טיילור סוויפט והארי סטיילס

המוני סליחות לכל האקסים המסוקסים של טיילור (ג'ו ג'ונאס, טיילור לאוטנר, ג'ייק ג'ילנהול ועוד רבים וטובים), אבל אקס מיתולוגי יש רק אחד. הו, איזה סיפור אהבה מלכותי יכל להיות שם לו רק זה לא היה משתבש: נסיכת הקאנטרי הבלונדינית עם הבריטי השובב והמוכשר. כמה חבל שזה החזיק רק כמה חודשים ונגמר אי שם ב-2012.

ראיות מפלילות: רבים מתעקשים שהאלבום המעולה של טיילור "1989" נכתב על הארי סטיילס, וגם הארי כתב על טיילור לא מעט, גם באלבום החדש של וואן דיירקשן "Made in the AM". מפאת קוצר היריעה, נשווה בין שני סינגלים מובילים מהאלבומים, "Style" ו-"Perfect" (בהתאמה).

- בשני השירים יש התייחסות לנהיגה בחצות בסתר כדי לחמוק מהפפרצי:

"Midnight, you come and pick me up no headlights" (טיילור)

"If you like midnight driving with the windows down" (וואן דיירקשן)

- בשיר של 1D יש יותר מרמז אחד המתייחס לשמועה העיקשת שטיילור כתבה את 1989 על מערכת היחסים שלה ושל הארי:

“If you’re looking for someone to write your breakup songs about, baby I’m perfect”

- ועוד פרט טריוויה חביב: שני השירים הם הרצועה השלישית באלבום ואורכם זהה (3:51).

מילה שלנו: קלווין האריס, איף יו לייק הר פוט אה רינג און איט, אחרת היא תעשה ממך רינגטון בקרוב!

ג'סטין ביבר וסלינה גומז

אנחנו הכי מאמינים בטרו לאב ונשמות תאומות והאפילי אבר אפטר, אבל מערכת היחסים בין סלינה לג'סטין גורמת לכל הטלנובלות בעולם לשבת בחושך בפינה ולהיחנק מגלידות ודמעות. השניים האלה נפרדו וחזרו כל כך הרבה פעמים מאז החלו לצאת ב-2010, שכבר אין לאף אחד כוח לעקוב אחריהם.

ראיות מפלילות: גם במקרה שלהם, השמועות מתעקשות על מספר שירים שהשניים כתבו על מערכת היחסים ביניהם, אבל מפאת חוסר מקום נתמקד בשניים: "Sorry" מתוך האלבום החדש של ג'סטין ו-"The Heart Wants What It Wants" מתוך האוסף האחרון של סלינה.

-  “I know you know that I / made those mistakes maybe once or twice / And by once  or twice I mean / may maybe a couple a hundred times.” ג'סטין יכול להכחיש כמה שהוא רוצה שזו פנייה ישירה לסלינה, אבל זה ברור  לחלוטין - הוא מדבר על העובדה שהצליח ליפול לאותה המלכודת שוב ושוב ולא הצליח ללמוד מהטעויות שלו מספיק כדי לא לחזור עליהן (השמועות על הבגידות שהיו או לא היו, ההתנהגות הפרועה שלו, החברים שהשפיעו עליו לרעה וכיו"ב).

- “I’ll take every single piece the blame / If you want me to / But you know you can’t play the beautiful saint in this game for two / I’ll go, I’ll go and then / You go you go on and spill the truth / Can we both say the words and just forget this." הוא פשוט מתחנן שסלינה תסלח לו (שוב) ותיתן לו הזדמנות נוספת, ומוכן אולי לראשונה במערכת היחסים להתנהג כבוגר ולקחת על עצמו את האחריות למעשים ולטעוית שלו.

- גם ידיה של סלינה לא נקיות: "The bed's getting cold and you're not here / The future that we hold is so unclear / But I'm not alive until you call / And I'll bet the odds against it all... / There's a million reasons why I should give you up / But the heart  wants what it wants." למרות שאין אזכור מפורש לג'סטין, זה די ברור שהוא הבאד בוי שמשחק ברגשות שלה. היא מזכירה את העובדה שהעתיד שלהם לא ברור (והוא אכן כך לאור הפרידות והחזרות הבלתי פוסקות של הצמד) ואיך כל הסיכויים נגדם ובכל זאת הם תמיד מוצאים את הדרך חזרה האחד לשנייה. מה שחיזק עוד יותר את ההנחה שמדובר בג'סטין הייתה כמובן ההופעה המרגשת עד דמעות (ליטרלי) של סלינה בטקס פרסי ה-AMA בה דמעה על הבמה ואף הוסיפה בסיום הביצוע את המשפט "חשבתי שאתה האחד". איך נאמר, יש לנו הרגשה שזה לא היה מכוון לאיש שעבר באולם עם הקינוחים.

מילה שלנו: לא סתם קוראים לכם ג'לינה. האהבה שלכם הכי ג'לי שיש - משקשקת ולא יציבה אבל הו-כה-מתוקה.

נאיה ריברה וביג שון

מערכת היחסים של השניים האלה הייתה סוערת כמעט מיומה הראשון, ולמרות ששרדה בקושי שנה, כללה בתוכה גם תקופת אירוסין קצרה ופרידה מכוערת מאוד (עם  הרבה לכלוך הדדי והאשמות על חוסר נאמנות, התקפי זעם ואפילו גניבה של רכוש מצד שון). העובדה שנאיה עוד לא הספיקה להגיד טפו עליך יא עמלק על ביג שון לפני שהוא כבר נענע ישבנים על הבמה עם אריאנה גרנדה (שאיתה ריברה הייתה בטוחה שבגד עוד בטרם התפוצץ כל הסיפור ביניהם) ודאי לא הוסיפה לרגשות הלאבי דאבי שלא ממש היו שם אחרי הפרידה.

ראית מפלילות: שון כתב על ריברה את השיר "I Don't F**ck with you", שאף ששמה לא הוזכר בו מפורשות, לא היה לאיש ספק שנכתב עליה.

- "And everyday I wake up celebrating shit, why? Cause I just dodged a bullet from a crazy b*tch" - ביג שון לא חסך ב"מחמאות" על הבחורה שפעם הייתה חלק מחייו והיום הוא לא שם עליה קצוץ. בשורות האלו הוא מכנה אותה "כלבה משוגעת", האשמה שנשמעה מכיוונו מספר רב של פעמים לאחר הפרידה, כשטען שריברה הייתה שתלטנית, אובססיבית ופארנואידית. ההאשמה הזו באה לידי ביטוי גם בסינגל "Research", בו שיתף פעולה עם בת זוגו דאז (שגם ממנה נפרד בינתיים בצורה לא הכי ידידותית) אריאנה גרנדה.

- "You unlockin' my cell like you is a cop", "How you decode all my V-mails, G-mails even P.O. boxes got me P.O.'d - התייחסות לאקסית האובססיבית שחיטטה לו במיילים ובטלפון ללא הפסקה. מקורבים מספרים כי ריברה חשדה כי ביג שון בוגד בה עם אריאנה עוד הרבה לפני שנפרדו ונהגה להתעמת איתו על זה לעיתים תכופות.
- "I still have to hide, hide, hide, hide"- כך שרה אריאנה בשיר "Research" על הצורך שלה להתחבא ולהסתיר את מערכת היחסים שלה עם שון, בגלל האקסית האובססיבית שלו.

מילה שלנו: יו שון, קארמה איז אה ביץ' אנד סו איז סנטנה. נאיה אולי התחתנה והפכה להוט מאמא מאז שנפרדו דרכיכם, אבל היינו ממליצים לך לישון עם עין אחת פקוחה.

אביגיל ברסלין ומייקל קליפורד

איך אומר השיר המפורסם: היה או אולי לא היה? ברסלין וקליפורד מעולם לא אישרו שהיו זוג, אבל אתם יודעים איך זה - ככל שתתאמצו להכחיש יותר, ככה יהיה ברור יותר לכולם שאכן היה שם משהו. במקרה של ברסלין וקליפורד זה היה קצר (מאוד) וכנראה לא מאוד מתוק.

ראיות מפלילות: למרות שהכחישה מכל וכל, אין נשמה טובה אחת שמאמינה שהשיר "You Suck" לא נכתב על קליפורד מלהקת פייבסוס (למרות שישנה תיאוריה הגורסת כי ייתכן שהשיר מתייחס לאקס אחר של ברסלין - ג'ק בראקת מלהקת All Time Low).

- '"I hate your dumb tattoo, I wish you'd fly to the moon" - התייחסות הרומזת לקעקוע המפורסם של קליפורד עם הכיתוב "Fly to the moon".

- "I hate the scar above your eye, it looks like you're on drugs" - מתייחס לצלקת שיש לקליפורד מעל העין, צלקת שתיעד והתייחס אליה בעבר בעצמו.

- "you really need to learn to wash your hair,' and, 'you're just a dumb a** bleaching your hair." - קליפורד ידוע במראה השיער הפרוע שלו, אותו הוא מרבה לחמצן ולצבוע.

מילה שלנו: מייקל כפרה, תיזהר מאביגיל. היא כבר מזמן מהירה ועצבנית והרבה פחות ליטל מיס סאנשיין.

אד שירן ואלי גולדינג

עוד פספוס ענק של עולם המוזיקה. מה שהתחיל עם הרבה פוטנציאל לניצוצות נגמר בטונים צורמים.

בעוד גולדינג מעולם לא אישרה שאכן היה בין השניים משהו רומנטי, אד היה קצת יותר גלוי לגבי מה שהיה או לא היה, רמז פלוס פלוס שאכן היה שם משהו שהתחיל ונגמר בגלל חוסר נאמנות מהצד הנשי במשוואה המאוהבת אך נשאר מספיק ג'נטלמן כדי לא להזכיר את שמה של גולדינג באופן מפורש.

ראיות מפלילות: לפי השמועות, אד כתב את "Don't" על מה שהיה או לא היה בין השניים, וגולדינג החזירה לו בסינגל החדש "On My Mind".

,I already told ya / Trust and respect is what we do this for / I never intended to be"- next / But you didn't need to take him to bed that's all / And I never saw him as a threat Until you disappeared with him to have sex" - אד מתייחס בשורות האלו לבחורה שלוקחת בחור שפגשה לחדרה לסטוץ לילי והורסת לגמרי את האמון שהיה ביניהם. קשה שלא לקשר בין התקרית בשיר לבין מה שהתרחש בשנת 2013, כששירן וגולדגינג התאכסנו באותו מלון עם ניאל הורן מלהקת וואן דיירקשן, עימו לפי השמועות ניהלה גולדינג רומן בזמן שהייתה בזוגיות עם שירן.

- " We make money the same way. Four cities, two planes the same day, and you were looking for a lover to burn" – שירן מזכיר את העובדה שמושא האהבה/בגידה בשיר חולקת איתו את אותו המקצוע וגם מזכיר את המילה Burn, אחד הסינגלים המצליחים של גולדינג. יש יותר ברור מזה?

- גולדינג מצדה שרה "You don't mess with love you mess with the truth", ואף הוסיפה “You wanted my love but I just liked your tattoos" - התייחסות לקעקועים הרבים המכסים את גופו של שירן.

מילה שלנו: טיילור סוויפט מוסרת לכם ד"ש.

מריה קארי ואמינם

האם היה רומן בין הדיווה והריאות לראפר והקללות ב-2001? היא מכחישה מכל וכל הוא מתעקש Loved you and all. הנשמות הטובות מספרות כי השניים ניהלו מערכת יחסים קצרה (חצי שנה) שהסתיימה בצורה מלוכלכת, וכמיטב המסורת אצל אמינם, זכתה לפורקן במספר שירים.

ראיות מפלילות: אמינם התייחס לדבר הרומן, להכחשות של מאריה ואפילו לגרוש שלה ניק קאנון במספר סינגלים, ובנוסף גם דאג לספק ראיות קונקרטיות (ומביכות למדי) בצורת הודעות קוליות שהשאירה לו לכאורה מאריה במשיבון הקולי, אותן השמיע בהופעות בניסיון להוכיח שאכן היה ביניהם רומן למרות ההכחשות מצדה.

כתגובה למספר שירים בהן אזכר את שמה, מאריה שחררה את הסינגל "Obsessed" מתוך האלבום
"Memoirs of an Imperfect Angel" (וכמיטב המסורת כמובן הכחישה שנכתב על אמינם).

- "Why you so obsessed with me?" מריה מתייחסת למספר השירים הלא מבוטל שכתב עליה אמינם.

- "Boy I want to know, lying that you're sexing me / When everybody knows you're upset with me / Ohh, finally found a gurl that you couldn't impress / Last man on earth, still couldn't get this" – התייחסות להאשמות של מריה שאמינם המציא את מערכת היחסים. בנוסף, היא דאגה לעקוץ את אמינם בקליפ שצילמה לשיר, כשהתלבשה כמוהו באופן נלעג שלא השתמע לשתי פנים.

- אמינם החזיר עם השיר "The Warning" - התייחסות מפורשת לקליפ של מאריה ולדמות שלו, כולל להאשמות שלה על אובסיסביות אליה מצידו ולקעקוע שיש לו על הגב הזהה לזה של הגרוש (והבעל דאז, ניק קאנון).

I got the same exact tat that's on Nick's back"

I'm Obsessed now, oh gee

Is that supposed to be me

In the video with the goatee

Wow Mariah, didn't expect you to go balls out

Bitch shut the fuck up 'fore I put all them phone calls out

You made to my house when you wasWild'n Out before Nick"

- בנוסף, קיים אזכור להודעות שהשאירה לו במשיבון הקולי אותן דאג להשמיע בהופעות שלו:

מילה שלנו: היא גרושה, אתה רווק והרי ידוע כמה הגבול בין אהבה לשנאה הוא דק. אולי נדבר על קאמבק?

בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק

פאפי לאב עם אוזני מיקי מאוס. בימים בהם בריטני עוד הייתה שפויה ותמימה וג'סטין עוד לא ידע איך מביאים את סקסי באק מאיפה שלא הלך, השניים היו זוג מתוק ודביק שגדל במועדון מיקי מאוס. תריצו כמה שנים קדימה: בריטני בוגדת בג'סטין (כביכול) עם הכוריאגרף שלה, ג'סטין מוכיח שהגברים אולי בוכים בלילה אבל גם מייצר להיט מטורף מזה והופך להיות סמל סקס. בריטני לא הצליחה למצוא אף אחד שישתווה לו מאז ומסתפקת בעיקר במצעד דושים.

ראיות מפלילות: ג'סטין הוציא את הסינגל המצליח "Cry Me a River" מתוך האלבום "Justified". אם למישהו היה ספק באשר לרמזים הטקסטואליים הכל כך ברורים, הכפילה הבוגדנית שליהק חתמה את הדיל באופן סופי, כשהוכיחה שהיא יותר דומה לבריטני מהבבואה שלה במראה.

- "You don't have to say what you did/I already know, I found out from

Him / Now there's no chance for you and me, they'll never be / And don't it make you sad about it?" הוא שר.

- השמועות מתעקשות שבריטני המיוסרת התחרטה עד מאד על חוסר הנאמנות שלה והסינגל "Everytime" נכתב על כך: "I may have made it rain / Please forgive me / My weakness caused you pain / And this song's my sorry".

מילה שלנו: איך אמרה ג'וליה רוברטס ב"אישה יפה" - סורי בריט בריט, אבל כשנתת לג'סטין ללכת זה היה ביג מיסטייק. היוג'!