בין הסלבריטאים הרבים שנרתמו להסברה הישראלית בתקופת המלחמה גם השחקנית, הדוגמנית והיזמית יובל שרף, שלאחר ה-7 באוקטובר הוצף חשבון האינסטגרם שלה בסרטוני הסברה ופעילות למען ישראל. שרף בת ה-38 היא אשתו של הזמר והיוצר שלומי שבן, 47, ואמם של נור ולוקא, בני 9 ו-5. המשפחה מתגוררת במרכז תל אביב, אומנם בדירה לא חדשה בכלל, אבל הנגיעות הסטייליסטיות שלה ניכרות לעין מהסרטונים של בני הזוג. קחו למשל את כיסא הפסנתר, את מזנוני הווינטג' מעץ או אפילו את השנדליר בסלון, שהופכים את המגורים מעוד דירה תל אביבית לקופסת הפתעות מעניינת במיוחד.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> ת"א: העמודים בדירה היו אילוץ והפכו להזדמנות

>> 2024: שולחנות הקפה היפים והנכונים לסלון שלכם

 

לפני כחצי שנה התראיינה שרף למאקו וסיפרה שהיא ושבן נמצאים בתקופה מדהימה בזוגיות. "אינטימיות זה דבר שצומח כשאתה נמצא עם בן האדם שאיתו אתה צריך להיות". הם עברו משברים וטיפולים זוגיים, פירקו למשברים את הצורה, "הוציאו את המוגלה" ונרפאו. "אם לא היו לנו משברים, זה היה ממש מוזר בעיניי. הייתי אומרת עלינו, 'אוקיי, או שהם ממש מנותקים או שאין ביניהם שום מערכת יחסים'. אני נורא גאה בנו על הצוות שאנחנו, על ההורים שאנחנו, החברים שאנחנו והמאהבים שאנחנו".

יובל שרף ושלומי שבן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יובל שרף)
יובל שרף ושלומי שבן, אוקטובר 2018 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יובל שרף

בכניסה לבית שטיח קש עגול בצבע טבעי, ואת פתחי החלונות ברחבי חלל המגורים מכסים וילונות לבנים קלאסיים. שולחן אוכל עגול ורחב עם נימים משויישים ורגל מרכזית משמש לאכילה, ציור ועבודה עם לפטופ, וסביבו כיסאות כהים. מול השולחן הפסנתר המשפחתי, שמשמש את שבן והילדים. הכיסא שלו הוא כאמור פיס בפני עצמו, סטול אדוארדיאני עשוי עץ ומרופד בריפוד צהוב חרדלי. הקיר הסמוך צבוע ירוק ותלויים עליו תמונות ממסוגרות בלבן, שמבליט את נוכחותן. על הקיר נשען מזנון וינטג' מעץ, שעליו שלל פריטי נוי.

יובל שרף ג שולחן אוכל רגל אחת (צילום: מתוך הסטורי)
צילום: מתוך הסטורי

 

@yuvalscharf_46 מתגעגעת למסגרות לילדים! #עדימתי#אוגוסט23#חופשתקיץ #summrtime ♬ Dad jokes with TikTok Terry - Terry Turner
 

הספה בסלון אפורה כהה ועליה מפוזרות כריות בצבעוניות שקטה של טורקיז ולבן-אבן. אוצרות נוספים מצאנו בדמות זוג כורסאות שמשלבות עץ ונירוסטה ונחות על שטיח בז' מעוינים עם סיומת פרנזים. שולחן הקפה עגול, נמוך ומינימליסטי בשחור. הפוף הלבן משמש את הילדים למנוחה וצפייה בטלוויזיה, שתלויה על הקיר ומתחתיה מדף לבן לשלטים. במרחב האירוח פרוס גם שטיח אתני בגוונים של בורדו, שמתאים לסטייל התקופתי של הבית, וברקע פרוסה על כל הקיר מערכת מדפים ומזנון וינטג' מעץ, עמוס ספרים ותמונות ממוסגרות. נברשת קריסטל מאירה את חלל הסלון, ומידוף בסגנון וינטג' משמש כמחיצה בין אזורי האירוח.

יובל שרף ג שולחן אוכל רגל אחת (צילום: מתוך הסטורי)
צילום: מתוך הסטורי

@yuvalscharf_46 Relate??@NoaHendin ♬ original sound - Darryl Prendergast

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Yuval Scharf (@yuvalscharf46)

 

@yuvalscharf_46 Proud of myself #momtok#momlife#keepitcool#אמאטוק ♬ Applause Loud Cheering Crowd Sound Effects - Power Ambient Music Therapy

יובל שרף ג שולחן אוכל רגל אחת (צילום: מתוך הסטורי)
שולחן שיש בפינת האוכל | צילום: מתוך הסטורי

@yuvalscharf_46

הפתעת אורח באמצע צילום אודשן

♬ original sound - yuvalscharf_46

 

@yuvalscharf_46

Working on it

♬ money trees -

 

@yuvalscharf_46 Why I’m so tired?! #momlife#lovebeinginbed ♬ original sound - Ian Asher

יובל שרף מזנון ליד הסלון (צילום: מתוך הסטורי)
צילום: מתוך הסטורי

יובל שרף ג שולחן אוכל רגל אחת (צילום: מתוך הסטורי)
צילום: מתוך הסטורי
 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Yuval Scharf (@yuvalscharf46)

 

המטבח המשפחתי לבן עם ארונות עליונים וידיות נירוסטה, וגם המקרר בנירוסטה. משטח העבודה הירוק מתכתב עם חיפוי פסיפס בגוונים של ירוק-צהוב, שהופך את החלל לחי ושמח, ממש כמו הווייב המשפחתי שמשתקף בחשבונות של שרף.

מציצים יובל שרף (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם
 

@yuvalscharf_46 And I still don’t get it. Drop me a comment if you get it. Good luck to all those mothers out ther #momslife #motherhood ♬ original sound - Dujon Anderson