גבר שהתאכסן בבית מלון בארצות הברית גילה מציאה מפתיעה מאחורי הטלוויזיה בחדרו: חבילת שטרות בסך 480 דולר (כ-1,600 שקל), כך נכתב ב-YAHOO NEWS. "מצאתי 480 דולר במלון לפני 10 דקות... עשיתי צ'ק אין בבוקר", כתב הגבר בקבוצת פייסבוק, והוסיף תמונה של השטרות מאחורי מסך הטלוויזיה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הצצה לדירת הגג היפהפייה של שף ישראל אהרוני

>> זה מה שכולם קנו לבית בעקבות הקורונה. גם אתם? 

"למה זה לא קורה לי אף פעם?", כתב בתגובה אחד מחברי הקבוצה. כמה חברים אחרים הציעו שהאיש ידווח על המציאה לצוות המלון, כדי שאפשר יהיה לאתר אורחים שהתאכסנו בחדר בעבר ולגלות למי שייך הכסף. "הייתי לוקח את זה לקבלה כדי שיצרו קשר עם האדם שהתאכסן בחדר לפניך ויודיעו לו שהוא שכח את זה", כתב אחד הגולשים.

גולשים אחרים חשבו שהמציאה מעידה על כך שהחדר לא נוקה היטב. "צוות הניקיון היה אמור למצוא את זה מיד... גורם לי לתהות אם החדר באמת נקי", כתבה אחת הגולשות. לעומת זאת, אחרים טענו שאין סיבה לנקות מאחורי מסך הטלוויזיה בכל פעם, ושצוותי הניקיון לא נדרשים לעשות זאת.

חדר מלון, טלוויזיה (צילום:  Norman Chan, Shutterstock)
צילום: Norman Chan, Shutterstock

"אני תמיד מסתכל מתחת למיטות בחדרי מלון, בעיקר כדי להעריך את מידת הניקיון. בדרך כלל יש שם רק סוכריות M&M's ובוטנים, אבל פעם מצאתי שעון קרטייה בשווי 10,000 דולר", כתב אחד מחברי הקבוצה. השתכנענו – עכשיו גם אנחנו נחפש אוצרות בחדרי המלון.  

החפצים המלוכלכים ביותר בחדרי מלון

שלט רחוק: זכרו שלא כל האורחים מקפידים לרחוץ ידיים אחרי השימוש בשירותים, ומיד אחר כך הם מתחילים להעביר ערוצים. הפתרון: הכניסו את השלט לשקית פלסטיק. הידיים שלכם יישארו נקיות והיא לא תפריע לכם לזפזף.

כיסאות ושולחנות: הריפוד והמילוי עשויים לעתים מחומרים שקשה לנקות אותם, והכיסאות מנוקים לעתים פחות תכופות ופחות ביסודיות מאשר המצעים והמגבות. גם שולחן הכתיבה במלון לא נקי מספיק בדרך כלל.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הרשמו לניוזלטר של living

וילונות: כדי לנקות וילונות נדרשת לא מעט עבודה – להסיר אותם, לכבס ולתלות בחזרה. צאו מנקודת הנחה שהווילונות בחדרכם לא נוקו זמן רב.

דלי קרח: זה מגעיל, אבל עובדי מלונות מספרים שלא מעט פעמים אורחים הקיאו לתוך דלי הקרח. פשוט אל תשתמשו בו.