אין כמו גיבורי-על כדי להוסיף כיף לחיים העלובים והמסכנים שלנו, וממש עוד שניה בערך מגיע הנציג החדש שיעשה כיף מטורף לעולם שלנו – שהאזאם!

אז לפני שלא יהיה מקום בבתי הקולנוע לקסם הזה, הנה קצת פרטים על מאחורי הקלעים של הטירוף שהולך לשגע את כולכם.

1. אם לרגע חשבתם שסופרמן היה גיבור העל הראשון שפרגנו לו בסרט קולנוע, אז טעות! טעות אמרנו! שהאזאם, היה לגיבור העל הראשון מספר קומיקס שזכה לעיבוד קולנועי. כן, הוא הקדים את כולם! והוא גם בא לכל הסרטים שלו כי בתכלס הוא ילד בגוף של מבוגר. מטריד מאץ'?

2. מכירים את זה שאין לכם כוח לקום מהמיטה כי קפוא בחוץ? אז ביום הראשון של צילומי ההכנה לסרט, הטמפרטורה צנחה ל15- מעלות; הבנתם? מינוס! זה יותר קר מלגור במקרר! וכן, המעלות המשיכו לצנוח לאורך כל תהליך ההפקה. הכי שהאזפריזר.

3. לזאכארי לוי, הכוכב של הסרט, לקח בממוצע 20 דקות להיכנס לתלבושת גיבור העל שלו. לנו לוקח שעתיים להסתרק ועוד חצי שעה לבכות כי הג'ינס לא נסגר יותר.

4. כדי להתאים לתפקיד גיבור-העל, לוי התאמן שש פעמים בשבוע, ואכל לפי דיאטה המורכבת מ-35% חלבון, 55% שומן, ו-10% פחמימות לאיזון, עם כף שמן דגים כ"קינוח". אנחנו נחים שש פעמים בשבוע ואוכלים לפי דיאטת סופגניות שלא נגמרת.

5. כשלא שיחק את גיבור העל, אחת מפעילויות הפנאי האהובות על זאכארי לוי, הייתה לשחק "סופר-מריו". בזמן הפנוי שלנו, אנחנו ממלאים את האמבטיה במרק.

6. כדי לתפוס את הגלגל הענק בסצנות הפסטיבל בסרט, הצלם הראשי של "שהאזאם", מקסים אלכסנדר, יחד עם צוותו, השתמשו בשבע מצלמות שונות.

7. הפסלים אשר מייצגים את שבעת החטאים פוסלו על ידי אמנים שהשתמשו במרקמים כמו עץ ועור פיל כדי לתת לכל חטא מראה ייחודי. או כמו שאומרת מעצבת ההפקה - "כל אחד מהם יפהפה – בדרכו המכוערת והמפחידה". שזה משפט שאנחנו שומעים בכל דייט! כושל..

8. על מנת ליצור את האורות האדומים המאיימים היוצאים מן הפסלים, צוות הצילום ערך בדיקות אור רבות, אך בסוף מרוב ייאוש, הבינו שהאור צריכים לבוא מבפנים, על כן הכניסו לתוך כל עין של פסל מכשור פצפון שיעשה זאת. אם היו שואלים אותנו היינו משתמשים בחתולים שלנו, כי הם צאצאיו של השטן, והעיניים שלהם אדומות בקטע מקריפ טבעי.

9. בסצנה בה שהאזאם מגיע להציל אוטובוס עירוני הנופל מגשר, צוות ההפקה השתמש בכמות לא קטנה של אוטובוסים שונים, שכל אחד היה במצב מתפורר אחר! בינתיים אנחנו מחכים כבר שעתיים לקו 82 לרמת גן. מישהו? טרמפ? מונית? הלו??

10. תבינו משהו חשוב שיכה בכם בהמשך החיים - הגוף שלנו הוא אקורדיון. עם כל סופגניה באה עוד סופגניה ואז בכי - ובכי מרזה, וככה הגוף שלנו משתנה. וגם הגוף של השחקן הראשי השתנה לא מעט לאורך תהליך הצילום, מה שגרם לצוות לעבוד קשה ולהתאים את החליפה כל פעם מחדש, עם כל דונאט שהצטרף בדרך.

11. לדמותו של המכשף יש מטה בו הוא משתמש על מנת להעביר את כוחותיו לבילי בטסון. צוות ההפקה היה צריך לעצב ארבעה מוטות שונים. למה? אנחנו לא רוצים להאשים אף אחד, אבל כנראה מישהווווו כאן אהמ אהמ שהאזאם, כנראה לא יודע אחריות מהי, וכן - השארת את המפתחות לבית שוב בגלימה שלך. אז בהצלחה!

יאללה, מי מוכן לסרט??? איזו התרגשות!