הקליפ ל"רגאביטי", השיר החדש של תופעת הרשת עדי ביטי, מעלה את הזמרת בת ה-15 (!) לרמה אחרת לגמרי. עם חמישים ניצבים, שלושים רקדנים בניצוחו של הכוריאוגרף טל הנדלסמן והופעת אורח של הראפר הג'מייקני ריצ'י לופ, לא פלא שעלות ההפקה של השיר והקליפ מוערכת ב-200 אלף שקלים, שעזרו לה להרים את השיא המרשים ביותר בקריירה שלה עד כה.

עדי, ספרי לנו קצת על השיר.

"השיר החדש הוא בסגנון בוגר יותר מהשירים הקודמים שלי, שנכתבו כשהייתי בכלל בת 12. הוא יותר כיפי ומרקיד, ויש לו גם דרופ שהמטרה היא שהקהל בבית ילמד את הריקוד אליו".

איך הגעת אל ריצ'י לופ?

"ינון יהל, שהפיק את השיר, רצה להוסיף לו קצת צבע, ועלה לו הרעיון לבקש מריצ'י שיאלתר אליו – הוא כבר הכיר אותו, אני לא יודעת מאיפה. מאוד אהבנו את מה שריצ'י שלח, וכשהגענו לשיחת קונספט עם הבמאי של הקליפ אדם דויטש, עלה הרעיון להביא אותו לארץ. הוא ממש חמוד, יש לו אנרגיות מדהימות והוא הוסיף המון לקליפ. הצילומים היו מדהימים, נהניתי מכל רגע, ואני מקווה שגם הקהל יאהב את התוצאה".

מה יש לך לומר לאנשים שחושבים שהקליפ לא מתאים לילדה בת 15?

"אני לא חושבת שאני לבושה בקליפ באופן לא ראוי. אם תלכו לכל מקום שיש בו ילדות בנות 15-16 תראו שהן לבושות בדיוק אותו הדבר. כן, אני לובשת חולצת בטן, ומי שזה לא טוב לו לא חייב לראות. אני לא מכריחה אף אחד לשמוע את המוזיקה שלי".

ומה דעתך על הביקורות שטוענות שאת צעירה מדי לעולם הבידור, ועל כך שיכול להיות שדחפו אותך לשם?

"ההורים שלי לא באים מעולם הבידור, והם אמנם תומכים, אבל מעולם לא דחפו אותי וממש לא מנסים להגשים את עצמם דרכי. אם לא הייתי רוצה את זה ומקדמת את עצמי, שום דבר לא היה קורה. גם לא התבגרתי מהר מדי, וכל מי שצפה בקליפים יכל לראות שהתוכן שלהם בסדר גמור – זה בסך הכול ריקוד היפ-הופ.  אנשים יכולים לדבר, הכי חשוב זה לקחת דברים בפרופורציות ולא לתת לזה להשפיע עליך".

עדי ביטי – אם אתה אוהב (אדם דויטש) (תמונת AVI: אדם דויטש)
לא מפחדת מביקורת. עדי ביטי | תמונת AVI: אדם דויטש