בדיוק כמונו, גם גל גדות נשארת בימים אלו בביתה. בפוסט שפרסמה אתמול באינסטגרם כתבה וונדרוומן: "להישאר בבית זה כוח העל שלי ושלכם! בבקשה שמרו על עצמכם, על היקרים לכם ועל כולנו. אסור להתייחס למצב הזה בזלזול. ככל שכולנו נישאר בבית מהר יותר, ונשמור על עצמנו שלא נידבק בנגיף הקורונה המידבק מאוד, כך נוכל לחזור מהר יותר לחיינו ללא אובדן חיי אדם".

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

 >> צפון הארץ: המכולה הפכה לבית מטריף

>> נגיף הקורונה: זאת הפעולה הכי חשובה שצריך לעשות עכשיו בבית

למילים החשובות האלה גדות הוסיפה תמונה שלה וחשפה לראשונה את חדר הארונות בביתה. למעשה נראה שמדובר בשני חדרים ובהם ארונות, מגירות ומדפים לאורך הקירות, וקיר אחד שכולו מחופה מראה. מאחורי גדות אפשר לראות חולצות תלויות מסודרות לפי צבעים. החלל מעוצב בגוונים טבעיים, עם רצפה מחופה עץ, קירות בגוון בז', ארונות בהירים ושטיח בצבע תואם על הרצפה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

בתחילת החודש גדות פרסמה תמונה נוספת שנראה שצולמה בביתה וכתבה: "יום ראשון שמח עם הנשים הקטנות שלי. כל כך שמחה שהן חיות בתקופה המדהימה הזאת של צמיחה וכוח של נשים. הן נולדו לעולם שבו שום דבר לא בלתי אפשרי בשבילן ושום דבר לא יעמוד בדרכן להשיג את מטרותיהן. אני אדאג לזה". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

 

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

בחלל החמים אפשר להבחין במסך טלוויזיה ומתחתיו ספסל עץ במראה גושני ועליו שתי כריות בהירות. על הרצפה פרוש שטיח בהיר עם דוגמת מעויינים בשחור ובצד ניצב סל אפור קלוע. על הספה או ההדום שמול גדות אפשר להבחין במגש עץ, אגרטל עם פרחים ומה שנראה כמו המשחק Women Who Dared הכולל 32 קוביות, על כל אחת מהן תמונה של אישה ידועה מההיסטוריה, ציטוט שלה ותיאור של חייה. אהבנו.