פצצתית ששומרת על סטנדרטים מוזיקליים וויזואליים גבוהים מאין כמוהם