לא, לא נמאס לנו מהקרדשיאנס. אחרי שהתעמקנו בחדר הילדים של שיקאגו, התינוקת החדשה של קים וקניה, והתרגשנו מזרי הפרחים שקיבלה קיילי ג'נר לכבוד הלידה של סטורמי, הגיעה תורה של קלואי קרדשיאן. אמנם קלואי ובן זוגה הכדורסלן טריסטן תומפסון מצפים לילדם הראשון, אבל הפעם לא מדובר בחדר ילדים אלא בחדר קולנוע הפרטי והמפואר.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

לתמונה אחראי מרטין לורנס בולארד, מעצב הפנים החביב על נשות משפחת קרדשיאן ועל סלבס בכלל. בולארד האנגלי עיצב את בתיהן של קלואי וקורטני קרדשיאן ושל אחותן קנדל ג'נר. חדר ההקרנה כולל מסך המתפרש על קיר שלם ומעוצב כולו בצבע קרם-כסוף בטקסטורות שונות ומרופד בשטיח עבה. ספת קטיפה ענקית ממלאת כמעט חצי מהחדר ומעליה תלויה תמונת עירום ענקית של קלואי. עוד ניצבים בחדר שני כיסאות קטיפה מוארכים (שזלונג) עם שמיכות מפרווה מלאכותית וביניהם גליל מתכתי לכיבוד. מנורות הקיר מספקות אור מעומעם. "קוקו מביאה את הנוחות לרמה חדשה!", כתב בולארד.

A post shared by Martyn Lawrence Bullard (@martynbullard) on

 

קלואי גרה בקלבסס, עיר אמידה במחוז לוס אנג'לס, לא רחוק משאר בני המשפחה, בבית שרכשה מג'סטין ביבר בסכום המוערך ב-7.2 מיליון דולר. שטח הבית הוא כ-920 מ"ר. הבתים של קורטני וקלואי צולמו ב-2016 ל-Architectural Digest. המגזין מתאר את סגנון הבית שעיצב בולארד לקורטני כ"ים תיכוני" ומפרט שהוא כולל נברשות ואריגים בעלי טקסטורות מגוונות.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

מגזין Elle Decor תיאר את סגנונו של בולארד כ"זוהר הוליוודי פוגש אקזוטיקה אתנית". הוא זכה בפרסים נחשבים, הבתים שעיצב מופיעים במגזיני העיצוב היוקרתיים והוא מככב בתוכנית ריאליטי משלו.

A post shared by Martyn Lawrence Bullard (@martynbullard) on


A post shared by Martyn Lawrence Bullard (@martynbullard) on

מלבד בתיהן של הקרדשיאנס עיצב בולארד גם את בתיהם של כריסטינה אגילרה, אווה מנדז וטומי הילפיגר וכן בוטיקים של ג'ימי צ'ו ומסעדות יוקרה ברחבי העולם.