אז אחרי "לכל הנערים שאהבתי" שהיה מהמם (ואנחנו עוד בהלם שעובדים על המשך!) ו-"סיירה בורגס לוזרית", שהיה פחות מהמם אבל אנחנו לא קטנוניים – אנחנו בהתלהבות על מהטריילר לסרטו החדש של נוח סנטינו – "הדייט המושלם!"

אם יש משהו שכולנו חווינו על בשרנו זה את הדייט הגרוע מכל. כי דייט מושלם הוא רק בסרטים ואם הוא יהיה עם נוח סנטינו אז בכלל מהמם! וחוץ מזה, מה כבר הסיכויים שאחד כמוהו עבר דייט לא מושלם? קטנים, ועדיין בואו נדמיין שהוא סובל כמונו, ושהסיכויים שלנו לצאת לדייט עם אחד כמוהו – הם גדולים עד לפעמים חלומות מתגשמים.

אז מה בסרט? אין כמו להכניס את העולם המתפתח-טכנולוגית שלנו, כדי להפעיל אותו גם על חיי האהבה היבשים ועבשים שלנו. וכך ברוקס ראטיגן (בגילומו של נוח סנטינו) מפתח אפליקציה שבה כל אחת יכולה לשלם לו כדי שיגלם את תפקיד החבר שלה עבור כל מאורע.

יש שיגידו שבסופו של דבר זה קצת נער ליווי כזה או אחר, וזה לא משהו לעוף עליו, אבל כאן זה יותר מסובך מסתם ללוות מישהי כדי שלא תהיה בודדה באירוע. אלא לגלם באופן מוחלט את החבר! הבויפרנד! הבן זוג! זה שיודע עליה הכל, מכיר אותה מאפס, מאוהב בה ברמות שחבל"ז.

כמובן שברוקס לא עושה זאת סתם כי הוא רוצה לחוש איך עפים עליו, אלא כי הוא צריך כסף כדי ללכת לקולג' הכי נחשב שיש, "ייל". וכסף לא יבוא מלהיות עובד במקדונלדס, בואו, כן? אז אם אפשר לנצל נתונים טבעיים וללכת איתם למכולת, מה רע?

ויחד עם כל זה, די ברור איך אפשר להיכשל כאן, נכון? ברגע שהדייטים של ברוקס מעצבות לפי רצונן את האישיות שלו, הוא למעשה כל דבר מאשר הוא עצמו. וכך הוא גם מאבד את עצמו, את החברים שהיו לו לפני שנפל לרשת הבחורות העשירות שמשלמות, וכמובן את הבחורה היחידה שרואה אותו כפי שהוא באמת והוא כמובן לא רואה אותה ולא מבין מה באמת נמצא מתחת לאפו.

אין לנו סבלנות לחכות עד שזה יגיע כבר למסך שלנו! בינתיים שומרים את ליבנו לנוח סנטינו לנצח! ז'תומרת, עד לחתיך הבא.