1. הדמות של אנה ב"יום שישי הפוך" הייתה אמורה להיות גותית, אך השחקנית לינדזי לוהן לא התחברה לזה, ובהפקה החליטו להפוך אותו ל"פריקית" במקום.

2. הסרט "שחקי אותה כמו בקהאם" נקרא באנגלית "Bend it Like Beckham", אך בחברת ההפקה בכלל תכננו לקרוא לו "Move it Like Mia", כי הם חששו שהאמריקאים לא ידעו מי זה דיוויד בקהאם. יה רייט.

3. הגבות של אן האת'ווי בסרט "יומני הנסיכה" הן מזויפות לחלוטין!

4. באותו הסרט - יש סצנה שבה הדמות של האת'ווי, מיה, נופלת מספסלי בית הספר. הסצנה הזו לא הייתה מתוסרטת, אן אכן נפלה, והבמאי החליט להשאיר את הסצנה בסרט.

5. בסרט "ילדות רעות", רייצ'ל מקאדמס בכלל נבחנה לתפקיד של קיידי, ולינדזי לוהן הייתה אמורה לשחק את רג'ינה ג'ורג'. תחשבו איך זה היה יכול להיראות, אה?

6. בסצנה שבה הכלב נושך לאיימי פולר את הפטמה בסרט "ילדות רעות", ההפקה הדביקה חתיכות קטנות של נקניק מבעד לחזייה שלה, בשביל לצלוח את הסצינה. #איכסוש.

7. בסרט "חופשיות על הבר", השחקנית הראשית פייפר פרבלו שרה את כל שירי הסרט במקור, אך רק לאחר צילומיו החליטו בהפקה להחליף את קולה בזה של הזמרת ליאן ריימס.

8. אביה האמתי של השחקנית בלייק לייבלי, גילם את אביה בסרט "אחוות הג'ינס". מדברים על קשר משפחתי קרוב...

9. אמנדה ביינס (לפני שהתחרפנה, כמובן), עברה חודשיים של אימוני כדורגל עבור תפקידה בסרט "יש לה ביצים".

10. ובאותו סרט – ג'סי מקרת'י היה אמור לשחק בכלל את אחיה!

11. השחקנית ג'וליה סטילס מספרת שסצנת הריקוד שלה בסרט "10 דברים שאני שונאת אצלך", היא זו שעזרה לה להתקבל מאוחר יותר לתפקיד "שמור לי את הריקוד האחרון".

12. נכון חשבתם שזק אפרון הוא זמר מלידה? אז מסתבר שבסרט "היי סקול מיוזיקל" החליפו את קולו של אפרון, בקולו של הזמר דרו סיילי, שגם נבחן לתפקיד של טרוי! פסיכי!

13. באותו נושא: גם לוקס גבריאל, המגלם את ראיין בסרטים, נבחן לתפקיד של טרוי.

14. כריסטינה אפלגייט הייתה אמורה לשחק במקור בסרט "לא רק בלונדינית", אך היא דחתה את התפקיד, וריס וויתרספון אחת הפכה אותו לאייקוני. אולי באמת הכל לטובה.

15. אגב, ריס ויתרספון זכתה לשמור את כל התלבושות מהסרט – שווה!

16. תאמינו או לא, אבל את התפקיד של אן האתוו'י בסרט הקלט "השטן לובשת פרדה", הייתה אמורה לשחק רייצ'ל מקאדמס! מהההההה?!