באינסטגרם של עדן בן זקן מופיע צילום אחד ויחיד של חדר התינוקות של בנה מישל: חדר גדוש בדובונים חמודים אבל בפלטת גוונים רגועה שמונעת עודף מתיקות. התמונה היחידה הזאת הספיקה לנו בשביל לרצות לברר עוד, ובעיקר - כמה יעלה לכם ליצור אצלכם בבית חדר ילדים קסום כזה?

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> רק 2 מרכיבים: טיפ היסטרי לניקוי הרצפה

>> דמי מור פרסמה תמונות של הבית. הגולשים הבחינו בפרט מטריד

החדר מעוצב כולו בקולקציית פרימיום לתינוקות מבית המותג Flybyfly, שהדובי הוא סימן ההיכר שלו. במותג מספרים לנו שעדן התלבטה במשך זמן רב בין שלוש קולקציות - הכחולה, הלבנה וקולקציית האבן - ובסופו של דבר בחרה בקולקציית האבן כדי לשמור על קו עיצובי אחיד וקלאסי. הקולקציה כוללת מאות מוצרים, מתוכם בחרה חן פינטו, בעלת המותג והמעצבת הראשית, את הפריטים שישלימו את החדר של מישל. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

תודה ל @flybyfly_officiall שעזרו לי להגשים חלום ❤️

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on

 

חדר תינוקות - 1 (צילום: FLYBYFLY)
צילום: FLYBYFLY
חדר תינוקות - 3 (צילום: FLYBYFLY)
צילום: FLYBYFLY
חדר תינוקות - 1 (צילום: FLYBYFLY)
צילום: FLYBYFLY
חדר תינוקות, ג - 3 (צילום: FLYBYFLY)
צילום: FLYBYFLY
חדר תינוקות, ג - 4 (צילום: FLYBYFLY)
צילום: FLYBYFLY

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

אנחנו לא יודעים כמה עלה החדר לעדן - שכאמור פרגנה למותג בתמונה שחלקה עם 792 אלף העוקבים שלה - אבל לכם חדר כזה יעלה 3,751 שקל. 

אז מה יש שם? על השטיח בחדר נמצא בייבי נסט, קן שינה שמשרה תחושת ערסול, מעודד שינה רגועה ומשמש גם כעריסה ניידת (499 שקל). עוד בחדר - אוניברסיטת פרימיום שהופכת לשטיח פעילות (440 שקל), דובי נדנדה (420 שקל), כורסת דובי (359 שקל), סל לכביסה או לאחסון צעצועים עם כיסוי דובי מנמנם (339 שקל), נחשוש צמה למיטה עם דובי ורעשן (420 שקל), שמיכה עם דובי תלת מימד (400 שקל), סדין דובי (129 שקל), מובייל דובי מכני מסתובב ומנגן (199 שקל), משטח החתלה בצורת דובי (169 שקל), כרית ראש אורטופדית (119 שקל), דובי לאחסון חבילת מגבונים (149 שקל), מנורת לילה מנגנת בצורת דובי (159 שקל).