מה קונים לנסיך שיש לו הכל? הבעיה הקשה הזאת עומדת בפני המזומנים להטבלתו של הנסיך לואי מקיימברידג', בנם השלישי של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, אבל נראה שדווקא דוד הארי מצא את המתנה המושלמת. אחד מחבריו של הנסיך הארי אמר ל"סאן" כי הארי קנה לאחיינו הקטן מהדורה ראשונה של ספר הילדים "פו הדוב" מאת א.א מילן.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

A post shared by Burnside Rare Books (@burnsiderarebooks) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

"אחד הזיכרונות המאושרים של הארי מילדותו הוא שאמו הייתה מקריאה לו סיפורים לפני השינה", אמר החבר. "דיאנה אהבה את ספרי הילדים הקלאסיים ולהארי היה רעיון נהדר להתחיל לאסוף ספרייה קטנה של מהדורות ראשונות של ספרים, שלואי, שרלוט וג'ורג' יוכלו ליהנות מהם כשיגדלו קצת. בהתחלה הוא רצה לקנות מהדורה ראשונה של 'מבעד למראה ומה אליס מצאה שם' של לואיס קרול, אבל המחיר היה 24 אלף פאונד אז הוא החליט ש'פו הדוב' מתאים יותר".

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

החבר הוסיף שספר הילדים החביב על הנסיך וויליאם היה "רובינזון קרוזו" ואילו הארי אהב את כל הספרים של א.א מילן. "הסאן" מעריך שהארי קנה מהחנות הלונדונית Peter Harrington, המתמחה בספרים נדירים ומהדורות ראשונות, את המדורה שפורסמה ב-1926 של "פו הדוב" – מהדורה שכללה 30 אלף עותקים – ושילם תמורתה כ-8,000 פאונד (כ-39 אלף שקל). לצערנו, העיתון לא כתב אם מייגן מרקל שותפה למתנה.