הדיבור סביב סרט רביעי בסדרת הסרטים המוזיקלית "היי סקול מיוזיקל" נמשך כבר יותר מדי זמן (תנו לנו לשיר שוב!), בעקבות הניסיונות של חברת "דיסני" להחזיר לפחות חלק מחברי הקאסט המקורי, ובמטרה למצוא קו עלילה שיצליח לרגש כמו הסרטים המקוריים.

רוב השחקנים הביעו תמיכה ברעיון, אך שום דבר לא נסגר באופן רשמי. עכשיו, אשלי טיסדייל, אשר שיחקה את שארפיי אוונס, הביץ' חולת הדרמות, בכל שלושת הסרטים, הודיעה באופן רשמי שלא תחזור לשחק אותה לעולם, בראיון עם ערוץ E!.

"אני לא חושבת שאהיה מסוגלת למלא שוב את הנעליים שלה", היא ענתה כשנשאלה לגבי האופציה לחזור לסרט הרביעי. "התבגרתי כל כך הרבה מאז, שאני פשוט לא יודעת אם אעשה איתה (שארפיי) צדק, וחשוב לי שאם זה יקרה זה יהיה לא פחות ממושלם".

אשלי טיסדייל על הסט (צילום: באדיבות yes)
משאירה את שארפיי מאחורה. אשלי טיסדייל | צילום: באדיבות yes

טיסדייל כבר דיברה בעבר על חוסר הרצון שלה לחזור לסרטים, בראיון שעשתה עם המגזין "New You", בניסיון להסביר מה הפך אותם להצלחה עולמית: "היה משהו כל כך נכון ומיוחד בתקופה הזאת. אני לא חושבת ש'היי סקול מיוזיקל' עשה אותנו מי שאנחנו, להפך – אנחנו עשינו אותו כל כך טוב, וזה בגלל הקשר המדהים שהיה בין כל השחקנים והצוות".

"היי סקול מיוזיקל" שודר לראשונה בשנת 2006 בערוץ "דיסני", והפך שמות אנונימיים כמו זאק אפרון וונסה הדג'נס לכוכבים של ממש בשמי הוליווד.