אם יש משהו שמוציא אותנו מהכלים, זה לשטוף כלים. אבל תודו שהכי מעצבן זה הכלים הגדולים, סירים, תבניות שאם מכניסים אותם למדיח, הם תופסים המון מקום.

בדיוק כאן נכנס מדיח הכלים של ווירלפול, עם מערכת הפאואר קלין המאפשרת הכנסה גמישה של כלים רבים וגדולים, באופן החוסך מקום ומשאיר המון מקום לשאר הכלים, הכל בצריכת המים הנמוכה ביותר של עד 6 ליטרים, ועם תכניות מותאמות שידאגו שהלכלוך ירד ביסודיות.

אין תמונה
32 מתזים הממוקמים בגב המדיח

אין תמונה
מדיח כלים רגיל. כלים גדולים תופסים שליש מהמקום

טכנולוגיית ה- POWERCLEAN: יותר מקום, יותר עוצמה

מערכת הפאואר קלין הינה מערכת נוספת של 32 מתזים הממוקמים בגב המדיח, כך שניתן להעמיד את הכלים הגדולים בדיוק כמו צלחות, כאשר הם פונים לגב המדיח. כך, מתאפשר מצד אחד להכניס כלים גדולים במיוחד, כמו סירים ותבניות אפייה וכך גם מפנים מקום רב בסלסלה התחתונה ומצד אחר משפרים משמעותית את תוצאות הניקוי ומסירים מהכלים לכלוך קשה שאינו מתנקה בקלות.

מדיחי הכלים בעלי טכנולוגיית החוש השישי מזהים את רמת הלכלוך באופן אוטומטי (Auto Program), באמצעות סנסורים ייחודיים הנמצאים במדיח הכלים, אשר יודעים לזהות את רמת הלכלוך ולהתאים את סוג ההדחה, הזמן והטמפרטורה שיביאו לתוצאות ניקוי אופטימליות ובכך להשיג חיסכון של עד 50%**  באנרגיה, במים ובזמן.

החידוש בטכנולוגיה זו בשילוב החוש השישי, הוא גם בהתאמת עוצמת המים היוצאים ממערכת ההתזה לרמת הלכלוך של הכלים, כך שכאשר הכלים מלוכלכים יותר, המתזים מוציאים את המים בלחץ גבוה יותר. העיקרון המרכזי מאחורי טכנולוגיית החוש השישי הייחודית של Whirlpool, מיועד לתת לך עזרה אמתית ולהפוך כל משימה לקלה ככל האפשר, תוך ניצול מרבי וחיסכון של משאבים ומתן התוצאות הטובות ביותר.

בדיוק כמה שצריך ולא טיפה אחת יותר

מדיחי הכלים של Whirlpool מבטיחים ביצועי ניקוי מעולים, ללא קשר לכמות הלכלוך וסוג הכלי שתרצו לנקות, תוך חיסכון מקסימלי באנרגיה. מדיחי הכלים בסדרת החדשה של  Whirlpool, מגיעים בעיצוב חדשני ומודרני ומאובזרים  בטכנולוגיות מתקדמות ובכל החידושים האחרונים. הכל במטרה לעשות לכם את החיים קלים יותר, ובצריכת מים נמוכה במיוחד של 6 ליטרים בלבד.

אין תמונה
עיצוב חדשני ומודרני

אין תמונה
חיסכון מקסימלי באנרגיה

בסופו של דבר, יש מדיח כלים ויש מדיחי כלים של ווירלפול עם טכנולוגיית ה-POWERCLEANמגוון טכנולוגיות ותכניות שכולם יחד מבטיחים שלא יישאר שום לכלוך על הכלים שלכם.

אז איך זוכים במדיח הכלים המעולה הזה?

קראו את הכתבה, או צפו בסרטון ההדרכה, ענו על השאלות, כתבו לנו סיפורים מצחיקים ומקוריים על ההכנות לפסח ווירלפול יסדרו אתכם עם מדיח לחג  בהצלחה!

חמישה מדיחי כלים של ווירלפול דגם 6342 נירוסטה/לבן מחכים לגולשים שיענו נכון וישלחו את הסיפורים הכי מקוריים, מצחיקים או מרגשים.

 *בכפוף לתקנון