אם נתאמץ מאוד ונחפש טוב טוב, אולי נצליח לאתר את הילדים שמדי ערב פורשים למיטתם על דעת עצמם ובחפץ לב. כי בינינו, גם אנחנו כילדים תמיד רצינו למשוך את היום כמה שיותר. אז איך גורמים לזאטוטים לאהוב את המיטה שלהם ולזנק עליה כל לילה בכיף? סיפור לפני השינה, סדינים מדליקים או מנורה שמפיצה אור נעים - יכולים לסייע במשימה. אבל אין לנו ספק שגם כל אחת מעשר המיטות הנפלאות הללו הייתה עושה את העבודה. קבלו סקירה של מיטות שכל ילד היה היה שמח להירדם בהן, והאמת? גם אנחנו.

עוד באתר לעיצוב הבית:

שיגור נעים: להירדם בחללית

אם עבור ילדכם, השמיים אינם הגבול והם מתעניינים בטיסה לחלל, מלחמות בין כוכבים ועסקי תעופה באופן כללי, אז זוהי המיטה המושלמת בשבילם. מיטת הקומותיים בעיצוב חללית כוללת בנוסף למזרני שינה, גם אזור משחק בחלקה הקדמי, המתוכנן כתא טייס ומותאם לשני טייסים קטנים. את המיטה ניתן למצוא באתר Playhousedesigns של החברה האמריקנית,Tanglewood Design, מחיר: 5,865 שקלים.

מיטות ילדים, חללית,
שגר ושכח: מיטת חללית לחובבי התעופה | צילום: Tanglewood Design
למחנאי המתחיל: מיטת אוהל

בחיי כל משפחה מגיע השלב בו הסלון הופך לחניית לילה לאוהלים. לרוב מדובר באוהלים מאולתרים מקשירת סדינים, כריות ומקלות של מטאטאים. אנחנו מניחים שבדיוק בגלל זה עוצבה מיטת האוהל הבאה, שגורמת לילד להרגיש כמו באוהל אמיתי - מוגן מפני חיות הטרף שאורבות בחוץ. המיטה נסגרת ונפתחת בקלות בעזרת פיסת בד המוחזקת באמצעות שני מוטות. בנוסף, היא כוללת מזרון נשלף לאירוח וניתן להזמינה בשני צבעים – ירוק ולבן. ניתן להזמינה דרך האתר Cuckooland, מחיר: 5,240 שקלים.

מיטות ילדים, אוהל לבן,
ניתן לבחור אוהל בצבעים שונים | צילום: Cuckooland.com
לטפס על העץ: בית עץ בתוך הבית

זוהי המיטה האידיאלית לילדים שלא רוצים לחזור הביתה אחרי יום ארוך של משחק ברחוב. מיטת הקומותיים הזו מעוצבת כבית עץ פרטי ויכולה להפוך גם למיטת יחיד, כשהחלק העליון משמש כחלל למשחקים. את המיטה ניתן להשיג במגוון צבעים באתר Cuckooland, מחיר: 12,595 שקלים.

מיטות ילדים, בית עץ
בית קטן בחדר | צילום: Cuckooland.com
כיאה לנסיכה: מיטת ארמון

אם אתם ובתכם מחשיבים אותה כנסיכה המתגוררת ביער קסום, מלא בפרחים צבעוניים וחיות מחמד, אז כנראה שהמיטה הבאה תהלום אותה מאוד: מיטת הקומותיים הזו כוללת מדרגות עם מגירות אחסון, מגלשה שמעוצבת כמפל מים, אזור משחק וציור. גם היא ניתנת להתאמה אישית של גודל, צורה וצבע דך אתר PoshTots.

מיטת ילדים,, ארמון
מאובזרת במגלשה ובאזור משחק | צילום: PoshTots.com
לא הופכת לדלעת בחצות: מיטת כרכרה

המיטה הזו מתאימה לילדים חולמניים, כמו נעל זכוכית לסינדרלה: מיטת הכרכה בנויה מעץ ופיברגלאס עם חלל פנימי נעים ומרופד, וגם אותה תוכלו להשיג דרך אתר PoshTots ולהתאימה לגודל ולמידות החדר הנתון.

מיטות ילדים, כרכרה
רק שלא תשכח לחלוץ את הנעליים | צילום: PoshTots.com
להירדם במכונית ללא חשש שיעירו אותך

לכל הילדים חובבי מכוניות המירוץ והצעצוע ולאלו שכבר החליפו את הבימבה באופניים עוצבה המיטה הזו, בצורת מכונית מירוץ. את מיטת המכונית ניתן להזמין בגוונים שיכולים להתאים גם לבנים וגם לבנות והיא כוללת תאורה קדמית, חלונות, גלגלי מגנזיום ובלמי דיסק מחורצים בעיצוב מוקפד. את הדגם ניתן להשיג בדרים לנד חדרי ילדים, מחיר: 4,500 שקלים.


מיטות ילדים, מכונית,
אין צורך בחגורת בטיחות | צילום: Cilek
להגיע רחוק: מיטת קרוואן 

הילד אוהב לטייל? השיגו לו מיטת קראוון איתה יוכל לנסוע לכל מקום בדמיון. המיטה כוללת אפילו מקומות אחסון פנימי ומגירה לצעצועים, מצעים וחפצים שונים. ניתן להזמינה דרך אתר Cuckooland, מחיר: 6,500 שקלים.

מיטות ילדים, קראוון,
יודע איפה הוא מתחיל את הלילה, אבל לא איפה הוא יתעורר | צילום: Cuckooland.com
חברו הטוב ביותר: מיטת דלמטי

זה אמנם לא תחליף לדבר האמיתי שמכשכש בזנב ומלקק את הלחי באהבה, אבל המיטה הדלמטית בעיצוב המתוק היא בהחלט יצירתית ומושקעת. גם אותה ניתן להשיגה בדרים לנד חדרי ילדים, מחיר: 2,700 שקלים.

מיטות, כלב,
לא נובח בין שתיים לארבע | צילום: www.dland.co.il
תרשמו לפניכם: המיטה הכי מחודדת

מיטת הפנטזיה הצבעונית הזו עוצבה ברוח אמנותית עם תשומת לב לפרטים קטנים, והיא עשויה מחומרים שמשלבים עץ, מתכת ופי. וי. סי. מידע נוסף תמצאו באתר Poshtots,
המחיר שלה בהתאם: 22,490 שקלים.

מיטות ילדים, קלמר
לחשוב מחוץ לקלמר | צילום: Poshtots.com
מיטות ילדים, סרגל,
ליל מנוחה | צילום: Poshtots.com

איפה מסתתר הילד? מיטת הסתרים

במיטת הקסמים הבאה, הקומה התחתונה המיועדת למשחק, ניתנת לסגירה בעזרת אוהל צבעוני שמספק מחבוא מושלם עבור כל ילד. שם הוא יכול לשחק, לארח חברים, לצייר ולדמיין בתחושת פרטיות מלאה. את המיטה ניתן להשיג בעצמל'ה, עם אוהל בגוונים שונים, המותאמים לבנים או לבנות. מחיר: 1,315 שקלים.

אין תמונה
להתגלש מהמיטה למחבוא


לכל הכתבות במדור חדרי ילדים