היסטריה: חמישה חודשים אחרי פרישתו של זאין מאליק מוואן דיירקשן, אנו מקבלים רמז ממשי ראשון לקריירת הסולו הממשמשת ובאה שלו!

כבר שמענו את זאין שר גרסת כיסוי ללהיט "No Type" של ריי סרמורד, אבל עכשיו הוא לוקח את זה לשלב הבא עם קליפ עצמאי. הקליפ דלף ממש לפני כמה רגעים, כנראה בעזרתו היזומה של המפיק נוטי בוי איתו זאין משתף פעולה בחודשים האחרונים, וזאין נשמע ונראה בו פשוט מעולה.

הקליפ המלא, שצולם כנראה עוד טרם לעזיבתו את הלהקה, עוד לא דלף, אבל הקטע הבא מתפשט בטוויטר כמו אש בשדה קוצים. נראים בו גם בהופעת אורח צמד ההיפ-הופיסטים האנגלי Krept and Konan, כמו כדי לתת לעניין את החותמת הסופית: שכחו מזאין שהכרתם, והתכוננו לעולם חדש לגמרי.

עדכון: נראה שעל הדלפתו של הקליפ אכן אחראי נוטי בוי, שיחסיו עם זאין כנראה לא דבש כמו שחשבנו. "תפסיק להעמיד פנים שאנחנו חברים", הטיח בו זאין בטוויטר, "אף אחד לא מכיר אותך". הוא המשיך וכתב: "מישהו למד איך להעלות וידיאו. אולי עכשיו הוא צריך ללמוד להפעיל את השכל שלו", ואף כינה אותו "רמאי".

נוטי בוי עוד לא התייחס לפרשה באופן ישיר, אבל בציוצים האחרונים שלו אכן ניתן לראות רמזים אליה. "עסקי ה'מוזיקה' מלמדים אותך את הטריקים אבל אף פעם לא את האמת. אתה יודע מי אתה", צייץ, והוסיף: "אל תנשוך את היד שמאכילה אותך".

האם זהו סופה של ידידות מופלאה, או שכל העניין היה רק אשליה מלכתחילה?