בדיוק שנתיים חלפו מאז החתונה שאנה ארונוב התחתנה עם אייל אלגאוי, בן הזוג שהכירה בתוכנית הריאליטי "לאהוב את אנה", ובתחילת החודש נולד בנם, אדם. בדירה המעוצבת של הזוג במרכז תל אביב כבר חיכה לצאצא חדר שעוצב בעזרת אדריכלית נועה גבע, שכבר עיצבה את חדר השינה שלהם.  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Anna Aronov (@aronovanna)

"יש לי כמה דקות פנויות להראות את החדר של הבייבי שלנו", כתבה ארונוב בפוסט שפרסמה לאחר הלידה. "את האמת עיצוב החדר הזה הייתה סאגה אחת גדולה. התחלתי לעצב את החדר יחד עם נועה (שלא השארתי לה ברירה אלא הודעתי לה שהיא המעצבת) יחסית מוקדם ורגוע. לא רציתי את הלחץ והקושי של הסוף. ואז אבא שלי נפטר. הכל עצר ונדחה והרגיש לא חשוב. עבר זמן שוב נתתי פוש שנספיק לסיים עד הלידה והתחילה המלחמה, נועה מהדרום, הכל שוב עצר באמצע. אני בהריון סופר מתקדם, כבר חשבתי שנסיים את הכל אחרי. שיכנעתי את עצמי שגם אחרי זה ממש בסדר. אבל הספקנו!!! ממש בדקה ה-90 או יותר נכון בשבוע 39 ואיזה חדר מתוק ומדויק יצא. בול מה שדמיינתי: הוא נעים, רגוע, עם אנרגיה הכי מדהימה בעולם. אמן תגדל בו בריא ומאושר, תינוק שלי. אמא ממש השתדלה שיהיה לך הכי נעים בעולם".

חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
חציו התחתון של הקיר נצבע בירוק | צילום: נועה גבע
חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
צילום: נועה גבע

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> בדיוק בזמן: מצאנו מלון משוגע ביוון

>> נסו את זה בבית: הדבר הגאוני שהגולשת עשתה עם חומץ

"לאחר התהליך המדהים שהיה לי עם אנה ואייל בעיצוב חדר השינה שלהם, עיצוב חדר לתינוק החדש היה צעד מאוד מתבקש בעיני שלושתנו", מספרת גבע. "התחלנו את שלב התכנון יחסית מוקדם וברגוע כדי שלא ייווצר לחץ לקראת סוף ההיריון, אבל תכנונים לחוד ומציאות לחוד. אביה של אנה נפטר וכמובן שהכל עצר ונדחה בהתאם. לאחר מכן מבצע שומר חומות שיבש לנו שוב את הלו"ז. אבל ממש בדקה ה-90, בשבוע 39 להיריון, סיימנו ויצרנו את חדר החלומות לבייבי".

לפני שהוקדש לתינוק החדר שימוש לאחסון, ובני הזוג ביקשו להפוך אותו לחדר תינוק "לא ילדותי מדי, חמים ונעים", היא מספרת. "בחרנו בקונספט קלאסי – עיצוב שיוצר אווירה נקייה מצד אחד ומאוד חמה מצד שני. בחרנו בפלטת צבעים רכה המורכבת מגוון לבן בנגיעה של מוקה שבו השתמשנו למעטפת החלל, גוון ירוק לקיר המיטה - הקיר הדומיננטיבחדר, וגוני בז' וחום שמכניסים אליו המון רוך וחמימות. היה לנו חשוב להשתמש בחומרים טבעיים ורכים ולכן תלינו וילונות נשפכים חצי שקופים מבד פשתן איטלקי, ושילבנו שטיח בהיר והכי נעים למגע, ואלמנטים מעץ בריהוט, התאורה והאקססוריז". 

לעיצוב חדרי תינוקות גבע ממליצה להימנע מעומס בחלל. "אני ממליצה ליצור קיר דומיננטי אחד עם אלמנטים מיוחדים ולשמור על שאר הקירות יותר נקיים. במקרה שלנו, צבענו את הקיר שבגב המיטה בגוון ירוק ושילבנו אריחים בולטים שיוצרים מראה קלאסי. בחלקו העליון של הקיר פיזרנו מדבקות של עלים מצוירים בצבעי מים, ועליהם תלינו פרינטים שאהבנו עם מסגרות עץ", היא מתארת. 

חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
צילום: נועה גבע
חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
צילום: נועה גבע
חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
צילום: נועה גבע
חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
ארונוב ונועה גבע | צילום: נועה גבע
חדר התינוק של אנה ארונוב, ג (צילום: נועה גבע)
צילום: נועה גבע
_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של  living 

רשימת מכולת

אנחנו לא יודעים כמה שילמו על הפריטים ארונוב (שיש לה כמעט 360 אלף עוקבים באינסטגרם) ואלגבי (כמעט 17 אלף), אבל אלה המחירים הרשמיים.

מיטה - 2,190 שקל, שילב

שידת החתלה - 2,400 שקל, שילב

וילון פשתן עם מוט טבעות - 3,800 שקל, מיכל רזניק מעצבת וילונות

קיר ירוק (צבע וצביעה) - 2,000 שקל, דקור סטייל 

שטיח - 1,350 שקל, השטיח האדום

מדבקות קיר - 199 שקל לסט, בוסו סטיקרס 

מדפי עץ - 232 שקל ליחידה, רהיטי טבע 

מנורה - 345 שקל, איקאה

תמונות - 219 שקל ליחידה, פטיטסוואן 

שמיכה - 189 שקל, בר יופי של דברים

קוביית עץ - 75 שקל, בר יופי של דברים

זברה מעץ - 85 שקל, בר יופי של דברים