כמעט כל סרטון מרגש שראיתם בתקופה האחרונה, שמעתם ככל הנראה בליווי השיר "לצאת מדיכאון" של יגל אושרי. מילות השיר נחרטו במוחם של רבים כל כך: "עוד יבואו ימים טובים, אני מבטיח | גם בשעות החשוכות של הלילה, תמיד יהיה כוכב אחד קטן שיאיר לך את עצמך, את הדרך הביתה, תמיד זה הכי חשוך לפני הזריחה | מיליון רכבות דוהרות עד אוסטרליה, מחפש רחוק את מה שנמצא לך מתחת לאף |  כל מכשול זה מדליה, קם ונופל אבל בדרך שלך".

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> השרון: וילה מודרנית לרווק ולמשפחה שתגיע, אמן

>> כך הפך קיבוץ שפיים לבית של מפוני כפר עזה

 

השיר יצא לפני כשלושה חודשים, והגיע במהרה למקום הראשון בהיטליסט - מצעד המוזיקה של ישראל עם חשיפה עצומה. "אני יושב וקורא בלילה את ההודעות ולא מאמין כמה שיר יכול לגעת באנשים, ואני מודה על הזכות הזאת יום יום", כתב בחשבון האינסטגרם שלו. אפילו "הפשוטע" הקדישה לשיר מם אסקפיסטי לימי מלחמה אלה.

מציצים לבית של יגל אושרי, פוסט של הפשוטע על השיר "לצאת מדיכאון" (צילום: אינסטגרם הפשוטע)
הפוסט שהעלתה הפשוטע | צילום: אינסטגרם הפשוטע

מאז שהתחילה מלחמת "חרבות ברזל" יגל אושרי - מוזיקאי וכוכב טיקטוק, שר למפונים, מעלה את המורל לחיילים ולפצועים בבתי החולים ומתמלא בעצמו מהעוצמות, כשמאחוריו תמיד ניצבת משפחתו. הוא בן 23, שר מגיל 15 ומתגורר עם הוריו ושני אחיו במושב אליכין. בראיונות בעבר הוא הצהיר שחשוב לו שיכירו את אופיו ואת בני המשפחה שלו, זו הסיבה לכך שהם מככבים בתוכן המשעשע שהוא מייצר ברשתות החברתיות. 

עם אמו אילנית (שהוא מגדיר "המלכה של הבית") והאחים לידור ולירן:

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@yageloshri1)

בכניסה לבית המשפחה, ובקירות נוספים בחלל הציבורי, מודבק טפט עם דוגמת עיגולים, וקיר הטלוויזיה הבהיר והמשופע בנוי מגבס עם כמה נישות שמשמשות גם לדקורציה. ספה צהובה קטנה מושכת את תשומת הלב בסלון, ומותאמות לה מנורות צמודות תקרה בנגיעה של צהוב מעושן. וילון לבן קלאסי סוגר את הוויטרינה ומחמם את החלל נטול השטיח, שבו עומדת גם ספה דמוית "באבלס" כחולה-אפורה עם הדום תואם. על הספה פזורות כריות בצהוב ובצבע הספה. שולחנות הקפה העגולים עשויים זכוכית וממוסגרים בפסי פליז. סך הכול מעין משחק צבעים סלוני משלים, עם יד מכוונת ומודעת היטב לביצוע. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@yageloshri1)

 המטבח עמוס בארונות מעץ במראה כפרי והוא הממלכה של אמא אילנית, לה הקדיש אושרי פוסט וכתב שהבישולים שיוצאים מהמטבח שלה לא מביישים את השפים הגדולים. קשה לפספס אותה ואת השיער באדום אש שלה כשהיא משתפת אתו פעולה בסרטונים ומערכונים מול המצלמה במטבח, כשברקע השיש הבהיר וידיות הארונות מנירוסטה. בהמשך המטבח שולחן אוכל אובלי לבן בדוגמה משוישת, עם כיסאות מרופדים, שמשמש את המשפחה לארוחות ואירוח. מעל השולחן מקבץ מנורות תלויות, ועל הקיר העליון של פינת האוכל קולאז' מרשים של תמונות משפחתיות. בפינת האוכל גילינו גם טפט לבן במראה בריקים.

@oshri.family לא עושים עסקים עם משפחה #יגלאושרי ♬ צליל מקורי - Yagel oshri

 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@yageloshri1)

  

מציצים לבית של יגל אושרי (צילום: האינסטגרם של יגל אושרי)
צילום: האינסטגרם של יגל אושרי
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@yageloshri1)

 

ליד המדרגות המובילות לקומה התחתונה והעליונה מוקדש אזור מגודר לכלב המשפחתי.

@oshri.family אני בכור מדי למשימות האלה, הערתי את לירן. #יגלאושרי ♬ לקום - Kevin Rubin & Ella Lee

אושרי מעיד על עצמו בסרטונים שהוא שומר כשרות ומניח תפילין. הוא מנגן ושר את שיריו בחדר שבו גג משופע, מדבקות קיר שחורות מקשטות את הקירות ותאורת לד סגולה מוסיפה אווירה צעירה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@yageloshri1)

 השיתופים הרבים של יגל מלמדים שיש לו גם כישרון משחק לא רע בכלל, וכך גם לאחים הצעירים שלו לידור ולירן, שמשתפים פעולה בהנאה עם סרטונים שמזכירים שוב ושוב זכויותיו בתור הבן הבכור בבית.

@oshri.family מוקדש לכל הבכורים שבינינו. #יגלאושרי #אחים ♬ צליל מקורי - Yagel oshri

בסרטונים שמצולמים בחצר המשפחתית נראים דק, דשא מלאכותי, רהיטי חוץ מקש וציליות שמסוככות מזוויות השמש. עם כל הפאן הזה בבית, אנחנו מקווים שאושרי לא מזניח את העבודה על השיר הבא שלו, כי אנחנו פה  בציפייה. רק שיהיה בשמחות.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@yageloshri1)

 

@oshri.family אתם לא מבינים כמה זמן לקח לי לשכנע אותו לשיר איתי.. #יגלאושרי #לצאתמדיכאון #לירןאושרי ♬ Speed dikaon - Yagel oshri songs