פחות מחודש עבר מאז לידתו של ארצ'י האריסון מאונטבאטן וינדזור והוריו, הנסיך הארי ומייגן מרקל, החליטו שצריך להמשיך את השיפוצים בפרוגמור קוטג'. בני הזוג עברו לבית הנמצא בווינדזור בתחילת אפריל לאחר שיפוצים שנמשכו כשלושה חודשים. פרוגמור קוטג' היה מחולק לכמה יחידות דיור ששימשו את עובדי טירת וינדזור הסמוכה, ובמהלך השיפוץ הפך לבית ובו חמישה חדרי שינה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> דירת גלריה ביפו עברה מהפך מוחלט

>> אבא מרשפון בנה בריכה פרטית ב-3,100 שקל

עכשיו קיבלו הדוכס והדוכסית מסאסקס אישור מהמועצה המקומית לשפץ את הבית מבחוץ וכן להוסיף דלתות וחלונות. גם הגנים שסביב הבית ישופצו ותותקן בהם תאורה. הוצאות השיפוץ החדש – כמו הוצאות השיפוץ הקודם, שעלה כ-3 מיליון פאונד (14 מיליון שקל) – ישולמו על ידי כספי המסים המועברים למשפחת המלוכה, ובני הזוג ישילמו על הריהוט ועבודות הגננות. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Royal Windsor UK (@royalwindsoruk) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by TheSussexTeam (@thesussexteam) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

"הדוכסית מאוד מעורבת בפרויקט ורצתה שהעיצוב הסופי יהיה מושלם בשבילם ובשביל ארצ'י, לכן הם הזמינו שוב את העובדים", אמר מקור ל"דיילי מייל". "אבל זה לא הכל, עכשיו הזוג רוצה לשפץ גם את הגן. תאורה היא מרכיב מפתח, לא רק בגלל היופי אלא גם מסיבות של אבטחה".

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by John Yunis (@johnyunis) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by DKF (@graciousopulence) on

פרוגמור קוטג' נבנה בשנות ה-80 של המאה ה-17. במסגרת השיפוץ הותקנו בו בידוד אקוסטי ב-50 אלף פאונד (כ-240 אלף שקל), כולל חלונות עם שלוש שכבות של זגוגיות, ומערכת לייצור אנרגיה ירוקה, גם היא בעלות של 50 אלף פאונד, שתספק חימום, מים חמים וחשמל. מלבד זאת כלל השיפוץ גם הוספת קמינים, גרמי מדרגות ורצפה צפה. לקראת לידת בנם הבכור בחרו בני הזוג פלטת צבעים מונוכרומטית הכוללת גוני לבן ואפור לחדר הילדים, והקפידו על שימוש בצבעים אורגניים ללא מרכיבים מהחי.